
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BMW 8 Serisi3.0 d Prestige | 2013 BMW 8 Serisi Prestige — Bakımları Yeni BMW 8 Serisi 3.0 d Prestige Ekspertizli2013 · 268.000 km · Siyah 2.350.000 ₺ | 2013 | 268.000 km | Siyah | 2.350.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| Porsche Taycan1.6 LPG Prestige | 2016 Porsche Taycan Prestige — Bakımları Yeni Porsche Taycan 1.6 LPG Prestige Bireysel2016 · 208.500 km · Siyah 6.290.000 ₺ | 2016 | 208.500 km | Siyah | 6.290.000 ₺ | VanTuşba | ||
| Tesla Model S1.8 Hybrid Premium | 2017 Tesla Model S Premium — Ekspertiz Raporlu Tesla Model S 1.8 Hybrid Premium Takasa Uygun2017 · 188.000 km · Sarı 1.170.000 ₺ | 2017 | 188.000 km | Sarı | 1.170.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Dacia Jogger1.4 LPG Sport | 2012 Dacia Jogger Sport — İlk Elden Dacia Jogger 1.4 LPG Sport 2012 · 147.500 km · Yeşil 1.950.000 ₺ | 2012 | 147.500 km | Yeşil | 1.950.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Peugeot 3071.8 Hybrid Executive | 2023 Peugeot 307 Executive — Az Yakan Peugeot 307 1.8 Hybrid Executive Takasa Uygun2023 · 54.500 km · Beyaz 1.090.000 ₺ | 2023 | 54.500 km | Beyaz | 1.090.000 ₺ | DiyarbakırBismil | ||
| Mercedes-Benz 1901.8 Hybrid Urban | 2012 Mercedes-Benz 190 Urban — Ekspertiz Raporlu Mercedes-Benz 190 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 223.000 km · Kahverengi 1.810.000 ₺ | 2012 | 223.000 km | Kahverengi | 1.810.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| BMW 8 Serisi1.6 LPG Titanium | 2015 BMW 8 Serisi Titanium — Değişensiz BMW 8 Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2015 · 172.500 km · Gümüş 5.010.000 ₺ | 2015 | 172.500 km | Gümüş | 5.010.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Opel Corsa1.0 TSI Sport | 2020 Opel Corsa Sport — Değişensiz Opel Corsa 1.0 TSI Sport Ekspertizli2020 · 85.500 km · Beyaz 1.420.000 ₺ | 2020 | 85.500 km | Beyaz | 1.420.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Citroën Saxo1.5 dCi Elite | 2012 Citroën Saxo Elite — Garaj Aracı Citroën Saxo 1.5 dCi Elite 2012 · 259.000 km · Lacivert 1.100.000 ₺ | 2012 | 259.000 km | Lacivert | 1.100.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Peugeot 3012.0 TDI Premium | 2012 Peugeot 301 Premium — Masrafsız Peugeot 301 2.0 TDI Premium Ekspertizli2012 · 288.000 km · Kırmızı 699.000 ₺ | 2012 | 288.000 km | Kırmızı | 699.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ford Escort1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Ford Escort Premium — Garaj Aracı Ford Escort 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2016 · 207.500 km · Gri 1.900.000 ₺ | 2016 | 207.500 km | Gri | 1.900.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Volvo S801.6 LPG Comfort | 2023 Volvo S80 Comfort — Değişensiz Volvo S80 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2023 · 57.000 km · Sarı 2.940.000 ₺ | 2023 | 57.000 km | Sarı | 2.940.000 ₺ | TrabzonArsin | ||
| Bentley Continental1.4 TSI Comfort | 2012 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.4 TSI Comfort Ekspertizli2012 · 197.000 km · Gri 3.100.000 ₺ | 2012 | 197.000 km | Gri | 3.100.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Seat Ibiza1.6 LPG Executive | 2024 Seat Ibiza Executive — Bakımları Yeni Seat Ibiza 1.6 LPG Executive Fiyatı Düştü2024 · 32.500 km · Bordo 1.080.000 ₺ | 2024 | 32.500 km | Bordo | 1.080.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Ferrari 2961.6 LPG Titanium | 2019 Ferrari 296 Titanium — Garaj Aracı Ferrari 296 1.6 LPG Titanium Bireysel2019 · 130.000 km · Lacivert 1.270.000 ₺ | 2019 | 130.000 km | Lacivert | 1.270.000 ₺ | EskişehirOdunpazarı | ||
| Kia Stinger1.8 Hybrid Design | 2019 Kia Stinger Design — Değişensiz Kia Stinger 1.8 Hybrid Design Takasa Uygun2019 · 70.500 km · Gümüş 3.020.000 ₺ | 2019 | 70.500 km | Gümüş | 3.020.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Alfa Romeo Giulietta2.5 Hybrid Prestige | 2020 Alfa Romeo Giulietta Prestige — Ekspertiz Raporlu Alfa Romeo Giulietta 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2020 · 60.500 km · Kırmızı 1.270.000 ₺ | 2020 | 60.500 km | Kırmızı | 1.270.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
| Dacia Logan2.0 Turbo Sport | 2018 Dacia Logan Sport — İlk Elden Dacia Logan 2.0 Turbo Sport Takasa Uygun2018 · 152.000 km · Kırmızı 981.000 ₺ | 2018 | 152.000 km | Kırmızı | 981.000 ₺ | MalatyaAkçadağ | ||
| BMW 3 Serisi1.4 LPG Style | 2012 BMW 3 Serisi Style — Bakımları Yeni BMW 3 Serisi 1.4 LPG Style Ekspertizli2012 · 272.000 km · Yeşil 1.180.000 ₺ | 2012 | 272.000 km | Yeşil | 1.180.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Mercedes-Benz EQE2.0 PHEV Sport | 2015 Mercedes-Benz EQE Sport — Garaj Aracı Mercedes-Benz EQE 2.0 PHEV Sport Ekspertizli2015 · 139.000 km · Bordo 780.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Bordo | 780.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Ferrari F81.6 LPG Titanium | 2013 Ferrari F8 Titanium — İlk Elden Ferrari F8 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2013 · 177.500 km · Mavi 1.560.000 ₺ | 2013 | 177.500 km | Mavi | 1.560.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Opel Insignia2.0 d Prestige | 2025 Opel Insignia Prestige — Ekspertiz Raporlu Opel Insignia 2.0 d Prestige Fiyatı Düştü2025 · 11.000 km · Kırmızı 4.030.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Kırmızı | 4.030.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Seat Ibiza1.4 LPG Sport | 2023 Seat Ibiza Sport — Garaj Aracı Seat Ibiza 1.4 LPG Sport Takasa Uygun2023 · 29.000 km · Kırmızı 3.280.000 ₺ | 2023 | 29.000 km | Kırmızı | 3.280.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Renault R 92.5 Hybrid Sport | 2021 Renault R 9 Sport — İlk Elden Renault R 9 2.5 Hybrid Sport Ekspertizli2021 · 64.000 km · Beyaz 3.720.000 ₺ | 2021 | 64.000 km | Beyaz | 3.720.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























