Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volvo S402.0 TDI Sport | 2019 Volvo S40 Sport — Masrafsız Volvo S40 2.0 TDI Sport Hızlı Satış2019 · 128.000 km · Bordo 2.720.000 ₺ | 2019 | 128.000 km | Bordo | 2.720.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Ford Puma2.5 Hybrid Executive | 2010 Ford Puma Executive — Masrafsız Ford Puma 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2010 · 254.000 km · Gri 2.290.000 ₺ | 2010 | 254.000 km | Gri | 2.290.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| 3.0 d | 2012 Peugeot Minivan — Engelli Plakalı, Sol Ayak Gaz Pedalı 3.0 d Bireysel2012 · 265.000 km · Siyah 2.050.000 ₺ | 2012 | 265.000 km | Siyah | 2.050.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Aston Martin DB111.2 PureTech Comfort | 2014 Aston Martin DB11 Comfort — Ekspertiz Raporlu Aston Martin DB11 1.2 PureTech Comfort Ekspertizli2014 · 134.000 km · Siyah 2.760.000 ₺ | 2014 | 134.000 km | Siyah | 2.760.000 ₺ | DiyarbakırKayapınar | ||
| Skoda Scala3.0 d Style | 2022 Skoda Scala Style — Ekspertiz Raporlu Skoda Scala 3.0 d Style Bireysel2022 · 37.000 km · Lacivert 847.000 ₺ | 2022 | 37.000 km | Lacivert | 847.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Fiat Qubo1.5 dCi Style | 2012 Fiat Qubo Style — Garaj Aracı Fiat Qubo 1.5 dCi Style Ekspertizli2012 · 192.500 km · Sarı 1.060.000 ₺ | 2012 | 192.500 km | Sarı | 1.060.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| VolvoPerformance Prestige | 2020 Volvo Prestige — Masrafsız Volvo Performance Prestige 2020 · 84.500 km · Kahverengi 1.620.000 ₺ | 2020 | 84.500 km | Kahverengi | 1.620.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Audi Q32.0 PHEV Premium | 2020 Audi Q3 Premium — Garaj Aracı Audi Q3 2.0 PHEV Premium Ekspertizli2020 · 77.000 km · Mavi 2.390.000 ₺ | 2020 | 77.000 km | Mavi | 2.390.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Opel Vivaro1.8 Hybrid Urban | 2022 Opel Vivaro Urban — İlk Elden Opel Vivaro 1.8 Hybrid Urban 2022 · 56.500 km · Gümüş 2.080.000 ₺ | 2022 | 56.500 km | Gümüş | 2.080.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Ferrari 8121.5 e-Hybrid Design | 2015 Ferrari 812 Design — İlk Elden Ferrari 812 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 215.000 km · Sarı 1.640.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Sarı | 1.640.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Opel Mokka1.5 e-Hybrid Design | 2016 Opel Mokka Design — Garaj Aracı Opel Mokka 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2016 · 117.500 km · Bej 3.730.000 ₺ | 2016 | 117.500 km | Bej | 3.730.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Triumph1000 Classic | 2020 Triumph — Az Yakan Triumph 1000 Classic 2020 · 26.500 km · Yeşil 368.000 ₺ | 2020 | 26.500 km | Yeşil | 368.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Kuba1000 Adventure | 2013 Kuba · Yunusemre — Değişensiz Kuba 1000 Adventure Hızlı Satış2013 · 59.000 km · Yeşil 264.000 ₺ | 2013 | 59.000 km | Yeşil | 264.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Volkswagen Transporter3.0 d Elite | 2023 Volkswagen Transporter Elite — İlk Elden Volkswagen Transporter 3.0 d Elite Ekspertizli2023 · 40.000 km · Mavi 830.000 ₺ | 2023 | 40.000 km | Mavi | 830.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Mercedes-Benz V Serisi1.5 dCi Urban | 2012 Mercedes-Benz V Serisi Urban — Az Yakan Mercedes-Benz V Serisi 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 144.500 km · Mavi 3.350.000 ₺ | 2012 | 144.500 km | Mavi | 3.350.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Opel Vivaro1.8 Hybrid Elite | 2018 Opel Vivaro Elite — Değişensiz Opel Vivaro 1.8 Hybrid Elite Bireysel2018 · 143.500 km · Bej 2.410.000 ₺ | 2018 | 143.500 km | Bej | 2.410.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Cupra Born1.6 LPG Urban | 2022 Cupra Born Urban — İlk Elden Cupra Born 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2022 · 62.000 km · Gümüş 1.930.000 ₺ | 2022 | 62.000 km | Gümüş | 1.930.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Volkswagen Jetta1.8 Hybrid Titanium | 2022 Volkswagen Jetta Titanium — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Jetta 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 71.000 km · Turuncu 4.180.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Turuncu | 4.180.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Porsche Cayenne2.0 d Urban | 2020 Porsche Cayenne Urban — Az Yakan Porsche Cayenne 2.0 d Urban Bireysel2020 · 75.000 km · Gümüş 3.150.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Gümüş | 3.150.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| 2.5 Hybrid | Hasarlı Motosiklet · Merkezefendi — 2020 Model, Yanık 2.5 Hybrid 2020 · 87.000 km 1.040.000 ₺ | 2020 | 87.000 km | — | 1.040.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Tesla Model 3Standart Menzil Elite | 2017 Tesla Model 3 Elite — Değişensiz Tesla Model 3 Standart Menzil Elite Takasa Uygun2017 · 129.500 km · Mavi 3.550.000 ₺ | 2017 | 129.500 km | Mavi | 3.550.000 ₺ | AfyonkarahisarEmirdağ | ||
| Jeep Renegade1.4 LPG Comfort | 2015 Jeep Renegade Comfort — Ekspertiz Raporlu Jeep Renegade 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2015 · 215.000 km · Siyah 2.610.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Siyah | 2.610.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Renault Clio1.5 e-Hybrid Premium | 2011 Renault Clio Premium — Tramer Kaydı Düşük Renault Clio 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2011 · 197.000 km · Gri 5.030.000 ₺ | 2011 | 197.000 km | Gri | 5.030.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Skoda Rapid1.6 LPG Titanium | 2024 Skoda Rapid Titanium — Değişensiz Skoda Rapid 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2024 · 38.000 km · Turuncu 2.530.000 ₺ | 2024 | 38.000 km | Turuncu | 2.530.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























