
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Audi A62.0 PHEV Design | 2024 Audi A6 Design — Tramer Kaydı Düşük Audi A6 2.0 PHEV Design Ekspertizli2024 · 30.000 km · Beyaz 1.210.000 ₺ | 2024 | 30.000 km | Beyaz | 1.210.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Mazda Mazda 61.6 Comfort | 2010 Mazda Mazda 6 Comfort — Masrafsız Mazda Mazda 6 1.6 Comfort Ekspertizli2010 · 168.500 km · Turuncu 2.580.000 ₺ | 2010 | 168.500 km | Turuncu | 2.580.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| MG MG53.0 d Executive | 2016 MG MG5 Executive — Bakımları Yeni MG MG5 3.0 d Executive Bireysel2016 · 192.000 km · Yeşil 1.590.000 ₺ | 2016 | 192.000 km | Yeşil | 1.590.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Volkswagen Arteon2.0 PHEV Executive | 2020 Volkswagen Arteon Executive — Masrafsız Volkswagen Arteon 2.0 PHEV Executive Fiyatı Düştü2020 · 93.500 km · Sarı 5.470.000 ₺ | 2020 | 93.500 km | Sarı | 5.470.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Hyundai Getz1.5 e-Hybrid Titanium | 2019 Hyundai Getz Titanium — Garaj Aracı Hyundai Getz 1.5 e-Hybrid Titanium Takasa Uygun2019 · 82.000 km · Turuncu 1.120.000 ₺ | 2019 | 82.000 km | Turuncu | 1.120.000 ₺ | AfyonkarahisarDinar | ||
| Mercedes-Benz SL2.0 TDI Prestige | 2023 Mercedes-Benz SL Prestige — Az Yakan Mercedes-Benz SL 2.0 TDI Prestige Bireysel2023 · 51.500 km · Kahverengi 722.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 722.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Skoda Octavia1.6 Sport | 2021 Skoda Octavia Sport — Masrafsız Skoda Octavia 1.6 Sport 2021 · 105.000 km · Kahverengi 1.220.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Kahverengi | 1.220.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Audi R81.8 Hybrid Style | 2019 Audi R8 Style — Değişensiz Audi R8 1.8 Hybrid Style 2019 · 83.000 km · Yeşil 1.200.000 ₺ | 2019 | 83.000 km | Yeşil | 1.200.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| BMW 8 Serisi2.5 Hybrid Prestige | 2023 BMW 8 Serisi Prestige — Masrafsız BMW 8 Serisi 2.5 Hybrid Prestige Ekspertizli2023 · 49.000 km · Bej 755.000 ₺ | 2023 | 49.000 km | Bej | 755.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2010 Citroën C3 Executive — Değişensiz Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive 2010 · 283.000 km · Bej 2.690.000 ₺ | 2010 | 283.000 km | Bej | 2.690.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Kia Stinger1.4 LPG Elite | 2020 Kia Stinger Elite — İlk Elden Kia Stinger 1.4 LPG Elite Yeni2020 · 100.500 km · Beyaz 4.310.000 ₺ | 2020 | 100.500 km | Beyaz | 4.310.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Volvo S901.5 e-Hybrid Comfort | 2014 Volvo S90 Comfort — Ekspertiz Raporlu Volvo S90 1.5 e-Hybrid Comfort Hızlı Satış2014 · 216.000 km · Gümüş 1.290.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Gümüş | 1.290.000 ₺ | GaziantepŞehitkamil | ||
| Jaguar XE1.4 LPG Style | 2012 Jaguar XE Style — Masrafsız Jaguar XE 1.4 LPG Style Ekspertizli2012 · 205.500 km · Turuncu 2.180.000 ₺ | 2012 | 205.500 km | Turuncu | 2.180.000 ₺ | AdanaSeyhan | ||
| Nissan 370Z1.0 TSI Titanium | 2023 Nissan 370Z Titanium — İlk Elden Nissan 370Z 1.0 TSI Titanium Fiyatı Düştü2023 · 35.000 km · Mavi 1.380.000 ₺ | 2023 | 35.000 km | Mavi | 1.380.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Lamborghini Revuelto2.0 TDI Elite | 2016 Lamborghini Revuelto Elite — Garaj Aracı Lamborghini Revuelto 2.0 TDI Elite Ekspertizli2016 · 108.500 km · Beyaz 2.870.000 ₺ | 2016 | 108.500 km | Beyaz | 2.870.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Volvo S402.5 Hybrid Titanium | 2015 Volvo S40 Titanium — Garaj Aracı Volvo S40 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2015 · 155.500 km · Bej 786.000 ₺ | 2015 | 155.500 km | Bej | 786.000 ₺ | GaziantepNurdağı | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Executive | 2012 Citroën C3 Executive · Edremit — Garaj Aracı Citroën C3 1.5 e-Hybrid Executive Takasa Uygun2012 · 171.000 km · Sarı 1.540.000 ₺ | 2012 | 171.000 km | Sarı | 1.540.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Audi A32.5 Hybrid Style | 2018 Audi A3 Style — İlk Elden Audi A3 2.5 Hybrid Style Ekspertizli2018 · 121.500 km · Gri 4.030.000 ₺ | 2018 | 121.500 km | Gri | 4.030.000 ₺ | KahramanmaraşDulkadiroğlu | ||
| Hyundai i201.4 TSI Elite | 2023 Hyundai i20 Elite — İlk Elden Hyundai i20 1.4 TSI Elite Ekspertizli2023 · 58.500 km · Turuncu 3.280.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Turuncu | 3.280.000 ₺ | SamsunVezirköprü | ||
| Cupra Born1.5 e-Hybrid Prestige | 2013 Cupra Born Prestige — İlk Elden Cupra Born 1.5 e-Hybrid Prestige Hızlı Satış2013 · 233.500 km · Gri 1.090.000 ₺ | 2013 | 233.500 km | Gri | 1.090.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Renault Twingo1.5 e-Hybrid Sport | 2013 Renault Twingo Sport — Değişensiz Renault Twingo 1.5 e-Hybrid Sport Takasa Uygun2013 · 209.500 km · Gümüş 832.000 ₺ | 2013 | 209.500 km | Gümüş | 832.000 ₺ | KayseriBünyan | ||
| Citroën C11.6 TDI Titanium | 2011 Citroën C1 Titanium — Az Yakan Citroën C1 1.6 TDI Titanium 2011 · 166.500 km · Kırmızı 3.930.000 ₺ | 2011 | 166.500 km | Kırmızı | 3.930.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Ford Focus1.6 LPG Sport | 2022 Ford Focus Sport — Garaj Aracı Ford Focus 1.6 LPG Sport 2022 · 79.000 km · Beyaz 2.940.000 ₺ | 2022 | 79.000 km | Beyaz | 2.940.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Fiat Marea1.4 TSI Premium | 2013 Fiat Marea Premium — Ekspertiz Raporlu Fiat Marea 1.4 TSI Premium Takasa Uygun2013 · 266.500 km · Kahverengi 680.000 ₺ | 2013 | 266.500 km | Kahverengi | 680.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























