
Antalya Otomobil İlanları
23 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari California2.0 PHEV Titanium | 2013 Ferrari California Titanium — İlk Elden Ferrari California 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2013 · 261.000 km · Bej 1.620.000 ₺ | 2013 | 261.000 km | Bej | 1.620.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Hyundai Sonata1.4 TSI Comfort | 2020 Hyundai Sonata Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Sonata 1.4 TSI Comfort 2020 · 55.500 km · Beyaz 5.280.000 ₺ | 2020 | 55.500 km | Beyaz | 5.280.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Dacia Sandero2.5 Hybrid Prestige | 2015 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 217.500 km · Siyah 2.650.000 ₺ | 2015 | 217.500 km | Siyah | 2.650.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Renault R 122.0 PHEV Titanium | 2019 Renault R 12 Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault R 12 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2019 · 119.000 km · Siyah 1.250.000 ₺ | 2019 | 119.000 km | Siyah | 1.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Suzuki Alto1.6 Executive | 2011 Suzuki Alto Executive — Bakımları Yeni Suzuki Alto 1.6 Executive Ekspertizli2011 · 146.500 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2011 | 146.500 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Fiat Tempra2.0 d Sport | 2019 Fiat Tempra Sport — İlk Elden Fiat Tempra 2.0 d Sport Ekspertizli2019 · 133.000 km · Siyah 707.000 ₺ | 2019 | 133.000 km | Siyah | 707.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Peugeot 4072.0 TDI Style | 2011 Peugeot 407 Style — Masrafsız Peugeot 407 2.0 TDI Style Ekspertizli2011 · 212.500 km · Beyaz 3.740.000 ₺ | 2011 | 212.500 km | Beyaz | 3.740.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Sport | 2012 Dacia Jogger Sport — İlk Elden Dacia Jogger 1.4 LPG Sport 2012 · 147.500 km · Yeşil 1.950.000 ₺ | 2012 | 147.500 km | Yeşil | 1.950.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Citroën Saxo1.5 dCi Elite | 2012 Citroën Saxo Elite — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 dCi Elite 2012 · 259.000 km · Lacivert 1.100.000 ₺ | 2012 | 259.000 km | Lacivert | 1.100.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Hyundai i302.0 d Premium | 2011 Hyundai i30 Premium — Tramer Kaydı Düşük Hyundai i30 2.0 d Premium Ekspertizli2011 · 236.500 km · Gümüş 1.090.000 ₺ | 2011 | 236.500 km | Gümüş | 1.090.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Citroën C41.6 Style | 2011 Citroën C4 Style — Tramer Kaydı Düşük Citroën C4 1.6 Style 2011 · 248.000 km · Yeşil 900.000 ₺ | 2011 | 248.000 km | Yeşil | 900.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Lada Vesta2.0 Turbo Style | 2015 Lada Vesta Style — Garaj Aracı Lada Vesta 2.0 Turbo Style Fiyatı Düştü2015 · 178.000 km · Sarı 5.030.000 ₺ | 2015 | 178.000 km | Sarı | 5.030.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Peugeot 2071.6 LPG Executive | 2014 Peugeot 207 Executive — Masrafsız Peugeot 207 1.6 LPG Executive Yeni2014 · 196.000 km · Lacivert 1.030.000 ₺ | 2014 | 196.000 km | Lacivert | 1.030.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Lexus IS1.8 Hybrid Style | 2015 Lexus IS Style — Masrafsız Lexus IS 1.8 Hybrid Style 2015 · 206.000 km · Kırmızı 3.780.000 ₺ | 2015 | 206.000 km | Kırmızı | 3.780.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Volkswagen Arteon2.0 Turbo Prestige | 2025 Volkswagen Arteon Prestige · Konyaaltı — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Arteon 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2025 · 19.000 km · Gri 6.500.000 ₺ | 2025 | 19.000 km | Gri | 6.500.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Mercedes-Benz EQS1.6 Style | 2019 Mercedes-Benz EQS Style — İlk Elden Mercedes-Benz EQS 1.6 Style Fiyatı Düştü2019 · 88.000 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2019 | 88.000 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volvo S402.0 PHEV Style | 2010 Volvo S40 Style — Tramer Kaydı Düşük Volvo S40 2.0 PHEV Style Ekspertizli2010 · 180.500 km · Lacivert 4.860.000 ₺ | 2010 | 180.500 km | Lacivert | 4.860.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Audi A61.8 Hybrid Elite | 2015 Audi A6 Elite — Masrafsız Audi A6 1.8 Hybrid Elite Takasa Uygun2015 · 118.500 km · Siyah 3.180.000 ₺ | 2015 | 118.500 km | Siyah | 3.180.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| BMW 6 Serisi2.5 Hybrid Titanium | 2010 BMW 6 Serisi Titanium — İlk Elden BMW 6 Serisi 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 186.000 km · Beyaz 666.000 ₺ | 2010 | 186.000 km | Beyaz | 666.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Seat Leon1.6 LPG Style | 2017 Seat Leon Style — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 1.6 LPG Style Ekspertizli2017 · 174.500 km · Mavi 3.810.000 ₺ | 2017 | 174.500 km | Mavi | 3.810.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volvo V601.6 LPG Style | 2013 Volvo V60 Style — Masrafsız Volvo V60 1.6 LPG Style Fiyatı Düştü2013 · 164.500 km · Lacivert 3.020.000 ₺ | 2013 | 164.500 km | Lacivert | 3.020.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ford Fusion1.5 dCi Design | 2011 Ford Fusion Design — İlk Elden Ford Fusion 1.5 dCi Design Fiyatı Düştü2011 · 162.500 km · Gri 1.120.000 ₺ | 2011 | 162.500 km | Gri | 1.120.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Lada Vesta1.5 dCi Urban | 2015 Lada Vesta Urban — Tramer Kaydı Düşük Lada Vesta 1.5 dCi Urban 2015 · 119.500 km · Turuncu 1.230.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Turuncu | 1.230.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
Antalya Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Antalya genelinde şu anda 57 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.100.000 ₺. En çok ilan Konyaaltı (12), Muratpaşa (12) ve Alanya (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Citroën (4), Fiat (4) ve Renault (4). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Antalya Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Antalya otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Konyaaltı ilçesinde (12 ilan). Ardından Muratpaşa (12) ve Alanya (10) geliyor.
Antalya otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Citroën (4), Fiat (4), Renault (4) ve Ferrari (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Antalya otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 57 ilana göre Antalya otomobil fiyatları 657.000 ₺ ile 6.500.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.578.667 ₺.
Antalya otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.






















