
Afyonkarahisar Otomobil İlanları
12 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige | 2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2014 · 124.000 km · Sarı 1.980.000 ₺ | 2014 | 124.000 km | Sarı | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Renault Clio1.6 LPG Urban | 2023 Renault Clio Urban — İlk Elden Renault Clio 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2023 · 55.000 km · Bej 2.020.000 ₺ | 2023 | 55.000 km | Bej | 2.020.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Volvo V601.4 LPG Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu Volvo V60 1.4 LPG Prestige 2017 · 135.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 135.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Tesla Model 3Standart Menzil Elite | 2017 Tesla Model 3 Elite — Değişensiz Tesla Model 3 Standart Menzil Elite Takasa Uygun2017 · 129.500 km · Mavi 3.550.000 ₺ | 2017 | 129.500 km | Mavi | 3.550.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Mercedes-Benz B Serisi2.0 PHEV Urban | 2024 Mercedes-Benz B Serisi Urban — Değişensiz Mercedes-Benz B Serisi 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2024 · 40.500 km · Beyaz 4.130.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Beyaz | 4.130.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| BMW 1 Serisi1.4 LPG Urban | 2020 BMW 1 Serisi Urban — Bakımları Yeni BMW 1 Serisi 1.4 LPG Urban Ekspertizli2020 · 94.000 km · Bej 3.200.000 ₺ | 2020 | 94.000 km | Bej | 3.200.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Citroën C41.0 TSI Executive | 2023 Citroën C4 Executive — Masrafsız Citroën C4 1.0 TSI Executive Ekspertizli2023 · 62.000 km · Gri 1.620.000 ₺ | 2023 | 62.000 km | Gri | 1.620.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Mercedes-Benz E Serisi1.4 LPG Prestige | 2020 Mercedes-Benz E Serisi Prestige — Masrafsız Mercedes-Benz E Serisi 1.4 LPG Prestige 2020 · 112.500 km · Beyaz 1.500.000 ₺ | 2020 | 112.500 km | Beyaz | 1.500.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault R 121.6 Executive | 2012 Renault R 12 Executive — Az Yakan Renault R 12 1.6 Executive 2012 · 223.000 km · Mavi 3.370.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Mavi | 3.370.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Hyundai Getz1.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Hyundai Getz Titanium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.5 e-Hybrid Titanium Takasa Uygun2019 · 82.000 km · Turuncu 1.120.000 ₺ | 2019 | 82.000 km | Turuncu | 1.120.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Porsche 7181.5 e-Hybrid Elite | 2013 Porsche 718 Elite — Masrafsız Porsche 718 1.5 e-Hybrid Elite Ekspertizli2013 · 197.500 km · Turuncu 953.000 ₺ | 2013 | 197.500 km | Turuncu | 953.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| DS Automobiles DS 43.0 d Premium | 2015 DS Automobiles DS 4 Premium — İlk Elden DS Automobiles DS 4 3.0 d Premium Takasa Uygun2015 · 115.000 km · Bordo 5.070.000 ₺ | 2015 | 115.000 km | Bordo | 5.070.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
Afyonkarahisar Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Afyonkarahisar genelinde şu anda 31 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Merkez (8), Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Alfa Romeo (2), BMW (2) ve Fiat (2). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %100.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Afyonkarahisar Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Afyonkarahisar otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Merkez ilçesinde (8 ilan). Ardından Sandıklı (7) ve Bolvadin (7) geliyor.
Afyonkarahisar otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Alfa Romeo (2), BMW (2), Fiat (2) ve Ford (2) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Afyonkarahisar otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 31 ilana göre Afyonkarahisar otomobil fiyatları 672.000 ₺ ile 5.710.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.101.968 ₺.
Afyonkarahisar otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.











