
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A Serisi2.0 PHEV Design | 2014 Mercedes-Benz A Serisi Design — Az Yakan Mercedes-Benz A Serisi 2.0 PHEV Design Bireysel2014 · 182.500 km · Gümüş 3.400.000 ₺ | 2014 | 182.500 km | Gümüş | 3.400.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Toyota Corolla1.6 LPG Design | 2011 Toyota Corolla Design — Garaj Aracı Toyota Corolla 1.6 LPG Design Bireysel2011 · 194.500 km · Lacivert 1.730.000 ₺ | 2011 | 194.500 km | Lacivert | 1.730.000 ₺ | Aydınİncirliova | ||
| Hyundai i101.0 TSI Comfort | 2012 Hyundai i10 Comfort — Az Yakan Hyundai i10 1.0 TSI Comfort 2012 · 202.500 km · Gümüş 1.520.000 ₺ | 2012 | 202.500 km | Gümüş | 1.520.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Chevrolet Corvette3.0 d Urban | 2018 Chevrolet Corvette Urban — Az Yakan Chevrolet Corvette 3.0 d Urban 2018 · 92.000 km · Mavi 891.000 ₺ | 2018 | 92.000 km | Mavi | 891.000 ₺ | BursaNilüfer | ||
| Chevrolet Lacetti1.2 PureTech Sport | 2011 Chevrolet Lacetti Sport — Değişensiz Chevrolet Lacetti 1.2 PureTech Sport 2011 · 234.500 km · Yeşil 4.370.000 ₺ | 2011 | 234.500 km | Yeşil | 4.370.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Fiat Tempra1.0 TSI Urban | 2019 Fiat Tempra Urban — Masrafsız Fiat Tempra 1.0 TSI Urban Ekspertizli2019 · 122.000 km · Kırmızı 1.870.000 ₺ | 2019 | 122.000 km | Kırmızı | 1.870.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Ford Fiesta2.5 Hybrid Elite | 2023 Ford Fiesta Elite — Masrafsız Ford Fiesta 2.5 Hybrid Elite 2023 · 51.500 km · Kahverengi 3.350.000 ₺ | 2023 | 51.500 km | Kahverengi | 3.350.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Alfa Romeo Giulia1.6 Urban | 2011 Alfa Romeo Giulia Urban — Garaj Aracı Alfa Romeo Giulia 1.6 Urban Ekspertizli2011 · 216.000 km · Mavi 4.340.000 ₺ | 2011 | 216.000 km | Mavi | 4.340.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Fiat Bravo1.5 e-Hybrid Style | 2013 Fiat Bravo Style — Ekspertiz Raporlu Fiat Bravo 1.5 e-Hybrid Style Fiyatı Düştü2013 · 174.500 km · Yeşil 3.880.000 ₺ | 2013 | 174.500 km | Yeşil | 3.880.000 ₺ | KonyaEreğli | ||
| Kia Ceed2.0 PHEV Premium | 2019 Kia Ceed Premium — Tramer Kaydı Düşük Kia Ceed 2.0 PHEV Premium Takasa Uygun2019 · 68.000 km · Gri 1.420.000 ₺ | 2019 | 68.000 km | Gri | 1.420.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Opel Meriva2.5 Hybrid Premium | 2017 Opel Meriva Premium — Az Yakan Opel Meriva 2.5 Hybrid Premium Bireysel2017 · 121.500 km · Siyah 2.120.000 ₺ | 2017 | 121.500 km | Siyah | 2.120.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Opel Meriva1.6 LPG Urban | 2017 Opel Meriva Urban — İlk Elden Opel Meriva 1.6 LPG Urban 2017 · 114.500 km · Yeşil 3.000.000 ₺ | 2017 | 114.500 km | Yeşil | 3.000.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Chevrolet Camaro1.4 LPG Sport | 2015 Chevrolet Camaro Sport — Garaj Aracı Chevrolet Camaro 1.4 LPG Sport Hızlı Satış2015 · 199.500 km · Gri 4.740.000 ₺ | 2015 | 199.500 km | Gri | 4.740.000 ₺ | ManisaSoma | ||
