
Antalya Otomobil İlanları
18 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 8123.0 d Premium | 2016 Ferrari 812 Premium — Bakımları Yeni Ferrari 812 3.0 d Premium Ekspertizli2016 · 131.000 km · Bej 4.660.000 ₺ | 2016 | 131.000 km | Bej | 4.660.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| BMW 2 Serisi1.6 LPG Comfort | 2024 BMW 2 Serisi Comfort — Garaj Aracı BMW 2 Serisi 1.6 LPG Comfort Fiyatı Düştü2024 · 25.000 km · Bej 988.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Bej | 988.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Citroën C41.6 LPG Style | 2024 Citroën C4 Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 29.500 km · Kırmızı 5.660.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Kırmızı | 5.660.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Ferrari 4881.6 Titanium | 2010 Ferrari 488 Titanium — Az Yakan Ferrari 488 1.6 Titanium Ekspertizli2010 · 164.500 km · Siyah 729.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Siyah | 729.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Tesla Model S1.6 LPG Style | 2011 Tesla Model S Style — Masrafsız Tesla Model S 1.6 LPG Style Ekspertizli2011 · 184.000 km · Gümüş 772.000 ₺ | 2011 | 184.000 km | Gümüş | 772.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Nissan Primera2.0 PHEV Style | 2016 Nissan Primera Style — Masrafsız Nissan Primera 2.0 PHEV Style Ekspertizli2016 · 91.000 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2016 | 91.000 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Volkswagen ID.31.4 LPG Style | 2022 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.4 LPG Style Ekspertizli2022 · 48.500 km · Yeşil 4.940.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Yeşil | 4.940.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Fiat Marea1.0 TSI Urban | 2023 Fiat Marea Urban — Masrafsız Fiat Marea 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2023 · 35.500 km · Gümüş 4.170.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 4.170.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| DS Automobiles DS 51.5 dCi Titanium | 2014 DS Automobiles DS 5 Titanium — Masrafsız DS Automobiles DS 5 1.5 dCi Titanium Hızlı Satış2014 · 196.500 km · Mavi 662.000 ₺ | 2014 | 196.500 km | Mavi | 662.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Toyota Supra1.5 dCi Style | 2011 Toyota Supra Style — Değişensiz Toyota Supra 1.5 dCi Style Takasa Uygun2011 · 137.500 km · Beyaz 698.000 ₺ | 2011 | 137.500 km | Beyaz | 698.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Peugeot 2081.6 LPG Executive | 2023 Peugeot 208 Executive — Değişensiz Peugeot 208 1.6 LPG Executive Ekspertizli2023 · 44.500 km · Gri 3.800.000 ₺ | 2023 | 44.500 km | Gri | 3.800.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat 5001.8 Hybrid Comfort | 2020 Fiat 500 Comfort — Az Yakan Fiat 500 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 60.000 km · Bordo 1.240.000 ₺ | 2020 | 60.000 km | Bordo | 1.240.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Skoda Superb2.0 PHEV Premium | 2020 Skoda Superb Premium — Garaj Aracı Skoda Superb 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 82.500 km · Kırmızı 5.210.000 ₺ | 2020 | 82.500 km | Kırmızı | 5.210.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Ford Mustang2.5 Hybrid Style | 2022 Ford Mustang Style — Bakımları Yeni Ford Mustang 2.5 Hybrid Style 2022 · 55.000 km · Mavi 6.000.000 ₺ | 2022 | 55.000 km | Mavi | 6.000.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Citroën C4 X1.5 e-Hybrid Style | 2024 Citroën C4 X Style — Masrafsız Citroën C4 X 1.5 e-Hybrid Style Takasa Uygun2024 · 38.500 km · Beyaz 2.900.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Beyaz | 2.900.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Chevrolet Cruze2.0 PHEV Executive | 2019 Chevrolet Cruze Executive — Masrafsız Chevrolet Cruze 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2019 · 86.500 km · Siyah 1.810.000 ₺ | 2019 | 86.500 km | Siyah | 1.810.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Toyota Supra2.0 PHEV Design | 2017 Toyota Supra Design — İlk Elden Toyota Supra 2.0 PHEV Design Takasa Uygun2017 · 135.000 km · Yeşil 905.000 ₺ | 2017 | 135.000 km | Yeşil | 905.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
Antalya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya genelinde şu anda 57 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.100.000 ₺. En çok ilan Konyaaltı (12), Muratpaşa (12) ve Alanya (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Citroën (4), Fiat (4) ve Renault (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Konyaaltı ilçesinde (12 ilan). Ardından Muratpaşa (12) ve Alanya (10) geliyor.
Antalya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Citroën (4), Fiat (4), Renault (4) ve Ferrari (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 57 ilana göre Antalya otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.578.667 ₺.
Antalya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.

















