İçeriğe geç

Mersin Otomobil İlanları

18 ilan

İlanlar; sütun başlıklarıyla sıralanabilir
FotoğrafModelİlan BaşlığıYılKilometreRenkFiyatTarihİl / İlçe
Ferrari California1.4 LPG Elite2010 Ferrari California Elite — Az Yakan

Ferrari California 1.4 LPG Elite

Takasa Uygun

2010 · 323.500 km · Sarı

3.830.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 18 Eylül

2010323.500 kmSarı3.830.000 ₺MersinAkdeniz
Mitsubishi Space Star1.5 e-Hybrid Executive2025 Mitsubishi Space Star Executive — Tramer Kaydı Düşük

Mitsubishi Space Star 1.5 e-Hybrid Executive

Takasa Uygun

2025 · 11.000 km · Bordo

2.390.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 02 Ekim

202511.000 kmBordo2.390.000 ₺MersinAkdeniz
Nissan Almera1.6 Comfort2017 Nissan Almera Comfort — Değişensiz

Nissan Almera 1.6 Comfort

Ekspertizli

2017 · 105.000 km · Bej

4.440.000 ₺

Mezitli, Mersin · 28 Eylül

2017105.000 kmBej4.440.000 ₺MersinMezitli
Opel Zafira1.2 PureTech Titanium2018 Opel Zafira Titanium — Masrafsız

Opel Zafira 1.2 PureTech Titanium

Ekspertizli

2018 · 147.000 km · Lacivert

2.350.000 ₺

Toroslar, Mersin · 27 Eylül

2018147.000 kmLacivert2.350.000 ₺MersinToroslar
Renault Taliant1.8 Hybrid Prestige2025 Renault Taliant Prestige — Değişensiz

Renault Taliant 1.8 Hybrid Prestige

2025 · 14.500 km · Turuncu

715.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 27 Eylül

202514.500 kmTuruncu715.000 ₺MersinAkdeniz
Audi A51.6 TDI Design2011 Audi A5 Design — Az Yakan

Audi A5 1.6 TDI Design

2011 · 304.500 km · Lacivert

1.500.000 ₺

Akdeniz, Mersin · 27 Eylül

2011304.500 kmLacivert1.500.000 ₺MersinAkdeniz
Opel Vectra1.6 Titanium2023 Opel Vectra Titanium — Bakımları Yeni

Opel Vectra 1.6 Titanium

Ekspertizli

2023 · 39.500 km · Kahverengi

849.000 ₺

Mezitli, Mersin · 24 Eylül

202339.500 kmKahverengi849.000 ₺MersinMezitli
Seat Ibiza1.4 LPG Sport2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı

Seat Ibiza 1.4 LPG Sport

Takasa Uygun

2023 · 29.000 km · Kırmızı

3.280.000 ₺

Erdemli, Mersin · 17 Eylül

202329.000 kmKırmızı3.280.000 ₺MersinErdemli
Ford Taunus1.8 Hybrid Prestige2020 Ford Taunus Prestige — Masrafsız

Ford Taunus 1.8 Hybrid Prestige

Takasa Uygun

2020 · 117.000 km · Siyah

1.180.000 ₺

Toroslar, Mersin · 12 Eylül

2020117.000 kmSiyah1.180.000 ₺MersinToroslar
Ferrari 2962.0 PHEV Sport2013 Ferrari 296 Sport — Garaj Aracı

Ferrari 296 2.0 PHEV Sport

2013 · 128.000 km · Lacivert

2.130.000 ₺

Mezitli, Mersin · 11 Eylül

2013128.000 kmLacivert2.130.000 ₺MersinMezitli
Fiat Linea1.8 Hybrid Executive2014 Fiat Linea Executive — Ekspertiz Raporlu

Fiat Linea 1.8 Hybrid Executive

Ekspertizli

2014 · 239.000 km · Mavi

5.700.000 ₺

Erdemli, Mersin · 09 Eylül

2014239.000 kmMavi5.700.000 ₺MersinErdemli
Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük

Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style

Takasa Uygun

2015 · 117.500 km · Kırmızı

2.100.000 ₺

Tarsus, Mersin · 04 Eylül

2015117.500 kmKırmızı2.100.000 ₺MersinTarsus
Audi e-tron GT2.0 Turbo Elite2022 Audi e-tron GT Elite — Az Yakan

Audi e-tron GT 2.0 Turbo Elite

Ekspertizli

2022 · 79.000 km · Sarı

1.450.000 ₺

Toroslar, Mersin · 03 Eylül

202279.000 kmSarı1.450.000 ₺MersinToroslar
Mercedes-Benz S Serisi2.0 Turbo Style2019 Mercedes-Benz S Serisi Style — İlk Elden

Mercedes-Benz S Serisi 2.0 Turbo Style

Takasa Uygun

2019 · 78.000 km · Gri

1.170.000 ₺

Toroslar, Mersin · 24 Ağustos

201978.000 kmGri1.170.000 ₺MersinToroslar
MINI Cabrio2.5 Hybrid Comfort2016 MINI Cabrio Comfort — Ekspertiz Raporlu

MINI Cabrio 2.5 Hybrid Comfort

Takasa Uygun

2016 · 174.500 km · Siyah

4.150.000 ₺

Toroslar, Mersin · 23 Ağustos

2016174.500 kmSiyah4.150.000 ₺MersinToroslar
Toyota Corolla1.4 LPG Premium2023 Toyota Corolla Premium — Masrafsız

Toyota Corolla 1.4 LPG Premium

Hızlı Satış

2023 · 56.500 km · Turuncu

791.000 ₺

Erdemli, Mersin · 23 Ağustos

202356.500 kmTuruncu791.000 ₺MersinErdemli
Mercedes-Benz B Serisi1.4 LPG Titanium2010 Mercedes-Benz B Serisi Titanium — Değişensiz

Mercedes-Benz B Serisi 1.4 LPG Titanium

Takasa Uygun

2010 · 160.500 km · Siyah

1.720.000 ₺

Toroslar, Mersin · 20 Ağustos

2010160.500 kmSiyah1.720.000 ₺MersinToroslar
Opel Corsa1.6 LPG Sport2021 Opel Corsa Sport — Masrafsız

Opel Corsa 1.6 LPG Sport

2021 · 75.500 km · Sarı

4.670.000 ₺

Toroslar, Mersin · 19 Ağustos

202175.500 kmSarı4.670.000 ₺MersinToroslar

Mersin Otomobil Rehberi

Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.

Mersin genelinde şu anda 49 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.130.000 ₺. En çok ilan Toroslar (12), Mezitli (10) ve Akdeniz (10) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Ford (5), Audi (4) ve BMW (3). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %94.

  • İlan süresi 60 gün
  • En fazla 30 fotoğraf
  • EİDS doğrulamalı ilanlar

Mersin Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar

Mersin otomobil ilanları en çok hangi ilçede?

KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Toroslar ilçesinde (12 ilan). Ardından Mezitli (10) ve Akdeniz (10) geliyor.

Mersin otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?

En çok ilan Ford (5), Audi (4), BMW (3) ve Chevrolet (3) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.

Mersin otomobil fiyatları ne kadar?

KimBulur'daki güncel 49 ilana göre Mersin otomobil fiyatları 678.000 ₺ ile 5.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.568.939 ₺.

Mersin otomobil ilanı nasıl verilir?

KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.

İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?

KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.

Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.