| Alfa Romeo Giulietta1.4 LPG Urban | 2020 Alfa Romeo Giulietta Urban — Tramer Kaydı Düşük Alfa Romeo Giulietta 1.4 LPG Urban 2020 · 123.500 km · Turuncu 5.220.000 ₺ | 2020 | 123.500 km | Turuncu | 5.220.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Lada Samara1.2 PureTech Style | 2020 Lada Samara Style — İlk Elden Lada Samara 1.2 PureTech Style Ekspertizli2020 · 113.500 km · Siyah 1.590.000 ₺ | 2020 | 113.500 km | Siyah | 1.590.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Mitsubishi Colt2.0 PHEV Urban | 2022 Mitsubishi Colt Urban — Garaj Aracı Mitsubishi Colt 2.0 PHEV Urban Takasa Uygun2022 · 74.000 km · Gri 1.870.000 ₺ | 2022 | 74.000 km | Gri | 1.870.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Volvo S401.5 e-Hybrid Elite | 2015 Volvo S40 Elite — Masrafsız Volvo S40 1.5 e-Hybrid Elite Bireysel2015 · 134.500 km · Yeşil 3.000.000 ₺ | 2015 | 134.500 km | Yeşil | 3.000.000 ₺ | MuğlaMenteşe | ||
| Tofaş Doğan1.6 Design | 2010 Tofaş Doğan Design — Garaj Aracı Tofaş Doğan 1.6 Design Takasa Uygun2010 · 246.000 km · Lacivert 974.000 ₺ | 2010 | 246.000 km | Lacivert | 974.000 ₺ | SakaryaHendek | ||
| Mercedes-Benz 1901.8 Hybrid Titanium | 2023 Mercedes-Benz 190 Titanium — Garaj Aracı Mercedes-Benz 190 1.8 Hybrid Titanium Takasa Uygun2023 · 58.500 km · Beyaz 2.910.000 ₺ | 2023 | 58.500 km | Beyaz | 2.910.000 ₺ | AntalyaKepez | ||
| Mercedes-Benz SLK1.6 LPG Sport | 2025 Mercedes-Benz SLK Sport — Masrafsız Mercedes-Benz SLK 1.6 LPG Sport Ekspertizli2025 · 13.500 km · Kırmızı 1.270.000 ₺ | 2025 | 13.500 km | Kırmızı | 1.270.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Peugeot 3082.5 Hybrid Executive | 2014 Peugeot 308 Executive — Değişensiz Peugeot 308 2.5 Hybrid Executive Takasa Uygun2014 · 171.500 km · Gri 2.560.000 ₺ | 2014 | 171.500 km | Gri | 2.560.000 ₺ | DiyarbakırErgani | ||
| Alfa Romeo 1591.6 LPG Premium | 2011 Alfa Romeo 159 Premium — Az Yakan Alfa Romeo 159 1.6 LPG Premium 2011 · 176.000 km · Bej 670.000 ₺ | 2011 | 176.000 km | Bej | 670.000 ₺ | TekirdağSüleymanpaşa | ||
| Renault R 122.0 PHEV Titanium | 2019 Renault R 12 Titanium — Ekspertiz Raporlu Renault R 12 2.0 PHEV Titanium Ekspertizli2019 · 119.000 km · Siyah 1.250.000 ₺ | 2019 | 119.000 km | Siyah | 1.250.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volkswagen Arteon2.0 d Prestige | 2025 Volkswagen Arteon Prestige — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Arteon 2.0 d Prestige Hızlı Satış2025 · 15.500 km · Yeşil 2.270.000 ₺ | 2025 | 15.500 km | Yeşil | 2.270.000 ₺ | AydınDidim | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























