
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nissan 370Z1.8 Hybrid Style | 2019 Nissan 370Z Style — Garaj Aracı Nissan 370Z 1.8 Hybrid Style Hızlı Satış2019 · 143.500 km · Turuncu 4.110.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 4.110.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Tofaş Murat 1311.4 TSI Comfort | 2017 Tofaş Murat 131 Comfort — Tramer Kaydı Düşük Tofaş Murat 131 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2017 · 106.000 km · Gri 1.440.000 ₺ | 2017 | 106.000 km | Gri | 1.440.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Renault Symbol1.8 Hybrid Premium | 2024 Renault Symbol Premium — Ekspertiz Raporlu Renault Symbol 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2024 · 34.500 km · Kırmızı 1.080.000 ₺ | 2024 | 34.500 km | Kırmızı | 1.080.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Hyundai i101.8 Hybrid Sport | 2011 Hyundai i10 Sport — Garaj Aracı Hyundai i10 1.8 Hybrid Sport Fiyatı Düştü2011 · 186.500 km · Kırmızı 2.690.000 ₺ | 2011 | 186.500 km | Kırmızı | 2.690.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Peugeot 2061.4 LPG Design | 2024 Peugeot 206 Design — Ekspertiz Raporlu Peugeot 206 1.4 LPG Design 2024 · 28.000 km · Kahverengi 3.000.000 ₺ | 2024 | 28.000 km | Kahverengi | 3.000.000 ₺ | İzmirKonak | ||
| 2.5 Hybrid Elite | 2024 Diğer Markalar Elite — Ekspertiz Raporlu 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2024 · 26.000 km · Beyaz 679.000 ₺ | 2024 | 26.000 km | Beyaz | 679.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Renault R 191.5 dCi Style | 2010 Renault R 19 Style — Bakımları Yeni Renault R 19 1.5 dCi Style Takasa Uygun2010 · 184.500 km · Bej 3.540.000 ₺ | 2010 | 184.500 km | Bej | 3.540.000 ₺ | TekirdağErgene | ||
| Subaru BRZ1.5 e-Hybrid Urban | 2011 Subaru BRZ Urban — Bakımları Yeni Subaru BRZ 1.5 e-Hybrid Urban 2011 · 285.500 km · Bej 1.230.000 ₺ | 2011 | 285.500 km | Bej | 1.230.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Volvo V902.0 d Comfort | 2015 Volvo V90 Comfort — Az Yakan Volvo V90 2.0 d Comfort 2015 · 127.500 km · Sarı 786.000 ₺ | 2015 | 127.500 km | Sarı | 786.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Hyundai Accent Blue1.4 LPG Sport | 2011 Hyundai Accent Blue Sport — İlk Elden Hyundai Accent Blue 1.4 LPG Sport 2011 · 233.000 km · Bej 1.110.000 ₺ | 2011 | 233.000 km | Bej | 1.110.000 ₺ | MardinMidyat | ||
| Fiat Egea1.4 LPG Comfort | 2019 Fiat Egea Comfort — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.4 LPG Comfort Takasa Uygun2019 · 139.000 km · Siyah 6.200.000 ₺ | 2019 | 139.000 km | Siyah | 6.200.000 ₺ | ManisaYunusemre | ||
| Subaru WRX1.5 dCi Design | 2017 Subaru WRX Design — Bakımları Yeni Subaru WRX 1.5 dCi Design 2017 · 102.000 km · Siyah 1.470.000 ₺ | 2017 | 102.000 km | Siyah | 1.470.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Suzuki Alto2.0 d Elite | 2023 Suzuki Alto Elite — Masrafsız Suzuki Alto 2.0 d Elite Takasa Uygun2023 · 53.000 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 53.000 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| BMW i Serisi2.0 Turbo Style | 2011 BMW i Serisi Style — İlk Elden BMW i Serisi 2.0 Turbo Style 2011 · 249.500 km · Mavi 1.650.000 ₺ | 2011 | 249.500 km | Mavi | 1.650.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Ferrari F81.8 Hybrid Titanium | 2019 Ferrari F8 Titanium — Tramer Kaydı Düşük Ferrari F8 1.8 Hybrid Titanium Ekspertizli2019 · 143.500 km · Turuncu 960.000 ₺ | 2019 | 143.500 km | Turuncu | 960.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Opel Vectra1.6 Titanium | 2023 Opel Vectra Titanium — Bakımları Yeni Opel Vectra 1.6 Titanium Ekspertizli2023 · 39.500 km · Kahverengi 849.000 ₺ | 2023 | 39.500 km | Kahverengi | 849.000 ₺ | MersinMezitli | ||
| Mercedes-Benz CLS1.6 LPG Titanium | 2021 Mercedes-Benz CLS Titanium — Az Yakan Mercedes-Benz CLS 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2021 · 72.000 km · Bordo 995.000 ₺ | 2021 | 72.000 km | Bordo | 995.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Suzuki Alto1.6 Executive | 2011 Suzuki Alto Executive — Bakımları Yeni Suzuki Alto 1.6 Executive Ekspertizli2011 · 146.500 km · Kırmızı 1.930.000 ₺ | 2011 | 146.500 km | Kırmızı | 1.930.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| MG MG41.5 dCi Comfort | 2022 MG MG4 Comfort — İlk Elden MG MG4 1.5 dCi Comfort Bireysel2022 · 49.500 km · Lacivert 5.170.000 ₺ | 2022 | 49.500 km | Lacivert | 5.170.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Lexus IS2.0 d Urban | 2015 Lexus IS Urban — Tramer Kaydı Düşük Lexus IS 2.0 d Urban Ekspertizli2015 · 158.000 km · Beyaz 1.870.000 ₺ | 2015 | 158.000 km | Beyaz | 1.870.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| Peugeot 4061.6 TDI Titanium | 2014 Peugeot 406 Titanium — Masrafsız Peugeot 406 1.6 TDI Titanium Bireysel2014 · 144.500 km · Kırmızı 747.000 ₺ | 2014 | 144.500 km | Kırmızı | 747.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Hyundai i302.5 Hybrid Urban | 2019 Hyundai i30 Urban — Tramer Kaydı Düşük Hyundai i30 2.5 Hybrid Urban Takasa Uygun2019 · 93.500 km · Turuncu 809.000 ₺ | 2019 | 93.500 km | Turuncu | 809.000 ₺ | MuğlaMilas | ||
| Audi RS Serisi1.6 LPG Design | 2012 Audi RS Serisi Design — Garaj Aracı Audi RS Serisi 1.6 LPG Design Bireysel2012 · 157.000 km · Turuncu 1.690.000 ₺ | 2012 | 157.000 km | Turuncu | 1.690.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2022 Ford Mondeo Premium — Az Yakan Ford Mondeo 2.0 d Premium Takasa Uygun2022 · 63.000 km · Siyah 1.450.000 ₺ | 2022 | 63.000 km | Siyah | 1.450.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























