
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renault Zoe1.8 Hybrid Style | 2019 Renault Zoe Style — Tramer Kaydı Düşük Renault Zoe 1.8 Hybrid Style 2019 · 90.000 km · Sarı 5.290.000 ₺ | 2019 | 90.000 km | Sarı | 5.290.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Fiat Bravo2.0 d Design | 2014 Fiat Bravo Design — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 2.0 d Design Ekspertizli2014 · 212.000 km · Kırmızı 1.010.000 ₺ | 2014 | 212.000 km | Kırmızı | 1.010.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Suzuki Baleno1.4 LPG Elite | 2023 Suzuki Baleno Elite — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 1.4 LPG Elite Ekspertizli2023 · 37.000 km · Siyah 1.470.000 ₺ | 2023 | 37.000 km | Siyah | 1.470.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Volkswagen Bora2.5 Hybrid Premium | 2018 Volkswagen Bora Premium — Az Yakan Volkswagen Bora 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2018 · 94.000 km · Bej 1.990.000 ₺ | 2018 | 94.000 km | Bej | 1.990.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Alfa Romeo MiTo1.4 LPG Premium | 2014 Alfa Romeo MiTo Premium — İlk Elden Alfa Romeo MiTo 1.4 LPG Premium Takasa Uygun2014 · 132.500 km · Turuncu 5.800.000 ₺ | 2014 | 132.500 km | Turuncu | 5.800.000 ₺ | TekirdağÇorlu | ||
| Subaru WRX1.4 TSI Sport | 2019 Subaru WRX Sport — Az Yakan Subaru WRX 1.4 TSI Sport Takasa Uygun2019 · 129.500 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2019 | 129.500 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Mazda Mazda 62.0 PHEV Elite | 2022 Mazda Mazda 6 Elite — Masrafsız Mazda Mazda 6 2.0 PHEV Elite Bireysel2022 · 39.000 km · Sarı 5.990.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Sarı | 5.990.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Mitsubishi Colt1.4 LPG Sport | 2018 Mitsubishi Colt Sport — Masrafsız Mitsubishi Colt 1.4 LPG Sport Bireysel2018 · 162.500 km · Lacivert 3.490.000 ₺ | 2018 | 162.500 km | Lacivert | 3.490.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Audi A53.0 d Executive | 2017 Audi A5 Executive — Az Yakan Audi A5 3.0 d Executive Ekspertizli2017 · 129.500 km · Lacivert 927.000 ₺ | 2017 | 129.500 km | Lacivert | 927.000 ₺ | TrabzonArsin | ||
| Kia Optima1.6 LPG Premium | 2022 Kia Optima Premium — Az Yakan Kia Optima 1.6 LPG Premium Ekspertizli2022 · 54.000 km · Bordo 733.000 ₺ | 2022 | 54.000 km | Bordo | 733.000 ₺ | KayseriMelikgazi | ||
| Ford Mustang1.6 TDI Design | 2010 Ford Mustang Design — Ekspertiz Raporlu Ford Mustang 1.6 TDI Design Ekspertizli2010 · 167.500 km · Kahverengi 808.000 ₺ | 2010 | 167.500 km | Kahverengi | 808.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Kia Optima1.5 e-Hybrid Premium | 2024 Kia Optima Premium — Değişensiz Kia Optima 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2024 · 24.000 km · Yeşil 1.510.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Yeşil | 1.510.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Volkswagen Bora1.4 LPG Urban | 2022 Volkswagen Bora Urban — İlk Elden Volkswagen Bora 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2022 · 40.000 km · Kahverengi 6.220.000 ₺ | 2022 | 40.000 km | Kahverengi | 6.220.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Honda Jazz1.5 e-Hybrid Comfort | 2014 Honda Jazz Comfort — Masrafsız Honda Jazz 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2014 · 118.000 km · Turuncu 871.000 ₺ | 2014 | 118.000 km | Turuncu | 871.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.4 TSI Executive | 2012 Mercedes-Benz A Serisi Executive — İlk Elden Mercedes-Benz A Serisi 1.4 TSI Executive 2012 · 233.000 km · Bej 2.440.000 ₺ | 2012 | 233.000 km | Bej | 2.440.000 ₺ | ŞanlıurfaHaliliye | ||
| Peugeot 3081.4 TSI Urban | 2024 Peugeot 308 Urban — Değişensiz Peugeot 308 1.4 TSI Urban Ekspertizli2024 · 30.000 km · Yeşil 1.720.000 ₺ | 2024 | 30.000 km | Yeşil | 1.720.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| BMW 5 Serisi1.8 Hybrid Urban | 2010 BMW 5 Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW 5 Serisi 1.8 Hybrid Urban Bireysel2010 · 273.500 km · Yeşil 1.700.000 ₺ | 2010 | 273.500 km | Yeşil | 1.700.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Renault R 121.6 Executive | 2012 Renault R 12 Executive — Az Yakan Renault R 12 1.6 Executive 2012 · 223.000 km · Mavi 3.370.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Mavi | 3.370.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Toyota Auris3.0 d Titanium | 2020 Toyota Auris Titanium — Az Yakan Toyota Auris 3.0 d Titanium Ekspertizli2020 · 124.500 km · Gümüş 2.020.000 ₺ | 2020 | 124.500 km | Gümüş | 2.020.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW M Serisi2.0 PHEV Titanium | 2018 BMW M Serisi Titanium — Tramer Kaydı Düşük BMW M Serisi 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2018 · 80.500 km · Turuncu 2.800.000 ₺ | 2018 | 80.500 km | Turuncu | 2.800.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Renault Megane1.4 TSI Premium | 2012 Renault Megane Premium — Ekspertiz Raporlu Renault Megane 1.4 TSI Premium Ekspertizli2012 · 261.500 km · Siyah 3.600.000 ₺ | 2012 | 261.500 km | Siyah | 3.600.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Ford Mustang2.0 Turbo Comfort | 2010 Ford Mustang Comfort — Masrafsız Ford Mustang 2.0 Turbo Comfort Takasa Uygun2010 · 274.500 km · Bordo 5.900.000 ₺ | 2010 | 274.500 km | Bordo | 5.900.000 ₺ | MersinYenişehir | ||
| Volkswagen Bora1.8 Hybrid Titanium | 2012 Volkswagen Bora Titanium — Az Yakan Volkswagen Bora 1.8 Hybrid Titanium Bireysel2012 · 145.000 km · Gümüş 2.890.000 ₺ | 2012 | 145.000 km | Gümüş | 2.890.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Fiat Egea1.4 TSI Comfort | 2018 Fiat Egea Comfort — Garaj Aracı Fiat Egea 1.4 TSI Comfort Bireysel2018 · 87.000 km · Beyaz 4.200.000 ₺ | 2018 | 87.000 km | Beyaz | 4.200.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























