
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BMW 4 Serisi1.4 TSI Sport | 2010 BMW 4 Serisi Sport — Bakımları Yeni BMW 4 Serisi 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2010 · 215.000 km · Gri 5.790.000 ₺ | 2010 | 215.000 km | Gri | 5.790.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Hyundai Accent1.4 TSI Sport | 2021 Hyundai Accent Sport — Masrafsız Hyundai Accent 1.4 TSI Sport Ekspertizli2021 · 67.000 km · Lacivert 939.000 ₺ | 2021 | 67.000 km | Lacivert | 939.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Volvo V901.5 dCi Urban | 2012 Volvo V90 Urban — Bakımları Yeni Volvo V90 1.5 dCi Urban Ekspertizli2012 · 254.000 km · Bordo 1.260.000 ₺ | 2012 | 254.000 km | Bordo | 1.260.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Honda Jazz2.5 Hybrid Prestige | 2013 Honda Jazz Prestige — Tramer Kaydı Düşük Honda Jazz 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2013 · 140.500 km · Yeşil 888.000 ₺ | 2013 | 140.500 km | Yeşil | 888.000 ₺ | GaziantepNizip | ||
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Design | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Design — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Design 2013 · 269.500 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2013 | 269.500 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Subaru Impreza2.0 Turbo Design | 2013 Subaru Impreza Design — Masrafsız Subaru Impreza 2.0 Turbo Design Takasa Uygun2013 · 266.000 km · Beyaz 740.000 ₺ | 2013 | 266.000 km | Beyaz | 740.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Audi R81.6 LPG Premium | 2015 Audi R8 Premium — Bakımları Yeni Audi R8 1.6 LPG Premium Takasa Uygun2015 · 171.500 km · Mavi 972.000 ₺ | 2015 | 171.500 km | Mavi | 972.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Mitsubishi Space Star1.8 Hybrid Design | 2022 Mitsubishi Space Star Design — Masrafsız Mitsubishi Space Star 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2022 · 76.500 km · Gümüş 670.000 ₺ | 2022 | 76.500 km | Gümüş | 670.000 ₺ | EskişehirSivrihisar | ||
| Seat Leon2.5 Hybrid Elite | 2018 Seat Leon Elite — Garaj Aracı Seat Leon 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2018 · 127.500 km · Bej 2.510.000 ₺ | 2018 | 127.500 km | Bej | 2.510.000 ₺ | MalatyaDarende | ||
| Nissan Primera1.2 PureTech Titanium | 2016 Nissan Primera Titanium — Garaj Aracı Nissan Primera 1.2 PureTech Titanium Ekspertizli2016 · 144.500 km · Lacivert 2.530.000 ₺ | 2016 | 144.500 km | Lacivert | 2.530.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Tofaş Murat 1311.6 LPG Style | 2024 Tofaş Murat 131 Style — Az Yakan Tofaş Murat 131 1.6 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.500 km · Gri 3.980.000 ₺ | 2024 | 25.500 km | Gri | 3.980.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Peugeot 2081.5 dCi Style | 2011 Peugeot 208 Style — Masrafsız Peugeot 208 1.5 dCi Style Takasa Uygun2011 · 200.500 km · Bordo 2.110.000 ₺ | 2011 | 200.500 km | Bordo | 2.110.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| Seat Leon2.0 TDI Design | 2017 Seat Leon Design — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 2.0 TDI Design Bireysel2017 · 167.000 km · Lacivert 1.620.000 ₺ | 2017 | 167.000 km | Lacivert | 1.620.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| MG MG42.5 Hybrid Elite | 2011 MG MG4 Elite — Değişensiz MG MG4 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2011 · 209.500 km · Bordo 970.000 ₺ | 2011 | 209.500 km | Bordo | 970.000 ₺ | ManisaŞehzadeler | ||
| Hyundai Ioniq1.0 TSI Style | 2014 Hyundai Ioniq Style — Değişensiz Hyundai Ioniq 1.0 TSI Style Ekspertizli2014 · 150.000 km · Yeşil 724.000 ₺ | 2014 | 150.000 km | Yeşil | 724.000 ₺ | TrabzonAkçaabat | ||
| Mitsubishi Colt1.6 LPG Design | 2013 Mitsubishi Colt Design — Bakımları Yeni Mitsubishi Colt 1.6 LPG Design Takasa Uygun2013 · 159.500 km · Turuncu 1.670.000 ₺ | 2013 | 159.500 km | Turuncu | 1.670.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Opel Zafira1.8 Hybrid Design | 2021 Opel Zafira Design — Ekspertiz Raporlu Opel Zafira 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2021 · 61.500 km · Kahverengi 834.000 ₺ | 2021 | 61.500 km | Kahverengi | 834.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Audi A11.5 e-Hybrid Comfort | 2012 Audi A1 Comfort — Masrafsız Audi A1 1.5 e-Hybrid Comfort 2012 · 229.000 km · Sarı 1.260.000 ₺ | 2012 | 229.000 km | Sarı | 1.260.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| BMW 3 Serisi1.4 LPG Titanium | 2025 BMW 3 Serisi Titanium — Garaj Aracı BMW 3 Serisi 1.4 LPG Titanium Hızlı Satış2025 · 18.500 km · Gümüş 1.370.000 ₺ | 2025 | 18.500 km | Gümüş | 1.370.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Comfort | 2011 Dacia Jogger Comfort — Garaj Aracı Dacia Jogger 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2011 · 144.000 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2011 | 144.000 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Opel Meriva1.8 Hybrid Sport | 2023 Opel Meriva Sport — Tramer Kaydı Düşük Opel Meriva 1.8 Hybrid Sport Hızlı Satış2023 · 56.000 km · Gri 2.800.000 ₺ | 2023 | 56.000 km | Gri | 2.800.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Hyundai Accent Blue1.5 e-Hybrid Sport | 2023 Hyundai Accent Blue Sport — Ekspertiz Raporlu Hyundai Accent Blue 1.5 e-Hybrid Sport 2023 · 39.500 km · Turuncu 1.160.000 ₺ | 2023 | 39.500 km | Turuncu | 1.160.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Subaru Legacy1.6 TDI Design | 2021 Subaru Legacy Design — İlk Elden Subaru Legacy 1.6 TDI Design Takasa Uygun2021 · 72.500 km · Turuncu 1.960.000 ₺ | 2021 | 72.500 km | Turuncu | 1.960.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Ferrari California1.8 Hybrid Titanium | 2022 Ferrari California Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ferrari California 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2022 · 59.000 km · Turuncu 931.000 ₺ | 2022 | 59.000 km | Turuncu | 931.000 ₺ | İzmirBornova | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























