Vasıta İlanları
2.558 ilan bulundu

| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kia Picanto1.6 TDI Titanium | 2013 Kia Picanto Titanium — Ekspertiz Raporlu Kia Picanto 1.6 TDI Titanium Ekspertizli2013 · 167.000 km · Kahverengi 3.210.000 ₺ | 2013 | 167.000 km | Kahverengi | 3.210.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| Renault Clio1.2 PureTech Executive | 2021 Renault Clio Executive — Bakımları Yeni Renault Clio 1.2 PureTech Executive Bireysel2021 · 73.500 km · Kırmızı 4.700.000 ₺ | 2021 | 73.500 km | Kırmızı | 4.700.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Peugeot 20081.4 LPG Titanium | 2010 Peugeot 2008 Titanium — İlk Elden Peugeot 2008 1.4 LPG Titanium Takasa Uygun2010 · 328.000 km · Siyah 5.060.000 ₺ | 2010 | 328.000 km | Siyah | 5.060.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| Renault Koleos1.6 Executive | 2014 Renault Koleos Executive — İlk Elden Renault Koleos 1.6 Executive Ekspertizli2014 · 177.000 km · Sarı 4.670.000 ₺ | 2014 | 177.000 km | Sarı | 4.670.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Toyota Prius1.5 e-Hybrid Titanium | 2010 Toyota Prius Titanium — Masrafsız Toyota Prius 1.5 e-Hybrid Titanium 2010 · 330.500 km · Siyah 2.090.000 ₺ | 2010 | 330.500 km | Siyah | 2.090.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Dacia Sandero1.8 Hybrid Design | 2023 Dacia Sandero Design — Tramer Kaydı Düşük Dacia Sandero 1.8 Hybrid Design Fiyatı Düştü2023 · 61.500 km · Siyah 1.700.000 ₺ | 2023 | 61.500 km | Siyah | 1.700.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| BMW 4 Serisi1.4 TSI Sport | 2010 BMW 4 Serisi Sport — Bakımları Yeni BMW 4 Serisi 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2010 · 215.000 km · Gri 5.790.000 ₺ | 2010 | 215.000 km | Gri | 5.790.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| 2.0 d Prestige | 2013 Diğer Markalar Prestige — Az Yakan 2.0 d Prestige Ekspertizli2013 · 248.500 km · Bej 1.200.000 ₺ | 2013 | 248.500 km | Bej | 1.200.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Hyundai Accent1.4 TSI Sport | 2021 Hyundai Accent Sport — Masrafsız Hyundai Accent 1.4 TSI Sport Ekspertizli2021 · 67.000 km · Lacivert 939.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Lacivert | 939.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Volvo V901.5 dCi Urban | 2012 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 254.000 km · Bordo 1.260.000 ₺ | 2012 | 254.000 km | Bordo | 1.260.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Toyota C-HR1.0 TSI Prestige | 2013 Toyota C-HR Prestige — Değişensiz Toyota C-HR 1.0 TSI Prestige Ekspertizli2013 · 153.000 km · Yeşil 2.290.000 ₺ | 2013 | 153.000 km | Yeşil | 2.290.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| — | Satılık Dorse — 2021 Model, Manuel 2021 · 82.000 km · Gümüş 765.000 ₺ | 2021 | 82.000 km | Gümüş | 765.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Honda Jazz2.5 Hybrid Prestige | 2013 Honda Jazz Prestige — Tramer Kaydı Düşük Honda Jazz 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2013 · 140.500 km · Yeşil 888.000 ₺ | 2013 | 140.500 km | Yeşil | 888.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Design | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Design — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Design 2013 · 269.500 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2013 | 269.500 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Subaru Impreza2.0 Turbo Design | 2013 Subaru Impreza Design — Masrafsız Subaru Impreza 2.0 Turbo Design Takasa Uygun2013 · 266.000 km · Beyaz 740.000 ₺ | 2013 | 266.000 km | Beyaz | 740.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Audi R81.6 LPG Premium | 2015 Audi R8 Premium — Bakımları Yeni Audi R8 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2015 · 171.500 km · Mavi 972.000 ₺ | 2015 | 171.500 km | Mavi | 972.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Mitsubishi Space Star1.8 Hybrid Design | 2022 Mitsubishi Space Star Design — Masrafsız Mitsubishi Space Star 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 76.500 km · Gümüş 670.000 ₺ | 2022 | 76.500 km | Gümüş | 670.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Seat Leon2.5 Hybrid Elite | 2018 Seat Leon Elite — Garaj Aracı Seat Leon 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 127.500 km · Bej 2.510.000 ₺ | 2018 | 127.500 km | Bej | 2.510.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Nissan Primera1.2 PureTech Titanium | 2016 Nissan Primera Titanium — Garaj Aracı Nissan Primera 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2016 · 144.500 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2016 | 144.500 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Tofaş Murat 1311.6 LPG Style | 2024 Tofaş Murat 131 Style — Az Yakan Tofaş Murat 131 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.500 km · Gri 3.980.000 ₺ | 2024 | 25.500 km | Gri | 3.980.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| BMW X62.5 Hybrid Style | 2024 BMW X6 Style — İlk Elden BMW X6 2.5 Hybrid Style Hızlı Satış2024 · 38.500 km · Kahverengi 9.090.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Kahverengi | 9.090.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| 1.4 LPG Premium | 2023 Diğer Markalar Premium — Bakımları Yeni 1.4 LPG Premium 2023 · 53.500 km · Gri 7.380.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Gri | 7.380.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Renault Captur1.6 Comfort | 2020 Renault Captur Comfort — Bakımları Yeni Renault Captur 1.6 Comfort Takasa Uygun2020 · 117.000 km · Turuncu 1.730.000 ₺ | 2020 | 117.000 km | Turuncu | 1.730.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| — | Satılık Otobüs · Merkez — 2021 Model, OtomatikBireysel 2021 · 47.000 km · Kahverengi 5.410.000 ₺ | 2021 | 47.000 km | Kahverengi | 5.410.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
Türkiye Vasıta Rehberi
Sıfır ve ikinci el otomobil, SUV, motosiklet, ticari araç, karavan ve deniz aracı ilanları. Kara taşıtı ilanları EİDS üzerinden ruhsat sahibi veya yetki belgeli galeri onayıyla yayınlanır; boya-değişen şeması, fiyat geçmişi ve KimBulur Değerleme ile doğru fiyatı görürsün. Vasıta ilanları Otomobil, Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet gibi başlıklarda toplanır. Vasıta alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki vasıta ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni vasıta ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 2.558 vasıta ilanı yayında. Vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.175.000 ₺. En çok ilan İstanbul (227), Ankara (151) ve İzmir (128) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720) ve Minivan & Panelvan (170). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Vasıta İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Vasıta ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok vasıta ilanı İstanbul ilinde (227 ilan). Ardından Ankara (151) ve İzmir (128) geliyor.
Türkiye vasıta ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Otomobil (1.251), Arazi, SUV & Pickup (720), Minivan & Panelvan (170) ve Motosiklet (121) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye vasıta fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 2558 ilana göre Türkiye vasıta fiyatları 1.220 ₺ ile 77.800.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 3.114.977 ₺.
Türkiye vasıta ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.























