
Mersin Otomobil İlanları
18 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari California1.4 LPG Elite | 2010 Ferrari California Elite — Az Yakan Ferrari California 1.4 LPG Elite Takasa Uygun2010 · 323.500 km · Sarı 3.830.000 ₺ | 2010 | 323.500 km | Sarı | 3.830.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Mitsubishi Space Star1.5 e-Hybrid Executive | 2025 Mitsubishi Space Star Executive — Tramer Kaydı Düşük Mitsubishi Space Star 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2025 · 11.000 km · Bordo 2.390.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bordo | 2.390.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Nissan Almera1.6 Comfort | 2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz Nissan Almera 1.6 Comfort Ekspertizli2017 · 105.000 km · Bej 4.440.000 ₺ | 2017 | 105.000 km | Bej | 4.440.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Opel Zafira1.2 PureTech Titanium | 2018 Opel Zafira Titanium — Masrafsız Opel Zafira 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2018 · 147.000 km · Lacivert 2.350.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Lacivert | 2.350.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Renault Taliant1.8 Hybrid Prestige | 2025 Renault Taliant Prestige — Değişensiz Renault Taliant 1.8 Hybrid Prestige 2025 · 14.500 km · Turuncu 715.000 ₺ | 2025 | 14.500 km | Turuncu | 715.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Audi A51.6 TDI Design | 2011 Audi A5 Design — Az Yakan Audi A5 1.6 TDI Design 2011 · 304.500 km · Lacivert 1.500.000 ₺ | 2011 | 304.500 km | Lacivert | 1.500.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Opel Vectra1.6 Titanium | 2023 Opel Vectra Titanium — Bakımları Yeni Opel Vectra 1.6 Titanium Ekspertizli2023 · 39.500 km · Kahverengi 849.000 ₺ | 2023 | 39.500 km | Kahverengi | 849.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Sport | 2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2023 · 29.000 km · Kırmızı 3.280.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Kırmızı | 3.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige | 2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Siyah 1.180.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Siyah | 1.180.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Ferrari 2962.0 PHEV Sport | 2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı Ferrari 296 2.0 PHEV Sport 2013 · 128.000 km · Lacivert 2.130.000 ₺ | 2013 | 128.000 km | Lacivert | 2.130.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Fiat Linea1.8 Hybrid Executive | 2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 239.000 km · Mavi 5.700.000 ₺ | 2014 | 239.000 km | Mavi | 5.700.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style | 2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Kırmızı 2.100.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Kırmızı | 2.100.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite | 2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite Ekspertizli2022 · 79.000 km · Sarı 1.450.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Sarı | 1.450.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Mercedes-Benz S Serisi2.0 Turbo Style | 2019 Mercedes-Benz S Serisi Style — İlk Elden Mercedes-Benz S Serisi 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2019 · 78.000 km · Gri 1.170.000 ₺ | 2019 | 78.000 km | Gri | 1.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| MINI Cabrio2.5 Hybrid Comfort | 2016 MINI Cabrio Comfort — Ekspertiz Raporlu MINI Cabrio 2.5 Hybrid Comfort Takasa Uygun2016 · 174.500 km · Siyah 4.150.000 ₺ | 2016 | 174.500 km | Siyah | 4.150.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Toyota Corolla1.4 LPG Premium | 2023 Toyota Corolla Premium — Masrafsız Toyota Corolla 1.4 LPG Premium Hızlı Satış2023 · 56.500 km · Turuncu 791.000 ₺ | 2023 | 56.500 km | Turuncu | 791.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Mercedes-Benz B Serisi1.4 LPG Titanium | 2010 Mercedes-Benz B Serisi Titanium — Değişensiz Mercedes-Benz B Serisi 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2010 · 160.500 km · Siyah 1.720.000 ₺ | 2010 | 160.500 km | Siyah | 1.720.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Opel Corsa1.6 LPG Sport | 2021 Opel Corsa Sport — Masrafsız Opel Corsa 1.6 LPG Sport 2021 · 75.500 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2021 | 75.500 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | MersinToroslar | ||
Mersin Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Mersin genelinde şu anda 49 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.130.000 ₺. En çok ilan Toroslar (12), Mezitli (10) ve Akdeniz (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (5), Audi (4) ve BMW (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Mersin Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Mersin otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Toroslar ilçesinde (12 ilan). Ardından Mezitli (10) ve Akdeniz (10) geliyor.
Mersin otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Ford (5), Audi (4), BMW (3) ve Chevrolet (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Mersin otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 49 ilana göre Mersin otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.568.939 ₺.
Mersin otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.

















