
Ankara Otomobil İlanları
74 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Megane1.4 TSI Premium | 2012 Renault Megane Premium — Ekspertiz Raporlu Renault Megane 1.4 TSI Premium Ekspertizli2012 · 261.500 km · Siyah 3.600.000 ₺ | 2012 | 261.500 km | Siyah | 3.600.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Mercedes-Benz SL1.2 PureTech Design | 2024 Mercedes-Benz SL Design — Değişensiz Mercedes-Benz SL 1.2 PureTech Design Takasa Uygun2024 · 20.500 km · Bordo 1.150.000 ₺ | 2024 | 20.500 km | Bordo | 1.150.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Kia Stinger1.6 LPG Urban | 2014 Kia Stinger Urban — Masrafsız Kia Stinger 1.6 LPG Urban Ekspertizli2014 · 191.500 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Kia Ceed1.8 Hybrid Design | 2010 Kia Ceed Design — Garaj Aracı Kia Ceed 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2010 · 277.500 km · Gümüş 3.080.000 ₺ | 2010 | 277.500 km | Gümüş | 3.080.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Lamborghini Aventador1.4 LPG Sport | 2014 Lamborghini Aventador Sport — Değişensiz Lamborghini Aventador 1.4 LPG Sport Ekspertizli2014 · 166.500 km · Turuncu 2.430.000 ₺ | 2014 | 166.500 km | Turuncu | 2.430.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Tofaş Murat 1311.5 dCi Prestige | 2019 Tofaş Murat 131 Prestige — Garaj Aracı Tofaş Murat 131 1.5 dCi Prestige Ekspertizli2019 · 94.000 km · Kırmızı 1.510.000 ₺ | 2019 | 94.000 km | Kırmızı | 1.510.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Mazda Mazda 22.5 Hybrid Sport | 2016 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 2.5 Hybrid Sport Hızlı Satış2016 · 104.000 km · Gri 1.790.000 ₺ | 2016 | 104.000 km | Gri | 1.790.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Opel Astra1.5 e-Hybrid Elite | 2014 Opel Astra Elite — Bakımları Yeni Opel Astra 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2014 · 242.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2014 | 242.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Aston Martin DBS1.6 TDI Executive | 2011 Aston Martin DBS Executive — Garaj Aracı Aston Martin DBS 1.6 TDI Executive 2011 · 269.000 km · Beyaz 979.000 ₺ | 2011 | 269.000 km | Beyaz | 979.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Fiat Siena3.0 d Titanium | 2023 Fiat Siena Titanium — Az Yakan Fiat Siena 3.0 d Titanium Ekspertizli2023 · 50.500 km · Yeşil 2.210.000 ₺ | 2023 | 50.500 km | Yeşil | 2.210.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Renault Fluence2.0 PHEV Elite | 2017 Renault Fluence Elite — İlk Elden Renault Fluence 2.0 PHEV Elite Hızlı Satış2017 · 144.500 km · Lacivert 4.490.000 ₺ | 2017 | 144.500 km | Lacivert | 4.490.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2010 Citroën C3 Executive — Değişensiz Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive 2010 · 283.000 km · Bej 2.690.000 ₺ | 2010 | 283.000 km | Bej | 2.690.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Lamborghini Revuelto2.0 TDI Elite | 2016 Lamborghini Revuelto Elite — Garaj Aracı Lamborghini Revuelto 2.0 TDI Elite Ekspertizli2016 · 108.500 km · Beyaz 2.870.000 ₺ | 2016 | 108.500 km | Beyaz | 2.870.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Peugeot 1061.8 Hybrid Design | 2023 Peugeot 106 Design — İlk Elden Peugeot 106 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2023 · 53.000 km · Bordo 3.200.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Bordo | 3.200.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ferrari SF901.8 Hybrid Elite | 2017 Ferrari SF90 Elite — Masrafsız Ferrari SF90 1.8 Hybrid Elite 2017 · 106.500 km · Sarı 4.510.000 ₺ | 2017 | 106.500 km | Sarı | 4.510.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Peugeot 3081.5 e-Hybrid Prestige | 2018 Peugeot 308 Prestige — Bakımları Yeni Peugeot 308 1.5 e-Hybrid Prestige Bireysel2018 · 138.000 km · Lacivert 4.480.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Lacivert | 4.480.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Lada Samara1.4 LPG Executive | 2013 Lada Samara Executive — Ekspertiz Raporlu Lada Samara 1.4 LPG Executive Ekspertizli2013 · 207.000 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 207.000 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Toyota Corolla1.6 LPG Premium | 2023 Toyota Corolla Premium · Etimesgut — Az Yakan Toyota Corolla 1.6 LPG Premium Ekspertizli2023 · 42.000 km · Siyah 3.070.000 ₺ | 2023 | 42.000 km | Siyah | 3.070.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Citroën C31.6 LPG Elite | 2019 Citroën C3 Elite — Az Yakan Citroën C3 1.6 LPG Elite Takasa Uygun2019 · 144.500 km · Gümüş 985.000 ₺ | 2019 | 144.500 km | Gümüş | 985.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Opel Zafira2.5 Hybrid Urban | 2021 Opel Zafira Urban — Az Yakan Opel Zafira 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2021 · 67.000 km · Sarı 1.760.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Sarı | 1.760.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Peugeot 2081.8 Hybrid Prestige | 2014 Peugeot 208 Prestige — Garaj Aracı Peugeot 208 1.8 Hybrid Prestige 2014 · 128.500 km · Bej 6.280.000 ₺ | 2014 | 128.500 km | Bej | 6.280.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Tofaş Şahin2.5 Hybrid Urban | 2013 Tofaş Şahin Urban — İlk Elden Tofaş Şahin 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2013 · 137.500 km · Gri 1.570.000 ₺ | 2013 | 137.500 km | Gri | 1.570.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Porsche Taycan1.0 TSI Elite | 2010 Porsche Taycan Elite — İlk Elden Porsche Taycan 1.0 TSI Elite Takasa Uygun2010 · 181.000 km · Lacivert 6.090.000 ₺ | 2010 | 181.000 km | Lacivert | 6.090.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
Ankara Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Ankara genelinde şu anda 74 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 2.085.000 ₺. En çok ilan Sincan (20), Keçiören (16) ve Etimesgut (15) ilçelerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Toyota (7), Audi (5) ve Mercedes-Benz (5). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %93.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Ankara Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Ankara otomobil ilanları en çok hangi ilçede?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı Sincan ilçesinde (20 ilan). Ardından Keçiören (16) ve Etimesgut (15) geliyor.
Ankara otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Toyota (7), Audi (5), Mercedes-Benz (5) ve Renault (5) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Ankara otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 74 ilana göre Ankara otomobil fiyatları 718.000 ₺ ile 6.280.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.747.446 ₺.
Ankara otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























