
Ankara Otomobil İlanları
74 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari 8121.5 e-Hybrid Design | 2015 Ferrari 812 Design — İlk Elden Ferrari 812 1.5 e-Hybrid Design Ekspertizli2015 · 215.000 km · Sarı 1.640.000 ₺ | 2015 | 215.000 km | Sarı | 1.640.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Audi A11.5 e-Hybrid Comfort | 2012 Audi A1 Comfort — Masrafsız Audi A1 1.5 e-Hybrid Comfort 2012 · 229.000 km · Sarı 1.260.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Sarı | 1.260.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Comfort | 2011 Dacia Jogger Comfort — Garaj Aracı Dacia Jogger 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2011 · 144.000 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2011 | 144.000 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Toyota Camry1.2 PureTech Elite | 2024 Toyota Camry Elite — Az Yakan Toyota Camry 1.2 PureTech Elite Ekspertizli2024 · 24.500 km · Sarı 5.710.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Sarı | 5.710.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| BMW 8 Serisi1.6 LPG Titanium | 2015 BMW 8 Serisi Titanium — Değişensiz BMW 8 Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2015 · 172.500 km · Gümüş 5.010.000 ₺ | 2015 | 172.500 km | Gümüş | 5.010.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Bentley Continental1.4 TSI Comfort | 2012 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 197.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2012 | 197.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Renault R 92.5 Hybrid Sport | 2021 Renault R 9 Sport — İlk Elden Renault R 9 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2021 · 64.000 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Volvo S801.6 LPG Sport | 2022 Volvo S80 Sport — İlk Elden Volvo S80 1.6 LPG Sport Ekspertizli2022 · 65.000 km · Yeşil 1.090.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Yeşil | 1.090.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Audi A31.6 LPG Urban | 2023 Audi A3 Urban — Bakımları Yeni Audi A3 1.6 LPG Urban Fiyatı Düştü2023 · 32.500 km · Beyaz 2.070.000 ₺ | 2023 | 32.500 km | Beyaz | 2.070.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Cupra Born3.0 d Titanium | 2012 Cupra Born Titanium — Değişensiz Cupra Born 3.0 d Titanium Hızlı Satış2012 · 201.000 km · Siyah 2.150.000 ₺ | 2012 | 201.000 km | Siyah | 2.150.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Chevrolet Camaro2.5 Hybrid Prestige | 2024 Chevrolet Camaro Prestige — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Camaro 2.5 Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2024 · 20.500 km · Gümüş 877.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Gümüş | 877.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Prestige | 2025 Toyota Yaris Prestige — Bakımları Yeni Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Prestige 2025 · 9.000 km · Beyaz 793.000 ₺ | 2025 | 9.000 km | Beyaz | 793.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Chevrolet Kalos1.6 Sport | 2018 Chevrolet Kalos Sport — Ekspertiz Raporlu Chevrolet Kalos 1.6 Sport Ekspertizli2018 · 91.000 km · Kahverengi 1.610.000 ₺ | 2018 | 91.000 km | Kahverengi | 1.610.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| MINI Clubman1.5 e-Hybrid Urban | 2021 MINI Clubman Urban — İlk Elden MINI Clubman 1.5 e-Hybrid Urban Fiyatı Düştü2021 · 91.000 km · Sarı 1.140.000 ₺ | 2021 | 91.000 km | Sarı | 1.140.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Mercedes-Benz CLS1.0 TSI Elite | 2025 Mercedes-Benz CLS Elite — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz CLS 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2025 · 17.500 km · Sarı 729.000 ₺ | 2025 | 17.500 km | Sarı | 729.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Audi TT1.5 e-Hybrid Style | 2010 Audi TT Style — Bakımları Yeni Audi TT 1.5 e-Hybrid Style 2010 · 284.000 km · Yeşil 772.000 ₺ | 2010 | 284.000 km | Yeşil | 772.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| MINI Cabrio1.4 LPG Titanium | 2013 MINI Cabrio Titanium — Ekspertiz Raporlu MINI Cabrio 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 164.000 km · Kırmızı 6.210.000 ₺ | 2013 | 164.000 km | Kırmızı | 6.210.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Kia Stinger1.2 PureTech Design | 2012 Kia Stinger Design — Tramer Kaydı Düşük Kia Stinger 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2012 · 142.000 km · Gümüş 5.520.000 ₺ | 2012 | 142.000 km | Gümüş | 5.520.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Jaguar XF2.0 d Executive | 2010 Jaguar XF Executive — Değişensiz Jaguar XF 2.0 d Executive Takasa Uygun2010 · 146.500 km · Mavi 1.410.000 ₺ | 2010 | 146.500 km | Mavi | 1.410.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Porsche 7181.4 LPG Sport | 2017 Porsche 718 Sport — Masrafsız Porsche 718 1.4 LPG Sport Ekspertizli2017 · 91.000 km · Turuncu 718.000 ₺ | 2017 | 91.000 km | Turuncu | 718.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Opel Ascona2.0 TDI Executive | 2017 Opel Ascona Executive — Değişensiz Opel Ascona 2.0 TDI Executive Ekspertizli2017 · 132.000 km · Yeşil 5.390.000 ₺ | 2017 | 132.000 km | Yeşil | 5.390.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Lexus LS1.8 Hybrid Urban | 2015 Lexus LS Urban — Tramer Kaydı Düşük Lexus LS 1.8 Hybrid Urban Takasa Uygun2015 · 230.500 km · Bej 5.020.000 ₺ | 2015 | 230.500 km | Bej | 5.020.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Mitsubishi Colt1.4 LPG Sport | 2018 Mitsubishi Colt Sport — Masrafsız Mitsubishi Colt 1.4 LPG Sport Bireysel2018 · 162.500 km · Lacivert 3.490.000 ₺ | 2018 | 162.500 km | Lacivert | 3.490.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Toyota Auris3.0 d Titanium | 2020 Toyota Auris Titanium — Az Yakan Toyota Auris 3.0 d Titanium Ekspertizli2020 · 124.500 km · Gümüş 2.020.000 ₺ | 2020 | 124.500 km | Gümüş | 2.020.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Ankara Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 74 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.085.000 ₺. En çok ilan Sincan (20), Keçiören (16) ve Etimesgut (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Toyota (7), Audi (5) ve Mercedes-Benz (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Sincan ilçesinde (20 ilan). Ardından Keçiören (16) ve Etimesgut (15) geliyor.
Ankara otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Toyota (7), Audi (5), Mercedes-Benz (5) ve Renault (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Ankara otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.747.446 ₺.
Ankara otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























