
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Suzuki Swift2.5 Hybrid Titanium | 2021 Suzuki Swift Titanium — Tramer Kaydı Düşük Suzuki Swift 2.5 Hybrid Titanium Takasa Uygun2021 · 77.000 km · Gri 1.620.000 ₺ | 2021 | 77.000 km | Gri | 1.620.000 ₺ | HatayDefne | ||
| Volvo V401.6 TDI Sport | 2010 Volvo V40 Sport — İlk Elden Volvo V40 1.6 TDI Sport Takasa Uygun2010 · 243.000 km · Lacivert 2.430.000 ₺ | 2010 | 243.000 km | Lacivert | 2.430.000 ₺ | DenizliÇivril | ||
| Mercedes-Benz CLS2.5 Hybrid Sport | 2022 Mercedes-Benz CLS Sport — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz CLS 2.5 Hybrid Sport Takasa Uygun2022 · 48.500 km · Mavi 4.620.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Mavi | 4.620.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Peugeot 5081.5 e-Hybrid Prestige | 2022 Peugeot 508 Prestige — Garaj Aracı Peugeot 508 1.5 e-Hybrid Prestige Takasa Uygun2022 · 77.000 km · Bej 1.310.000 ₺ | 2022 | 77.000 km | Bej | 1.310.000 ₺ | İzmirBuca | ||
| Kia Ceed1.0 TSI Urban | 2023 Kia Ceed Urban — Değişensiz Kia Ceed 1.0 TSI Urban Ekspertizli2023 · 30.500 km · Yeşil 4.140.000 ₺ | 2023 | 30.500 km | Yeşil | 4.140.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Chevrolet Kalos1.6 LPG Sport | 2012 Chevrolet Kalos Sport — Bakımları Yeni Chevrolet Kalos 1.6 LPG Sport Ekspertizli2012 · 216.500 km · Sarı 1.890.000 ₺ | 2012 | 216.500 km | Sarı | 1.890.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Ferrari Roma1.8 Hybrid Titanium | 2025 Ferrari Roma Titanium — İlk Elden Ferrari Roma 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2025 · 18.000 km · Kırmızı 2.240.000 ₺ | 2025 | 18.000 km | Kırmızı | 2.240.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Hyundai Accent2.5 Hybrid Premium | 2019 Hyundai Accent Premium — Az Yakan Hyundai Accent 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2019 · 131.000 km · Beyaz 5.350.000 ₺ | 2019 | 131.000 km | Beyaz | 5.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| BMW M SerisiM4 Competition | 2021 BMW M4 Competition — Carbon Paket, Bakımları Yeni BMW M Serisi M4 Competition Hızlı Satış2021 · 41.200 km · Gri 6.450.000 ₺ | 2021 | 41.200 km | Gri | 6.450.000 ₺ | İstanbulAtaşehir | ||
| MINI Cooper3.0 d Sport | 2013 MINI Cooper Sport — Değişensiz MINI Cooper 3.0 d Sport Takasa Uygun2013 · 132.500 km · Mavi 1.830.000 ₺ | 2013 | 132.500 km | Mavi | 1.830.000 ₺ | MalatyaBattalgazi | ||
| Citroën C-Elysée1.2 PureTech Style | 2013 Citroën C-Elysée Style — Ekspertiz Raporlu Citroën C-Elysée 1.2 PureTech Style Ekspertizli2013 · 156.000 km · Siyah 4.210.000 ₺ | 2013 | 156.000 km | Siyah | 4.210.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Comfort | 2024 BMW M Serisi Comfort — İlk Elden BMW M Serisi 1.8 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 21.500 km · Bordo 6.050.000 ₺ | 2024 | 21.500 km | Bordo | 6.050.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
| Renault Taliant1.6 LPG Elite | 2021 Renault Taliant Elite — Tramer Kaydı Düşük Renault Taliant 1.6 LPG Elite Ekspertizli2021 · 52.000 km · Bordo 843.000 ₺ | 2021 | 52.000 km | Bordo | 843.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Renault R 191.6 TDI Executive | 2018 Renault R 19 Executive — Ekspertiz Raporlu Renault R 19 1.6 TDI Executive Fiyatı Düştü2018 · 75.500 km · Turuncu 4.710.000 ₺ | 2018 | 75.500 km | Turuncu | 4.710.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Renault Talisman2.0 PHEV Style | 2022 Renault Talisman Style — Az Yakan Renault Talisman 2.0 PHEV Style Ekspertizli2022 · 82.000 km · Gümüş 2.030.000 ₺ | 2022 | 82.000 km | Gümüş | 2.030.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Volkswagen Polo1.0 TSI Titanium | 2011 Volkswagen Polo Titanium — Bakımları Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI Titanium Takasa Uygun2011 · 185.000 km · Kahverengi 1.060.000 ₺ | 2011 | 185.000 km | Kahverengi | 1.060.000 ₺ | KonyaAkşehir | ||
| Lexus ES1.6 LPG Sport | 2022 Lexus ES Sport — Masrafsız Lexus ES 1.6 LPG Sport 2022 · 57.000 km · Yeşil 4.550.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Yeşil | 4.550.000 ₺ | AdanaKozan | ||
| Ford Escort1.6 LPG Sport | 2017 Ford Escort Sport — Garaj Aracı Ford Escort 1.6 LPG Sport 2017 · 131.000 km · Bordo 6.490.000 ₺ | 2017 | 131.000 km | Bordo | 6.490.000 ₺ | Bursaİnegöl | ||
| Ford Mondeo1.4 LPG Executive | 2016 Ford Mondeo Executive — Bakımları Yeni Ford Mondeo 1.4 LPG Executive Ekspertizli2016 · 128.000 km · Kahverengi 3.640.000 ₺ | 2016 | 128.000 km | Kahverengi | 3.640.000 ₺ | MardinMazıdağı | ||
| Hyundai i201.5 dCi Urban | 2020 Hyundai i20 Urban — Değişensiz Hyundai i20 1.5 dCi Urban Takasa Uygun2020 · 115.000 km · Bordo 1.060.000 ₺ | 2020 | 115.000 km | Bordo | 1.060.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Opel Zafira2.0 TDI Style | 2020 Opel Zafira Style — İlk Elden Opel Zafira 2.0 TDI Style Ekspertizli2020 · 80.500 km · Kahverengi 1.160.000 ₺ | 2020 | 80.500 km | Kahverengi | 1.160.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| BMW 2 Serisi1.0 TSI Elite | 2014 BMW 2 Serisi Elite · Bolvadin — Değişensiz BMW 2 Serisi 1.0 TSI Elite Fiyatı Düştü2014 · 121.500 km · Gümüş 1.850.000 ₺ | 2014 | 121.500 km | Gümüş | 1.850.000 ₺ | AfyonkarahisarBolvadin | ||
| Jaguar XJ2.5 Hybrid Comfort | 2023 Jaguar XJ Comfort — Masrafsız Jaguar XJ 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2023 · 58.500 km · Beyaz 4.390.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Beyaz | 4.390.000 ₺ | EskişehirSeyitgazi | ||
| Peugeot 3012.0 TDI Executive | 2021 Peugeot 301 Executive — İlk Elden Peugeot 301 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2021 · 88.000 km · Sarı 5.190.000 ₺ | 2021 | 88.000 km | Sarı | 5.190.000 ₺ | TekirdağKapaklı | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























