
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tofaş Kartal1.4 LPG Prestige | 2020 Tofaş Kartal Prestige — Garaj Aracı Tofaş Kartal 1.4 LPG Prestige 2020 · 68.000 km · Gümüş 1.310.000 ₺ | 2020 | 68.000 km | Gümüş | 1.310.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Ford Focus2.5 Hybrid Sport | 2010 Ford Focus Sport — Tramer Kaydı Düşük Ford Focus 2.5 Hybrid Sport 2010 · 232.000 km · Turuncu 3.000.000 ₺ | 2010 | 232.000 km | Turuncu | 3.000.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Ford Ka1.5 dCi Design | 2021 Ford Ka Design — Değişensiz Ford Ka 1.5 dCi Design Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Gümüş 1.690.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Gümüş | 1.690.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Volvo V601.4 LPG Prestige | 2017 Volvo V60 Prestige · Merkez — Ekspertiz Raporlu Volvo V60 1.4 LPG Prestige 2017 · 135.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 135.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Honda Civic2.0 PHEV Urban | 2019 Honda Civic Urban — Değişensiz Honda Civic 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2019 · 91.500 km · Beyaz 6.070.000 ₺ | 2019 | 91.500 km | Beyaz | 6.070.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Volkswagen ID.31.4 LPG Style | 2022 Volkswagen ID.3 Style — Garaj Aracı Volkswagen ID.3 1.4 LPG Style Ekspertizli2022 · 48.500 km · Yeşil 4.940.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Yeşil | 4.940.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Volkswagen Scirocco1.6 LPG Style | 2014 Volkswagen Scirocco Style — Az Yakan Volkswagen Scirocco 1.6 LPG Style Fiyatı Düştü2014 · 197.000 km · Bej 6.100.000 ₺ | 2014 | 197.000 km | Bej | 6.100.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| DS Automobiles DS 31.4 LPG Premium | 2023 DS Automobiles DS 3 Premium — İlk Elden DS Automobiles DS 3 1.4 LPG Premium Ekspertizli2023 · 58.500 km · Mavi 941.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Mavi | 941.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Ferrari 8122.0 PHEV Executive | 2014 Ferrari 812 Executive — Masrafsız Ferrari 812 2.0 PHEV Executive Fiyatı Düştü2014 · 195.500 km · Yeşil 1.100.000 ₺ | 2014 | 195.500 km | Yeşil | 1.100.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Lada Vesta1.6 LPG Titanium | 2010 Lada Vesta Titanium — İlk Elden Lada Vesta 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2010 · 185.500 km · Sarı 979.000 ₺ | 2010 | 185.500 km | Sarı | 979.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Volkswagen Beetle1.6 LPG Comfort | 2018 Volkswagen Beetle Comfort — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 1.6 LPG Comfort Hızlı Satış2018 · 123.000 km · Turuncu 5.360.000 ₺ | 2018 | 123.000 km | Turuncu | 5.360.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Volvo S602.0 PHEV Comfort | 2015 Volvo S60 Comfort — Bakımları Yeni Volvo S60 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2015 · 150.000 km · Mavi 3.320.000 ₺ | 2015 | 150.000 km | Mavi | 3.320.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Renault Megane1.5 e-Hybrid Urban | 2020 Renault Megane Urban — Ekspertiz Raporlu Renault Megane 1.5 e-Hybrid Urban 2020 · 104.500 km · Lacivert 4.640.000 ₺ | 2020 | 104.500 km | Lacivert | 4.640.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Fiat Marea1.0 TSI Urban | 2023 Fiat Marea Urban — Masrafsız Fiat Marea 1.0 TSI Urban Takasa Uygun2023 · 35.500 km · Gümüş 4.170.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 4.170.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Peugeot 2061.8 Hybrid Urban | 2014 Peugeot 206 Urban — İlk Elden Peugeot 206 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2014 · 194.500 km · Turuncu 878.000 ₺ | 2014 | 194.500 km | Turuncu | 878.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Renault Symbol1.5 dCi Executive | 2013 Renault Symbol Executive — Değişensiz Renault Symbol 1.5 dCi Executive Fiyatı Düştü2013 · 120.000 km · Beyaz 2.250.000 ₺ | 2013 | 120.000 km | Beyaz | 2.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Aston Martin DB111.8 Hybrid Elite | 2025 Aston Martin DB11 Elite — Az Yakan Aston Martin DB11 1.8 Hybrid Elite Takasa Uygun2025 · 12.500 km · Gri 2.230.000 ₺ | 2025 | 12.500 km | Gri | 2.230.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Audi A33.0 d Executive | 2015 Audi A3 Executive — Bakımları Yeni Audi A3 3.0 d Executive Ekspertizli2015 · 191.000 km · Bordo 2.450.000 ₺ | 2015 | 191.000 km | Bordo | 2.450.000 ₺ | AydınDidim | ||
| Lamborghini Huracan2.0 PHEV Style | 2025 Lamborghini Huracan Style — Bakımları Yeni Lamborghini Huracan 2.0 PHEV Style Ekspertizli2025 · 13.500 km · Sarı 2.000.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Sarı | 2.000.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Sport | 2022 Seat Toledo Sport — Garaj Aracı Seat Toledo 1.6 LPG Sport Takasa Uygun2022 · 59.000 km · Lacivert 1.820.000 ₺ | 2022 | 59.000 km | Lacivert | 1.820.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Toyota Avensis1.6 TDI Design | 2010 Toyota Avensis Design — Ekspertiz Raporlu Toyota Avensis 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 329.500 km · Bej 776.000 ₺ | 2010 | 329.500 km | Bej | 776.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Bentley Mulsanne2.5 Hybrid Style | 2018 Bentley Mulsanne Style — Az Yakan Bentley Mulsanne 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 117.500 km · Lacivert 720.000 ₺ | 2018 | 117.500 km | Lacivert | 720.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Seat Cordoba1.8 Hybrid Prestige | 2012 Seat Cordoba Prestige — Bakımları Yeni Seat Cordoba 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2012 · 144.000 km · Yeşil 677.000 ₺ | 2012 | 144.000 km | Yeşil | 677.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Fiat Albea2.0 d Premium | 2013 Fiat Albea Premium — Tramer Kaydı Düşük Fiat Albea 2.0 d Premium Fiyatı Düştü2013 · 155.500 km · Gri 701.000 ₺ | 2013 | 155.500 km | Gri | 701.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























