
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz EQE1.6 Executive | 2022 Mercedes-Benz EQE Executive — Az Yakan Mercedes-Benz EQE 1.6 Executive Ekspertizli2022 · 51.500 km · Siyah 5.880.000 ₺ | 2022 | 51.500 km | Siyah | 5.880.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Suzuki Baleno2.0 TDI Executive | 2014 Suzuki Baleno Executive — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Baleno 2.0 TDI Executive Fiyatı Düştü2014 · 113.000 km · Mavi 874.000 ₺ | 2014 | 113.000 km | Mavi | 874.000 ₺ | KonyaMeram | ||
| Mercedes-Benz SL2.0 PHEV Comfort | 2024 Mercedes-Benz SL Comfort — Garaj Aracı Mercedes-Benz SL 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2024 · 29.500 km · Kahverengi 2.120.000 ₺ | 2024 | 29.500 km | Kahverengi | 2.120.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Volvo V401.5 e-Hybrid Comfort | 2024 Volvo V40 Comfort — Garaj Aracı Volvo V40 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2024 · 25.000 km · Kahverengi 1.190.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Kahverengi | 1.190.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Rolls-Royce Ghost2.0 PHEV Urban | 2013 Rolls-Royce Ghost Urban — Tramer Kaydı Düşük Rolls-Royce Ghost 2.0 PHEV Urban 2013 · 191.500 km · Beyaz 1.350.000 ₺ | 2013 | 191.500 km | Beyaz | 1.350.000 ₺ | EskişehirAlpu | ||
| Fiat Punto1.6 LPG Titanium | 2010 Fiat Punto Titanium — İlk Elden Fiat Punto 1.6 LPG Titanium Hızlı Satış2010 · 145.000 km · Sarı 1.380.000 ₺ | 2010 | 145.000 km | Sarı | 1.380.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Audi TT1.6 LPG Comfort | 2021 Audi TT Comfort — Ekspertiz Raporlu Audi TT 1.6 LPG Comfort Takasa Uygun2021 · 86.500 km · Yeşil 5.850.000 ₺ | 2021 | 86.500 km | Yeşil | 5.850.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Mazda Mazda 62.5 Hybrid Premium | 2016 Mazda Mazda 6 Premium — Bakımları Yeni Mazda Mazda 6 2.5 Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 172.000 km · Bej 1.170.000 ₺ | 2016 | 172.000 km | Bej | 1.170.000 ₺ | KahramanmaraşElbistan | ||
| Ferrari California1.6 LPG Urban | 2012 Ferrari California Urban — Değişensiz Ferrari California 1.6 LPG Urban 2012 · 184.500 km · Siyah 929.000 ₺ | 2012 | 184.500 km | Siyah | 929.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Toyota Yaris2.0 Turbo Prestige | 2010 Toyota Yaris Prestige — Tramer Kaydı Düşük Toyota Yaris 2.0 Turbo Prestige Takasa Uygun2010 · 164.500 km · Kırmızı 3.720.000 ₺ | 2010 | 164.500 km | Kırmızı | 3.720.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Chevrolet Impala1.6 Style | 2011 Chevrolet Impala Style — Bakımları Yeni Chevrolet Impala 1.6 Style Hızlı Satış2011 · 135.000 km · Gümüş 1.450.000 ₺ | 2011 | 135.000 km | Gümüş | 1.450.000 ₺ | SakaryaAdapazarı | ||
| Toyota GR861.6 LPG Sport | 2015 Toyota GR86 Sport — Değişensiz Toyota GR86 1.6 LPG Sport Ekspertizli2015 · 148.000 km · Sarı 948.000 ₺ | 2015 | 148.000 km | Sarı | 948.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| BMW Z Serisi2.0 PHEV Premium | 2024 BMW Z Serisi Premium — İlk Elden BMW Z Serisi 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2024 · 19.500 km · Sarı 2.890.000 ₺ | 2024 | 19.500 km | Sarı | 2.890.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
| Bentley Flying Spur1.5 dCi Style | 2021 Bentley Flying Spur Style — Bakımları Yeni Bentley Flying Spur 1.5 dCi Style Takasa Uygun2021 · 95.500 km · Sarı 953.000 ₺ | 2021 | 95.500 km | Sarı | 953.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Tesla Model 31.5 dCi Prestige | 2020 Tesla Model 3 Prestige — Bakımları Yeni Tesla Model 3 1.5 dCi Prestige Takasa Uygun2020 · 85.000 km · Mavi 1.120.000 ₺ | 2020 | 85.000 km | Mavi | 1.120.000 ₺ | Samsunİlkadım | ||
| BMW 3 Serisi2.0 Turbo Titanium | 2017 BMW 3 Serisi Titanium — Az Yakan BMW 3 Serisi 2.0 Turbo Titanium Takasa Uygun2017 · 127.500 km · Lacivert 2.270.000 ₺ | 2017 | 127.500 km | Lacivert | 2.270.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Fiat Panda1.0 TSI Premium | 2024 Fiat Panda Premium · Bafra — İlk Elden Fiat Panda 1.0 TSI Premium Ekspertizli2024 · 30.000 km · Beyaz 4.790.000 ₺ | 2024 | 30.000 km | Beyaz | 4.790.000 ₺ | SamsunBafra | ||
| Tesla Model 3Uzun Menzil Style | 2011 Tesla Model 3 Style — Değişensiz Tesla Model 3 Uzun Menzil Style 2011 · 141.500 km · Sarı 1.580.000 ₺ | 2011 | 141.500 km | Sarı | 1.580.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Volkswagen Scirocco1.4 LPG Style | 2024 Volkswagen Scirocco Style — İlk Elden Volkswagen Scirocco 1.4 LPG Style Ekspertizli2024 · 25.000 km · Yeşil 1.120.000 ₺ | 2024 | 25.000 km | Yeşil | 1.120.000 ₺ | SakaryaAkyazı | ||
| Mercedes-Benz EQS2.5 Hybrid Executive | 2017 Mercedes-Benz EQS Executive — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQS 2.5 Hybrid Executive Hızlı Satış2017 · 162.000 km · Kırmızı 1.100.000 ₺ | 2017 | 162.000 km | Kırmızı | 1.100.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Elite | 2022 BMW 8 Serisi Elite — Değişensiz BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Elite Bireysel2022 · 37.000 km · Kırmızı 1.140.000 ₺ | 2022 | 37.000 km | Kırmızı | 1.140.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Peugeot 3071.6 Urban | 2020 Peugeot 307 Urban — Garaj Aracı Peugeot 307 1.6 Urban Takasa Uygun2020 · 119.500 km · Kahverengi 1.640.000 ₺ | 2020 | 119.500 km | Kahverengi | 1.640.000 ₺ | Aydınİncirliova | ||
| Skoda Superb2.0 Turbo Prestige | 2019 Skoda Superb Prestige — Tramer Kaydı Düşük Skoda Superb 2.0 Turbo Prestige Ekspertizli2019 · 63.500 km · Gri 1.120.000 ₺ | 2019 | 63.500 km | Gri | 1.120.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| BMW i Serisi2.5 Hybrid Elite | 2011 BMW i Serisi Elite — Değişensiz BMW i Serisi 2.5 Hybrid Elite Fiyatı Düştü2011 · 257.500 km · Gümüş 3.990.000 ₺ | 2011 | 257.500 km | Gümüş | 3.990.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























