
Otomobil İlanları
412 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fiat Albea1.4 LPG Urban | 2021 Fiat Albea Urban — Az Yakan Fiat Albea 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2021 · 73.000 km · Beyaz 2.280.000 ₺ | 2021 | 73.000 km | Beyaz | 2.280.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Fiat Palio1.6 TDI Elite | 2010 Fiat Palio Elite — Bakımları Yeni Fiat Palio 1.6 TDI Elite Bireysel2010 · 190.000 km · Mavi 1.910.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Mavi | 1.910.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Aston Martin DB121.2 PureTech Urban | 2024 Aston Martin DB12 Urban — Az Yakan Aston Martin DB12 1.2 PureTech Urban Bireysel2024 · 24.500 km · Bej 4.910.000 ₺ | 2024 | 24.500 km | Bej | 4.910.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Mercedes-Benz SLK2.0 Turbo Prestige | 2012 Mercedes-Benz SLK Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz SLK 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2012 · 263.000 km · Gümüş 955.000 ₺ | 2012 | 263.000 km | Gümüş | 955.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Mercedes-Benz 1902.0 Turbo Style | 2020 Mercedes-Benz 190 Style — İlk Elden Mercedes-Benz 190 2.0 Turbo Style Bireysel2020 · 118.500 km · Beyaz 1.330.000 ₺ | 2020 | 118.500 km | Beyaz | 1.330.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Chevrolet Cruze1.5 dCi Style | 2011 Chevrolet Cruze Style — Az Yakan Chevrolet Cruze 1.5 dCi Style Hızlı Satış2011 · 143.500 km · Beyaz 6.440.000 ₺ | 2011 | 143.500 km | Beyaz | 6.440.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Fiat Egea1.6 LPG Titanium | 2023 Fiat Egea Titanium — Bakımları Yeni Fiat Egea 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2023 · 51.500 km · Kahverengi 830.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 830.000 ₺ | İzmirBornova | ||
| Renault R 111.8 Hybrid Executive | 2013 Renault R 11 Executive — Masrafsız Renault R 11 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2013 · 247.500 km · Bej 3.560.000 ₺ | 2013 | 247.500 km | Bej | 3.560.000 ₺ | KahramanmaraşTürkoğlu | ||
| Fiat Grande Punto2.0 TDI Design | 2014 Fiat Grande Punto Design — Masrafsız Fiat Grande Punto 2.0 TDI Design Hızlı Satış2014 · 189.500 km · Bej 951.000 ₺ | 2014 | 189.500 km | Bej | 951.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Aston Martin DB121.5 e-Hybrid Titanium | 2013 Aston Martin DB12 Titanium — Bakımları Yeni Aston Martin DB12 1.5 e-Hybrid Titanium Ekspertizli2013 · 173.500 km · Siyah 1.310.000 ₺ | 2013 | 173.500 km | Siyah | 1.310.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Alfa Romeo Giulia1.8 Hybrid Sport | 2012 Alfa Romeo Giulia Sport — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo Giulia 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 200.500 km · Bordo 5.820.000 ₺ | 2012 | 200.500 km | Bordo | 5.820.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| MINI Cooper1.6 LPG Elite | 2010 MINI Cooper Elite — Garaj Aracı MINI Cooper 1.6 LPG Elite Hızlı Satış2010 · 167.000 km · Gümüş 746.000 ₺ | 2010 | 167.000 km | Gümüş | 746.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Hyundai Accent Era2.0 d Executive | 2014 Hyundai Accent Era Executive — Değişensiz Hyundai Accent Era 2.0 d Executive Ekspertizli2014 · 176.500 km · Gümüş 1.600.000 ₺ | 2014 | 176.500 km | Gümüş | 1.600.000 ₺ | MalatyaYeşilyurt | ||
| Suzuki Swift1.5 e-Hybrid Urban | 2019 Suzuki Swift Urban — Değişensiz Suzuki Swift 1.5 e-Hybrid Urban Hızlı Satış2019 · 128.500 km · Kahverengi 971.000 ₺ | 2019 | 128.500 km | Kahverengi | 971.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Porsche Panamera1.6 LPG Design | 2016 Porsche Panamera Design — Tramer Kaydı Düşük Porsche Panamera 1.6 LPG Design Fiyatı Düştü2016 · 114.000 km · Kırmızı 1.880.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Kırmızı | 1.880.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Toyota Prius1.8 Hybrid Prestige | 2015 Toyota Prius Prestige — Değişensiz Toyota Prius 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 176.000 km · Siyah 727.000 ₺ | 2015 | 176.000 km | Siyah | 727.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| Ferrari SF902.0 PHEV Executive | 2025 Ferrari SF90 Executive · Kumru — Ekspertiz Raporlu Ferrari SF90 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2025 · 11.500 km · Mavi 1.290.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Mavi | 1.290.000 ₺ | OrduKumru | ||
| Ferrari 8121.2 PureTech Comfort | 2020 Ferrari 812 Comfort — Ekspertiz Raporlu Ferrari 812 1.2 PureTech Comfort Hızlı Satış2020 · 70.000 km · Lacivert 1.550.000 ₺ | 2020 | 70.000 km | Lacivert | 1.550.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Toyota Supra2.5 Hybrid Style | 2017 Toyota Supra Style — Garaj Aracı Toyota Supra 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2017 · 91.000 km · Bej 657.000 ₺ | 2017 | 91.000 km | Bej | 657.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Tofaş Murat 1311.6 LPG Elite | 2022 Tofaş Murat 131 Elite — Değişensiz Tofaş Murat 131 1.6 LPG Elite Ekspertizli2022 · 70.500 km · Yeşil 3.430.000 ₺ | 2022 | 70.500 km | Yeşil | 3.430.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Mercedes-Benz A Serisi2.0 PHEV Design | 2014 Mercedes-Benz A Serisi Design — Az Yakan Mercedes-Benz A Serisi 2.0 PHEV Design Bireysel2014 · 182.500 km · Gümüş 3.400.000 ₺ | 2014 | 182.500 km | Gümüş | 3.400.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Toyota Corolla1.6 LPG Design | 2011 Toyota Corolla Design — Garaj Aracı Toyota Corolla 1.6 LPG Design Bireysel2011 · 194.500 km · Lacivert 1.730.000 ₺ | 2011 | 194.500 km | Lacivert | 1.730.000 ₺ | Aydınİncirliova | ||
| Alfa Romeo Giulia1.6 Urban | 2011 Alfa Romeo Giulia Urban — Garaj Aracı Alfa Romeo Giulia 1.6 Urban Ekspertizli2011 · 216.000 km · Mavi 4.340.000 ₺ | 2011 | 216.000 km | Mavi | 4.340.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Fiat Bravo1.5 e-Hybrid Style | 2013 Fiat Bravo Style — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 1.5 e-Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 174.500 km · Yeşil 3.880.000 ₺ | 2013 | 174.500 km | Yeşil | 3.880.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























