Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seat Cordoba1.8 Hybrid Prestige | 2012 Seat Cordoba Prestige — Bakımları Yeni Seat Cordoba 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2012 · 144.000 km · Yeşil 677.000 ₺ | 2012 | 144.000 km | Yeşil | 677.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Fiat Albea2.0 d Premium | 2013 Fiat Albea Premium — Tramer Kaydı Düşük Fiat Albea 2.0 d Premium Fiyatı Düştü2013 · 155.500 km · Gri 701.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Gri | 701.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| MG MG51.6 LPG Style | 2019 MG MG5 Style — Garaj Aracı MG MG5 1.6 LPG Style Takasa Uygun2019 · 111.500 km · Bej 1.990.000 ₺ | 2019 | 111.500 km | Bej | 1.990.000 ₺ | SamsunCanik | ||
| Skoda Superb3.0 d Urban | 2021 Skoda Superb Urban — Masrafsız Skoda Superb 3.0 d Urban Takasa Uygun2021 · 85.500 km · Siyah 4.250.000 ₺ | 2021 | 85.500 km | Siyah | 4.250.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Honda500 Touring | 2020 Honda — İlk Elden Honda 500 Touring Takasa Uygun2020 · 18.000 km · Sarı 609.000 ₺ | 2020 | 18.000 km | Sarı | 609.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Harley-Davidson1000 Classic | 2013 Harley-Davidson — İlk Elden Harley-Davidson 1000 Classic Takasa Uygun2013 · 60.000 km · Kırmızı 82.600 ₺ | 2013 | 60.000 km | Kırmızı | 82.600 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Fiat Egea1.6 LPG Executive | 2025 Fiat Egea Executive — Değişensiz Fiat Egea 1.6 LPG Executive Takasa Uygun2025 · 13.500 km · Bej 5.700.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Bej | 5.700.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Bentley Flying Spur1.8 Hybrid Urban | 2024 Bentley Flying Spur Urban — Ekspertiz Raporlu Bentley Flying Spur 1.8 Hybrid Urban 2024 · 41.000 km · Turuncu 5.920.000 ₺ | 2024 | 41.000 km | Turuncu | 5.920.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Jeep Grand Cherokee1.4 TSI Titanium | 2016 Jeep Grand Cherokee Titanium — Ekspertiz Raporlu Jeep Grand Cherokee 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2016 · 137.500 km · Kahverengi 3.570.000 ₺ | 2016 | 137.500 km | Kahverengi | 3.570.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Kia EV61.5 dCi Premium | 2017 Kia EV6 Premium — Garaj Aracı Kia EV6 1.5 dCi Premium 2017 · 139.500 km · Yeşil 6.380.000 ₺ | 2017 | 139.500 km | Yeşil | 6.380.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Volvo XC601.6 LPG Style | 2024 Volvo XC60 Style — İlk Elden Volvo XC60 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 22.000 km · Bordo 2.030.000 ₺ | 2024 | 22.000 km | Bordo | 2.030.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| KGM (SsangYong) Rexton2.0 PHEV Executive | 2018 KGM (SsangYong) Rexton Executive — Garaj Aracı KGM (SsangYong) Rexton 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2018 · 149.000 km · Kırmızı 1.920.000 ₺ | 2018 | 149.000 km | Kırmızı | 1.920.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Peugeot Bipper2.0 TDI Premium | 2014 Peugeot Bipper Premium — Ekspertiz Raporlu Peugeot Bipper 2.0 TDI Premium Ekspertizli2014 · 240.500 km · Beyaz 4.030.000 ₺ | 2014 | 240.500 km | Beyaz | 4.030.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Nissan Micra1.5 e-Hybrid Premium | 2024 Nissan Micra Premium — Garaj Aracı Nissan Micra 1.5 e-Hybrid Premium Bireysel2024 · 26.500 km · Mavi 3.570.000 ₺ | 2024 | 26.500 km | Mavi | 3.570.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Skoda Rapid1.4 TSI Comfort | 2013 Skoda Rapid Comfort — Ekspertiz Raporlu Skoda Rapid 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2013 · 155.500 km · Kırmızı 6.100.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Kırmızı | 6.100.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Lada Granta1.2 PureTech Design | 2014 Lada Granta Design — Az Yakan Lada Granta 1.2 PureTech Design Ekspertizli2014 · 163.000 km · Beyaz 4.410.000 ₺ | 2014 | 163.000 km | Beyaz | 4.410.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Renault Symbol2.0 d Urban | 2011 Renault Symbol Urban · Adapazarı — İlk Elden Renault Symbol 2.0 d Urban Fiyatı Düştü2011 · 164.000 km · Gri 1.960.000 ₺ | 2011 | 164.000 km | Gri | 1.960.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Fiat Bravo2.5 Hybrid Urban | 2010 Fiat Bravo Urban — Tramer Kaydı Düşük Fiat Bravo 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2010 · 154.000 km · Turuncu 709.000 ₺ | 2010 | 154.000 km | Turuncu | 709.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Rolls-Royce Wraith1.0 TSI Titanium | 2025 Rolls-Royce Wraith Titanium — Garaj Aracı Rolls-Royce Wraith 1.0 TSI Titanium Ekspertizli2025 · 11.000 km · Gri 2.800.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Gri | 2.800.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| KiaPerformance Sport | 2014 Kia Sport — Az Yakan Kia Performance Sport Hızlı Satış2014 · 210.500 km · Beyaz 1.610.000 ₺ | 2014 | 210.500 km | Beyaz | 1.610.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| KTM1000 Sport | 2022 KTM — İlk Elden KTM 1000 Sport Takasa Uygun2022 · 26.500 km · Turuncu 208.000 ₺ | 2022 | 26.500 km | Turuncu | 208.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Citroën C3 Aircross2.0 d Sport | 2012 Citroën C3 Aircross Sport — Az Yakan Citroën C3 Aircross 2.0 d Sport Ekspertizli2012 · 153.500 km · Bordo 2.100.000 ₺ | 2012 | 153.500 km | Bordo | 2.100.000 ₺ | TrabzonArsin | ||
| — | Satılık Yelkenli · Alanya — 2000 Model, 21 m 2000 1.530.000 ₺ | 2000 | — | — | 1.530.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ferrari F81.8 Hybrid Design | 2024 Ferrari F8 Design — Ekspertiz Raporlu Ferrari F8 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2024 · 29.000 km · Kırmızı 4.210.000 ₺ | 2024 | 29.000 km | Kırmızı | 4.210.000 ₺ | TrabzonArsin | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























