
İstanbul Otomobil İlanları
42 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz AMG GT63 S | 2023 Mercedes-AMG GT 63 S — Garantili, Seramik Fren Mercedes-Benz AMG GT 63 S Ekspertizli2023 · 9.800 km · Sarı 12.900.000 ₺ | 2023 | 9.800 km | Sarı | 12.900.000 ₺ | İstanbulBeşiktaş | ||
| Fiat Punto3.0 d Titanium | 2024 Fiat Punto Titanium — Ekspertiz Raporlu Fiat Punto 3.0 d Titanium Takasa Uygun2024 · 36.000 km · Bordo 3.770.000 ₺ | 2024 | 36.000 km | Bordo | 3.770.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Audi S Serisi1.4 TSI Style | 2022 Audi S Serisi Style — Tramer Kaydı Düşük Audi S Serisi 1.4 TSI Style 2022 · 76.000 km · Yeşil 4.310.000 ₺ | 2022 | 76.000 km | Yeşil | 4.310.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Volvo S802.0 PHEV Design | 2015 Volvo S80 Design — Az Yakan Volvo S80 2.0 PHEV Design 2015 · 201.500 km · Lacivert 1.170.000 ₺ | 2015 | 201.500 km | Lacivert | 1.170.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Volkswagen Bora1.6 LPG Titanium | 2015 Volkswagen Bora Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Bora 1.6 LPG Titanium 2015 · 106.500 km · Gri 3.280.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 3.280.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Jaguar XJ1.0 TSI Comfort | 2022 Jaguar XJ Comfort — Ekspertiz Raporlu Jaguar XJ 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2022 · 75.000 km · Gümüş 1.420.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Gümüş | 1.420.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Audi A61.4 LPG Elite | 2010 Audi A6 Elite — Değişensiz Audi A6 1.4 LPG Elite Ekspertizli2010 · 157.000 km · Bej 875.000 ₺ | 2010 | 157.000 km | Bej | 875.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Hyundai Accent Era1.5 dCi Urban | 2019 Hyundai Accent Era Urban — Bakımları Yeni Hyundai Accent Era 1.5 dCi Urban 2019 · 95.000 km · Gri 1.680.000 ₺ | 2019 | 95.000 km | Gri | 1.680.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Volvo V602.0 PHEV Premium | 2025 Volvo V60 Premium — Bakımları Yeni Volvo V60 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2025 · 17.000 km · Beyaz 2.290.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Beyaz | 2.290.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| BMW 5 Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2020 BMW 5 Serisi Comfort — Masrafsız BMW 5 Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 79.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 79.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Lamborghini Aventador2.0 d Elite | 2018 Lamborghini Aventador Elite — İlk Elden Lamborghini Aventador 2.0 d Elite Ekspertizli2018 · 126.500 km · Gri 2.500.000 ₺ | 2018 | 126.500 km | Gri | 2.500.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| DS Automobiles DS 92.0 PHEV Elite | 2013 DS Automobiles DS 9 Elite — Değişensiz DS Automobiles DS 9 2.0 PHEV Elite Ekspertizli2013 · 212.500 km · Kahverengi 2.070.000 ₺ | 2013 | 212.500 km | Kahverengi | 2.070.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Rolls-Royce Spectre2.5 Hybrid Design | 2020 Rolls-Royce Spectre Design — Ekspertiz Raporlu Rolls-Royce Spectre 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2020 · 54.500 km · Siyah 731.000 ₺ | 2020 | 54.500 km | Siyah | 731.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Audi A81.6 LPG Premium | 2020 Audi A8 Premium — Masrafsız Audi A8 1.6 LPG Premium Hızlı Satış2020 · 60.500 km · Gümüş 759.000 ₺ | 2020 | 60.500 km | Gümüş | 759.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Chevrolet Lacetti1.2 PureTech Sport | 2011 Chevrolet Lacetti Sport — Değişensiz Chevrolet Lacetti 1.2 PureTech Sport 2011 · 234.500 km · Yeşil 4.370.000 ₺ | 2011 | 234.500 km | Yeşil | 4.370.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Mitsubishi Colt2.0 PHEV Urban | 2022 Mitsubishi Colt Urban — Garaj Aracı Mitsubishi Colt 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2022 · 74.000 km · Gri 1.870.000 ₺ | 2022 | 74.000 km | Gri | 1.870.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Maserati MC203.0 d Executive | 2018 Maserati MC20 Executive — Masrafsız Maserati MC20 3.0 d Executive Ekspertizli2018 · 161.000 km · Kahverengi 951.000 ₺ | 2018 | 161.000 km | Kahverengi | 951.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mercedes-Benz SL1.2 PureTech Titanium | 2023 Mercedes-Benz SL Titanium — Bakımları Yeni Mercedes-Benz SL 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2023 · 40.000 km · Siyah 2.720.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Siyah | 2.720.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volkswagen ID.31.6 LPG Prestige | 2023 Volkswagen ID.3 Prestige — İlk Elden Volkswagen ID.3 1.6 LPG Prestige Takasa Uygun2023 · 46.500 km · Gri 1.380.000 ₺ | 2023 | 46.500 km | Gri | 1.380.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Opel Corsa1.0 TSI Sport | 2020 Opel Corsa Sport — Değişensiz Opel Corsa 1.0 TSI Sport Ekspertizli2020 · 85.500 km · Beyaz 1.420.000 ₺ | 2020 | 85.500 km | Beyaz | 1.420.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Peugeot 3061.8 Hybrid Design | 2024 Peugeot 306 Design — Değişensiz Peugeot 306 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2024 · 24.000 km · Siyah 4.780.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Siyah | 4.780.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Renault Zoe1.6 LPG Style | 2020 Renault Zoe Style — Masrafsız Renault Zoe 1.6 LPG Style Ekspertizli2020 · 94.000 km · Kahverengi 1.560.000 ₺ | 2020 | 94.000 km | Kahverengi | 1.560.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Elite | 2014 Seat Ibiza Elite — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Elite 2014 · 167.500 km · Turuncu 4.120.000 ₺ | 2014 | 167.500 km | Turuncu | 4.120.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Hyundai Ioniq2.5 Hybrid Urban | 2023 Hyundai Ioniq Urban — Değişensiz Hyundai Ioniq 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2023 · 38.000 km · Mavi 788.000 ₺ | 2023 | 38.000 km | Mavi | 788.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
İstanbul Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
İstanbul genelinde şu anda 115 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 677.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.030.000 ₺. En çok ilan Pendik (30), Bahçelievler (19) ve Bağcılar (16) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Peugeot (10), Fiat (9) ve Mercedes-Benz (8). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %97.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
İstanbul Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
İstanbul otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Pendik ilçesinde (30 ilan). Ardından Bahçelievler (19) ve Bağcılar (16) geliyor.
İstanbul otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Peugeot (10), Fiat (9), Mercedes-Benz (8) ve Audi (6) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
İstanbul otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 115 ilana göre İstanbul otomobil fiyatları 677.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.697.513 ₺.
İstanbul otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























