
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz C Serisi2.0 PHEV Executive | 2013 Mercedes-Benz C Serisi Executive — Az Yakan Mercedes-Benz C Serisi 2.0 PHEV Executive Hızlı Satış2013 · 228.500 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 228.500 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Citroën C-Elysée1.4 LPG Executive | 2020 Citroën C-Elysée Executive — Az Yakan Citroën C-Elysée 1.4 LPG Executive Ekspertizli2020 · 100.000 km · Beyaz 4.260.000 ₺ | 2020 | 100.000 km | Beyaz | 4.260.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Hyundai i301.4 LPG Premium | 2023 Hyundai i30 Premium — Masrafsız Hyundai i30 1.4 LPG Premium Ekspertizli2023 · 44.000 km · Kırmızı 963.000 ₺ | 2023 | 44.000 km | Kırmızı | 963.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Volkswagen Bora1.6 LPG Titanium | 2015 Volkswagen Bora Titanium — Ekspertiz Raporlu Volkswagen Bora 1.6 LPG Titanium 2015 · 106.500 km · Gri 3.280.000 ₺ | 2015 | 106.500 km | Gri | 3.280.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Volkswagen Passat1.4 LPG Executive | 2012 Volkswagen Passat Executive — Garaj Aracı Volkswagen Passat 1.4 LPG Executive Fiyatı Düştü2012 · 203.500 km · Yeşil 1.280.000 ₺ | 2012 | 203.500 km | Yeşil | 1.280.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Mazda Mazda 21.8 Hybrid Sport | 2015 Mazda Mazda 2 Sport — Masrafsız Mazda Mazda 2 1.8 Hybrid Sport Hızlı Satış2015 · 161.000 km · Yeşil 1.380.000 ₺ | 2015 | 161.000 km | Yeşil | 1.380.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| MINI Clubman1.5 dCi Design | 2019 MINI Clubman Design — Bakımları Yeni MINI Clubman 1.5 dCi Design Ekspertizli2019 · 85.000 km · Turuncu 1.000.000 ₺ | 2019 | 85.000 km | Turuncu | 1.000.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Skoda Superb2.0 TDI Prestige | 2016 Skoda Superb Prestige — Masrafsız Skoda Superb 2.0 TDI Prestige Ekspertizli2016 · 209.500 km · Kırmızı 6.350.000 ₺ | 2016 | 209.500 km | Kırmızı | 6.350.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Aston Martin DB111.5 dCi Executive | 2012 Aston Martin DB11 Executive — Tramer Kaydı Düşük Aston Martin DB11 1.5 dCi Executive Ekspertizli2012 · 278.500 km · Gri 6.220.000 ₺ | 2012 | 278.500 km | Gri | 6.220.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Fiat Marea1.5 e-Hybrid Sport | 2012 Fiat Marea Sport — Bakımları Yeni Fiat Marea 1.5 e-Hybrid Sport Ekspertizli2012 · 174.500 km · Turuncu 5.630.000 ₺ | 2012 | 174.500 km | Turuncu | 5.630.000 ₺ | MuğlaSeydikemer | ||
| Jaguar XJ2.0 PHEV Comfort | 2021 Jaguar XJ Comfort — Az Yakan Jaguar XJ 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2021 · 94.500 km · Kahverengi 1.120.000 ₺ | 2021 | 94.500 km | Kahverengi | 1.120.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Nissan Sunny2.5 Hybrid Prestige | 2014 Nissan Sunny Prestige — Az Yakan Nissan Sunny 2.5 Hybrid Prestige Takasa Uygun2014 · 124.000 km · Sarı 1.980.000 ₺ | 2014 | 124.000 km | Sarı | 1.980.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Peugeot 3072.0 Turbo Elite | 2013 Peugeot 307 Elite — Değişensiz Peugeot 307 2.0 Turbo Elite 2013 · 196.000 km · Yeşil 1.240.000 ₺ | 2013 | 196.000 km | Yeşil | 1.240.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| DS Automobiles DS 52.0 d Elite | 2022 DS Automobiles DS 5 Elite — Tramer Kaydı Düşük DS Automobiles DS 5 2.0 d Elite Fiyatı Düştü2022 · 54.500 km · Bordo 2.300.000 ₺ | 2022 | 54.500 km | Bordo | 2.300.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Chevrolet Aveo1.4 LPG Sport | 2014 Chevrolet Aveo Sport — İlk Elden Chevrolet Aveo 1.4 LPG Sport Ekspertizli2014 · 134.500 km · Turuncu 2.360.000 ₺ | 2014 | 134.500 km | Turuncu | 2.360.000 ₺ | KahramanmaraşOnikişubat | ||
| Mercedes-Benz EQS2.0 Turbo Urban | 2014 Mercedes-Benz EQS Urban — Masrafsız Mercedes-Benz EQS 2.0 Turbo Urban Ekspertizli2014 · 173.500 km · Gümüş 662.000 ₺ | 2014 | 173.500 km | Gümüş | 662.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Dacia Jogger2.0 PHEV Executive | 2013 Dacia Jogger Executive — Değişensiz Dacia Jogger 2.0 PHEV Executive Ekspertizli2013 · 190.000 km · Gri 2.410.000 ₺ | 2013 | 190.000 km | Gri | 2.410.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Jaguar XJ1.0 TSI Comfort | 2022 Jaguar XJ Comfort — Ekspertiz Raporlu Jaguar XJ 1.0 TSI Comfort Ekspertizli2022 · 75.000 km · Gümüş 1.420.000 ₺ | 2022 | 75.000 km | Gümüş | 1.420.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Lada Samara1.5 e-Hybrid Comfort | 2014 Lada Samara Comfort — Değişensiz Lada Samara 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2014 · 232.500 km · Gümüş 1.080.000 ₺ | 2014 | 232.500 km | Gümüş | 1.080.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Mazda Mazda 31.6 Comfort | 2016 Mazda Mazda 3 Comfort — Garaj Aracı Mazda Mazda 3 1.6 Comfort Ekspertizli2016 · 102.000 km · Turuncu 5.730.000 ₺ | 2016 | 102.000 km | Turuncu | 5.730.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Nissan GT-R2.0 PHEV Titanium | 2020 Nissan GT-R Titanium — Az Yakan Nissan GT-R 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2020 · 80.000 km · Siyah 4.100.000 ₺ | 2020 | 80.000 km | Siyah | 4.100.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
| Volvo S602.0 PHEV Comfort | 2021 Volvo S60 Comfort — Masrafsız Volvo S60 2.0 PHEV Comfort Ekspertizli2021 · 57.000 km · Siyah 1.160.000 ₺ | 2021 | 57.000 km | Siyah | 1.160.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Audi e-tron GT2.0 d Sport | 2017 Audi e-tron GT Sport — Bakımları Yeni Audi e-tron GT 2.0 d Sport Ekspertizli2017 · 146.000 km · Sarı 1.190.000 ₺ | 2017 | 146.000 km | Sarı | 1.190.000 ₺ | Kocaeliİzmit | ||
| Lamborghini Huracan1.4 LPG Comfort | 2014 Lamborghini Huracan Comfort — Az Yakan Lamborghini Huracan 1.4 LPG Comfort Ekspertizli2014 · 175.000 km · Bej 904.000 ₺ | 2014 | 175.000 km | Bej | 904.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























