
Kayseri Otomobil İlanları
11 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Punto1.6 LPG Titanium | 2010 Fiat Punto Titanium — İlk Elden Fiat Punto 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2010 · 145.000 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2010 | 145.000 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Volkswagen Passat Variant3.0 d Elite | 2010 Volkswagen Passat Variant Elite — Bakımları Yeni Volkswagen Passat Variant 3.0 d Elite Takasa Uygun2010 · 278.000 km · Gri 2.300.000 ₺ | 2010 | 278.000 km | Gri | 2.300.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Audi RS Serisi1.6 LPG Titanium | 2018 Audi RS Serisi Titanium — Az Yakan Audi RS Serisi 1.6 LPG Titanium 2018 · 120.000 km · Gri 2.230.000 ₺ | 2018 | 120.000 km | Gri | 2.230.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Mercedes-Benz EQE2.0 PHEV Sport | 2015 Mercedes-Benz EQE Sport — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQE 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2015 · 139.000 km · Bordo 780.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Bordo | 780.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Suzuki Baleno1.5 e-Hybrid Premium | 2022 Suzuki Baleno Premium — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2022 · 64.000 km · Bordo 5.740.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Bordo | 5.740.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Dacia Sandero1.2 PureTech Prestige | 2020 Dacia Sandero Prestige — Az Yakan Dacia Sandero 1.2 PureTech Prestige Ekspertizli2020 · 83.000 km · Beyaz 3.540.000 ₺ | 2020 | 83.000 km | Beyaz | 3.540.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Lexus LC2.5 Hybrid Premium | 2017 Lexus LC Premium — Az Yakan Lexus LC 2.5 Hybrid Premium 2017 · 115.500 km · Mavi 2.120.000 ₺ | 2017 | 115.500 km | Mavi | 2.120.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Ford Escort1.4 TSI Premium | 2015 Ford Escort Premium — Tramer Kaydı Düşük Ford Escort 1.4 TSI Premium Ekspertizli2015 · 175.500 km · Lacivert 1.590.000 ₺ | 2015 | 175.500 km | Lacivert | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Kia Optima1.6 LPG Premium | 2022 Kia Optima Premium — Az Yakan Kia Optima 1.6 LPG Premium Ekspertizli2022 · 54.000 km · Bordo 733.000 ₺ | 2022 | 54.000 km | Bordo | 733.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Chevrolet Impala2.0 Turbo Elite | 2014 Chevrolet Impala Elite — Değişensiz Chevrolet Impala 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2014 · 115.500 km · Bordo 766.000 ₺ | 2014 | 115.500 km | Bordo | 766.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Bentley Continental1.6 LPG Comfort | 2017 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2017 · 101.500 km · Sarı 6.410.000 ₺ | 2017 | 101.500 km | Sarı | 6.410.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
Kayseri Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri genelinde şu anda 46 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Talas (10), Yahyalı (10) ve Develi (9) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Fiat (5), Bentley (4) ve BMW (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Talas ilçesinde (10 ilan). Ardından Yahyalı (10) ve Develi (9) geliyor.
Kayseri otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Fiat (5), Bentley (4), BMW (3) ve Mercedes-Benz (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 46 ilana göre Kayseri otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.411.304 ₺.
Kayseri otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.










