
Otomobil İlanları
432 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferrari Roma1.8 Hybrid Titanium | 2025 Ferrari Roma Titanium — İlk Elden Ferrari Roma 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 18.000 km · Kırmızı 2.240.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kırmızı | 2.240.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Accent2.5 Hybrid Premium | 2019 Hyundai Accent Premium — Az Yakan Hyundai Accent 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2019 · 131.000 km · Beyaz 5.350.000 ₺ | 2019 | 131.000 km | Beyaz | 5.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Citroën C-Elysée1.2 PureTech Style | 2013 Citroën C-Elysée Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C-Elysée 1.2 PureTech Style Ekspertizli2013 · 156.000 km · Siyah 4.210.000 ₺ | 2013 | 156.000 km | Siyah | 4.210.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 21.500 km · Bordo 6.050.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Bordo | 6.050.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Elite | 2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.6 LPG Elite Ekspertizli2021 · 52.000 km · Bordo 843.000 ₺ | 2021 | 52.000 km | Bordo | 843.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Ford Mondeo1.4 LPG Executive | 2016 Ford Mondeo Executive — Bakımları Yeni Ford Mondeo 1.4 LPG Executive Ekspertizli2016 · 128.000 km · Kahverengi 3.640.000 ₺ | 2016 | 128.000 km | Kahverengi | 3.640.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Hyundai Accent Era1.5 dCi Urban | 2019 Hyundai Accent Era Urban — Bakımları Yeni Hyundai Accent Era 1.5 dCi Urban 2019 · 95.000 km · Gri 1.680.000 ₺ | 2019 | 95.000 km | Gri | 1.680.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Audi A51.8 Hybrid Executive | 2014 Audi A5 Executive — Ekspertiz Raporlu Audi A5 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 230.500 km · Siyah 959.000 ₺ | 2014 | 230.500 km | Siyah | 959.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Jaguar XF2.0 d Urban | 2021 Jaguar XF Urban — Tramer Kaydı Düşük Jaguar XF 2.0 d Urban Ekspertizli2021 · 69.500 km · Yeşil 3.390.000 ₺ | 2021 | 69.500 km | Yeşil | 3.390.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Fiat Tempra1.8 Hybrid Style | 2021 Fiat Tempra Style — Masrafsız Fiat Tempra 1.8 Hybrid Style 2021 · 90.500 km · Kırmızı 697.000 ₺ | 2021 | 90.500 km | Kırmızı | 697.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| BMW 4 Serisi1.6 Elite | 2017 BMW 4 Serisi Elite — Masrafsız BMW 4 Serisi 1.6 Elite Fiyatı Düştü2017 · 175.000 km · Kırmızı 4.620.000 ₺ | 2017 | 175.000 km | Kırmızı | 4.620.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Mercedes-Benz EQE1.6 TDI Comfort | 2020 Mercedes-Benz EQE Comfort — İlk Elden Mercedes-Benz EQE 1.6 TDI Comfort Ekspertizli2020 · 61.000 km · Gümüş 3.070.000 ₺ | 2020 | 61.000 km | Gümüş | 3.070.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Alfa Romeo 1561.4 TSI Titanium | 2019 Alfa Romeo 156 Titanium — Az Yakan Alfa Romeo 156 1.4 TSI Titanium Ekspertizli2019 · 91.500 km · Gümüş 1.550.000 ₺ | 2019 | 91.500 km | Gümüş | 1.550.000 ₺ | KocaeliÇayırova | ||
| Nissan Sunny1.0 TSI Sport | 2019 Nissan Sunny Sport — Bakımları Yeni Nissan Sunny 1.0 TSI Sport 2019 · 132.500 km · Mavi 3.430.000 ₺ | 2019 | 132.500 km | Mavi | 3.430.000 ₺ | AnkaraYenimahalle | ||
| Nissan Note1.6 Sport | 2016 Nissan Note Sport — Bakımları Yeni Nissan Note 1.6 Sport Ekspertizli2016 · 208.500 km · Kahverengi 3.730.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Kahverengi | 3.730.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Urban | 2024 Renault Talisman Urban — Garaj Aracı Renault Talisman 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2024 · 39.000 km · Kırmızı 655.000 ₺ | 2024 | 39.000 km | Kırmızı | 655.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Volkswagen Passat2.5 Hybrid Urban | 2022 Volkswagen Passat Urban — Bakımları Yeni Volkswagen Passat 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 71.000 km · Sarı 775.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Sarı | 775.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Honda Civic1.4 LPG Design | 2016 Honda Civic Design — Değişensiz Honda Civic 1.4 LPG Design Yeni2016 · 114.000 km · Mavi 2.100.000 ₺ | 2016 | 114.000 km | Mavi | 2.100.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Citroën C41.4 LPG Comfort | 2016 Citroën C4 Comfort — İlk Elden Citroën C4 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2016 · 97.500 km · Beyaz 2.550.000 ₺ | 2016 | 97.500 km | Beyaz | 2.550.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Volvo V602.0 PHEV Premium | 2025 Volvo V60 Premium — Bakımları Yeni Volvo V60 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2025 · 17.000 km · Beyaz 2.290.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Beyaz | 2.290.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Skoda Rapid3.0 d Comfort | 2023 Skoda Rapid Comfort — Garaj Aracı Skoda Rapid 3.0 d Comfort Fiyatı Düştü2023 · 49.500 km · Beyaz 5.780.000 ₺ | 2023 | 49.500 km | Beyaz | 5.780.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| BMW 5 Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2020 BMW 5 Serisi Comfort — Masrafsız BMW 5 Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2020 · 79.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 79.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























