
Kayseri Otomobil İlanları
17 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Corolla1.6 LPG Titanium | 2021 Toyota Corolla Titanium — Değişensiz Toyota Corolla 1.6 LPG Titanium Fiyatı Düştü2021 · 51.000 km · Beyaz 4.190.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Beyaz | 4.190.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Bentley Flying Spur1.5 dCi Style | 2021 Bentley Flying Spur Style — Bakımları Yeni Bentley Flying Spur 1.5 dCi Style Takasa Uygun2021 · 95.500 km · Sarı 953.000 ₺ | 2021 | 95.500 km | Sarı | 953.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Mercedes-Benz AMG GT2.0 d Comfort | 2010 Mercedes-Benz AMG GT Comfort — Değişensiz Mercedes-Benz AMG GT 2.0 d Comfort Takasa Uygun2010 · 235.000 km · Gri 3.580.000 ₺ | 2010 | 235.000 km | Gri | 3.580.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Citroën C41.4 LPG Comfort | 2016 Citroën C4 Comfort — İlk Elden Citroën C4 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2016 · 97.500 km · Beyaz 2.550.000 ₺ | 2016 | 97.500 km | Beyaz | 2.550.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| BMW 1 Serisi2.0 TDI Titanium | 2014 BMW 1 Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW 1 Serisi 2.0 TDI Titanium 2014 · 122.000 km · Sarı 1.120.000 ₺ | 2014 | 122.000 km | Sarı | 1.120.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Lada Samara1.2 PureTech Style | 2020 Lada Samara Style — İlk Elden Lada Samara 1.2 PureTech Style Ekspertizli2020 · 113.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 113.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Volvo S602.0 PHEV Comfort | 2015 Volvo S60 Comfort — Bakımları Yeni Volvo S60 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2015 · 150.000 km · Mavi 3.320.000 ₺ | 2015 | 150.000 km | Mavi | 3.320.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Tesla Model S1.8 Hybrid Premium | 2017 Tesla Model S Premium — Ekspertiz Raporlu Tesla Model S 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 188.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2017 | 188.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Volvo S801.5 e-Hybrid Prestige | 2012 Volvo S80 Prestige — İlk Elden Volvo S80 1.5 e-Hybrid Prestige Hızlı Satış2012 · 274.000 km · Sarı 2.430.000 ₺ | 2012 | 274.000 km | Sarı | 2.430.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Cupra Leon2.0 d Prestige | 2024 Cupra Leon Prestige — Bakımları Yeni Cupra Leon 2.0 d Prestige Ekspertizli2024 · 19.500 km · Yeşil 1.960.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Yeşil | 1.960.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Fiat Uno1.8 Hybrid Design | 2022 Fiat Uno Design — Garaj Aracı Fiat Uno 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 57.500 km · Gümüş 3.390.000 ₺ | 2022 | 57.500 km | Gümüş | 3.390.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Fiat Linea2.0 Turbo Executive | 2021 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 2.0 Turbo Executive Takasa Uygun2021 · 73.500 km · Bej 4.240.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Bej | 4.240.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Fiat Punto2.0 Turbo Style | 2020 Fiat Punto Style — Bakımları Yeni Fiat Punto 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2020 · 75.000 km · Kırmızı 6.460.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Kırmızı | 6.460.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Renault Twingo1.5 e-Hybrid Sport | 2013 Renault Twingo Sport — Değişensiz Renault Twingo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2013 · 209.500 km · Gümüş 832.000 ₺ | 2013 | 209.500 km | Gümüş | 832.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Seat Ibiza2.0 TDI Executive | 2023 Seat Ibiza Executive — Ekspertiz Raporlu Seat Ibiza 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Bej 3.740.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Bej | 3.740.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Urban | 2011 BMW M Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW M Serisi 1.8 Hybrid Urban Fiyatı Düştü2011 · 280.500 km · Sarı 1.750.000 ₺ | 2011 | 280.500 km | Sarı | 1.750.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 TDI Executive | 2025 Rolls-Royce Phantom Executive — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.6 TDI Executive Takasa Uygun2025 · 16.500 km · Kahverengi 839.000 ₺ | 2025 | 16.500 km | Kahverengi | 839.000 ₺ | KayseriTalas | ||
Kayseri Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Kayseri genelinde şu anda 46 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.850.000 ₺. En çok ilan Talas (10), Yahyalı (10) ve Develi (9) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Fiat (5), Bentley (4) ve BMW (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %96.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Kayseri Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Kayseri otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Talas ilçesinde (10 ilan). Ardından Yahyalı (10) ve Develi (9) geliyor.
Kayseri otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Fiat (5), Bentley (4), BMW (3) ve Mercedes-Benz (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Kayseri otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 46 ilana göre Kayseri otomobil fiyatları 733.000 ₺ ile 6.460.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.411.304 ₺.
Kayseri otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.
















