
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Talisman2.5 Hybrid Elite | 2012 Renault Talisman Elite — Değişensiz Renault Talisman 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2012 · 165.000 km · Yeşil 5.480.000 ₺ | 2012 | 165.000 km | Yeşil | 5.480.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2011 Seat Toledo Premium — Ekspertiz Raporlu Seat Toledo 1.6 LPG Premium Bireysel2011 · 187.000 km · Siyah 1.790.000 ₺ | 2011 | 187.000 km | Siyah | 1.790.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Suzuki SX42.5 Hybrid Titanium | 2010 Suzuki SX4 Titanium — Garaj Aracı Suzuki SX4 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2010 · 227.000 km · Sarı 4.700.000 ₺ | 2010 | 227.000 km | Sarı | 4.700.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Volvo S801.6 LPG Sport | 2022 Volvo S80 Sport — İlk Elden Volvo S80 1.6 LPG Sport Ekspertizli2022 · 65.000 km · Yeşil 1.090.000 ₺ | 2022 | 65.000 km | Yeşil | 1.090.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Mercedes-Benz B Serisi2.0 PHEV Urban | 2024 Mercedes-Benz B Serisi Urban — Değişensiz Mercedes-Benz B Serisi 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2024 · 40.500 km · Beyaz 4.130.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Beyaz | 4.130.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Renault Zoe1.6 LPG Style | 2020 Renault Zoe Style — Masrafsız Renault Zoe 1.6 LPG Style Ekspertizli2020 · 94.000 km · Kahverengi 1.560.000 ₺ | 2020 | 94.000 km | Kahverengi | 1.560.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Hyundai i102.0 Turbo Elite | 2023 Hyundai i10 Elite — Garaj Aracı Hyundai i10 2.0 Turbo Elite Takasa Uygun2023 · 58.000 km · Gümüş 2.000.000 ₺ | 2023 | 58.000 km | Gümüş | 2.000.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| DS Automobiles DS 51.0 TSI Style | 2013 DS Automobiles DS 5 Style — Bakımları Yeni DS Automobiles DS 5 1.0 TSI Style Bireysel2013 · 131.000 km · Turuncu 2.800.000 ₺ | 2013 | 131.000 km | Turuncu | 2.800.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Volvo S801.5 e-Hybrid Prestige | 2012 Volvo S80 Prestige — İlk Elden Volvo S80 1.5 e-Hybrid Prestige Hızlı Satış2012 · 274.000 km · Sarı 2.430.000 ₺ | 2012 | 274.000 km | Sarı | 2.430.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| MINI Cooper2.5 Hybrid Titanium | 2020 MINI Cooper Titanium — İlk Elden MINI Cooper 2.5 Hybrid Titanium Fiyatı Düştü2020 · 122.000 km · Lacivert 4.160.000 ₺ | 2020 | 122.000 km | Lacivert | 4.160.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Rolls-Royce Phantom1.6 TDI Titanium | 2018 Rolls-Royce Phantom Titanium — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.6 TDI Titanium 2018 · 147.000 km · Siyah 2.550.000 ₺ | 2018 | 147.000 km | Siyah | 2.550.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Mercedes-Benz S Serisi2.0 PHEV Titanium | 2012 Mercedes-Benz S Serisi Titanium — Masrafsız Mercedes-Benz S Serisi 2.0 PHEV Titanium Fiyatı Düştü2012 · 285.500 km · Sarı 5.390.000 ₺ | 2012 | 285.500 km | Sarı | 5.390.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Hyundai Getz2.0 Turbo Comfort | 2011 Hyundai Getz Comfort — Tramer Kaydı Düşük Hyundai Getz 2.0 Turbo Comfort Ekspertizli2011 · 304.500 km · Siyah 1.610.000 ₺ | 2011 | 304.500 km | Siyah | 1.610.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Dacia Jogger1.5 e-Hybrid Design | 2025 Dacia Jogger Design — Tramer Kaydı Düşük Dacia Jogger 1.5 e-Hybrid Design 2025 · 17.000 km · Mavi 2.190.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Mavi | 2.190.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Renault R 91.2 PureTech Urban | 2015 Renault R 9 Urban — Ekspertiz Raporlu Renault R 9 1.2 PureTech Urban Takasa Uygun2015 · 207.500 km · Lacivert 2.280.000 ₺ | 2015 | 207.500 km | Lacivert | 2.280.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Audi S Serisi1.8 Hybrid Elite | 2013 Audi S Serisi Elite — Garaj Aracı Audi S Serisi 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2013 · 216.000 km · Kahverengi 4.250.000 ₺ | 2013 | 216.000 km | Kahverengi | 4.250.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Toyota Auris2.0 TDI Sport | 2010 Toyota Auris Sport — Garaj Aracı Toyota Auris 2.0 TDI Sport Ekspertizli2010 · 190.000 km · Yeşil 3.480.000 ₺ | 2010 | 190.000 km | Yeşil | 3.480.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| BMW 2 Serisi1.4 LPG Titanium | 2012 BMW 2 Serisi Titanium — Ekspertiz Raporlu BMW 2 Serisi 1.4 LPG Titanium Fiyatı Düştü2012 · 229.500 km · Siyah 1.930.000 ₺ | 2012 | 229.500 km | Siyah | 1.930.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Lada Granta1.0 TSI Premium | 2013 Lada Granta Premium — Değişensiz Lada Granta 1.0 TSI Premium Ekspertizli2013 · 191.500 km · Sarı 1.470.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Sarı | 1.470.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Elite | 2014 Seat Ibiza Elite — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Elite 2014 · 167.500 km · Turuncu 4.120.000 ₺ | 2014 | 167.500 km | Turuncu | 4.120.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Volkswagen Jetta1.4 LPG Titanium | 2013 Volkswagen Jetta Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Jetta 1.4 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 262.500 km · Bordo 4.270.000 ₺ | 2013 | 262.500 km | Bordo | 4.270.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Peugeot 3061.5 e-Hybrid Prestige | 2010 Peugeot 306 Prestige — Ekspertiz Raporlu Peugeot 306 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2010 · 276.500 km · Lacivert 2.960.000 ₺ | 2010 | 276.500 km | Lacivert | 2.960.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| 2.5 Hybrid Prestige | 2011 Diğer Markalar Prestige — Tramer Kaydı Düşük 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2011 · 212.000 km · Bej 1.340.000 ₺ | 2011 | 212.000 km | Bej | 1.340.000 ₺ | OrduFatsa | ||
| Alfa Romeo Giulia1.6 TDI Design | 2023 Alfa Romeo Giulia Design — Bakımları Yeni Alfa Romeo Giulia 1.6 TDI Design 2023 · 31.000 km · Siyah 1.550.000 ₺ | 2023 | 31.000 km | Siyah | 1.550.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























