
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Citroën Xsara2.0 TDI Executive | 2023 Citroën Xsara Executive — İlk Elden Citroën Xsara 2.0 TDI Executive Bireysel2023 · 31.500 km · Mavi 961.000 ₺ | 2023 | 31.500 km | Mavi | 961.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Audi RS Serisi1.8 Hybrid Urban | 2022 Audi RS Serisi Urban — Masrafsız Audi RS Serisi 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2022 · 39.000 km · Mavi 1.020.000 ₺ | 2022 | 39.000 km | Mavi | 1.020.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| DS Automobiles DS 51.5 dCi Titanium | 2014 DS Automobiles DS 5 Titanium — Masrafsız DS Automobiles DS 5 1.5 dCi Titanium Hızlı Satış2014 · 196.500 km · Mavi 662.000 ₺ | 2014 | 196.500 km | Mavi | 662.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Mercedes-Benz A Serisi2.0 TDI Design | 2023 Mercedes-Benz A Serisi Design — Masrafsız Mercedes-Benz A Serisi 2.0 TDI Design 2023 · 27.000 km · Bej 866.000 ₺ | 2023 | 27.000 km | Bej | 866.000 ₺ | ŞanlıurfaEyyübiye | ||
| Chevrolet Corvette1.6 LPG Design | 2025 Chevrolet Corvette Design — İlk Elden Chevrolet Corvette 1.6 LPG Design Takasa Uygun2025 · 11.500 km · Kırmızı 2.490.000 ₺ | 2025 | 11.500 km | Kırmızı | 2.490.000 ₺ | TrabzonAraklı | ||
| Opel Ascona2.0 TDI Titanium | 2011 Opel Ascona Titanium — Tramer Kaydı Düşük Opel Ascona 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2011 · 140.000 km · Bordo 1.850.000 ₺ | 2011 | 140.000 km | Bordo | 1.850.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Citroën C53.0 d Style | 2011 Citroën C5 Style — Bakımları Yeni Citroën C5 3.0 d Style Ekspertizli2011 · 139.000 km · Sarı 1.150.000 ₺ | 2011 | 139.000 km | Sarı | 1.150.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
| Seat Toledo1.6 LPG Premium | 2012 Seat Toledo Premium — İlk Elden Seat Toledo 1.6 LPG Premium Ekspertizli2012 · 148.500 km · Kahverengi 1.990.000 ₺ | 2012 | 148.500 km | Kahverengi | 1.990.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Subaru Impreza1.6 LPG Comfort | 2020 Subaru Impreza Comfort — Az Yakan Subaru Impreza 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2020 · 85.500 km · Bordo 5.760.000 ₺ | 2020 | 85.500 km | Bordo | 5.760.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Kia Cerato2.0 d Sport | 2012 Kia Cerato Sport — Az Yakan Kia Cerato 2.0 d Sport Hızlı Satış2012 · 264.000 km · Beyaz 854.000 ₺ | 2012 | 264.000 km | Beyaz | 854.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Honda Civic1.5 e-Hybrid Urban | 2013 Honda Civic Urban — Ekspertiz Raporlu Honda Civic 1.5 e-Hybrid Urban 2013 · 180.000 km · Yeşil 1.110.000 ₺ | 2013 | 180.000 km | Yeşil | 1.110.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Volvo V401.0 TSI Style | 2012 Volvo V40 Style — Masrafsız Volvo V40 1.0 TSI Style Hızlı Satış2012 · 136.500 km · Bej 2.520.000 ₺ | 2012 | 136.500 km | Bej | 2.520.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Lada Samara2.5 Hybrid Comfort | 2013 Lada Samara Comfort — Masrafsız Lada Samara 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2013 · 256.000 km · Bej 678.000 ₺ | 2013 | 256.000 km | Bej | 678.000 ₺ | BursaYıldırım | ||
| Fiat Panda2.0 TDI Urban | 2019 Fiat Panda Urban — Az Yakan Fiat Panda 2.0 TDI Urban 2019 · 109.500 km · Kahverengi 2.570.000 ₺ | 2019 | 109.500 km | Kahverengi | 2.570.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Peugeot 3061.8 Hybrid Design | 2024 Peugeot 306 Design — Değişensiz Peugeot 306 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2024 · 24.000 km · Siyah 4.780.000 ₺ | 2024 | 24.000 km | Siyah | 4.780.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Volvo S901.6 Design | 2013 Volvo S90 Design — Garaj Aracı Volvo S90 1.6 Design 2013 · 230.000 km · Turuncu 2.160.000 ₺ | 2013 | 230.000 km | Turuncu | 2.160.000 ₺ | KonyaBeyşehir | ||
| Maserati Quattroporte1.6 LPG Urban | 2015 Maserati Quattroporte Urban — Garaj Aracı Maserati Quattroporte 1.6 LPG Urban Bireysel2015 · 131.000 km · Siyah 1.400.000 ₺ | 2015 | 131.000 km | Siyah | 1.400.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Mazda Mazda 61.5 e-Hybrid Comfort | 2015 Mazda Mazda 6 Comfort — Değişensiz Mazda Mazda 6 1.5 e-Hybrid Comfort Takasa Uygun2015 · 167.000 km · Turuncu 4.870.000 ₺ | 2015 | 167.000 km | Turuncu | 4.870.000 ₺ | KonyaKaratay | ||
| Kia Stinger1.8 Hybrid Prestige | 2021 Kia Stinger Prestige — Değişensiz Kia Stinger 1.8 Hybrid Prestige Hızlı Satış2021 · 105.000 km · Kahverengi 1.360.000 ₺ | 2021 | 105.000 km | Kahverengi | 1.360.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Volkswagen Golf2.0 d Design | 2014 Volkswagen Golf Design — Az Yakan Volkswagen Golf 2.0 d Design Ekspertizli2014 · 216.000 km · Gümüş 3.770.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Gümüş | 3.770.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| Seat Cordoba1.2 PureTech Sport | 2018 Seat Cordoba Sport · Akdeniz — Değişensiz Seat Cordoba 1.2 PureTech Sport 2018 · 137.000 km · Lacivert 2.370.000 ₺ | 2018 | 137.000 km | Lacivert | 2.370.000 ₺ | MersinAkdeniz | ||
| Lada Granta1.4 LPG Sport | 2017 Lada Granta Sport — Garaj Aracı Lada Granta 1.4 LPG Sport Ekspertizli2017 · 159.000 km · Lacivert 2.110.000 ₺ | 2017 | 159.000 km | Lacivert | 2.110.000 ₺ | ŞanlıurfaSiverek | ||
| Lexus LC1.4 TSI Titanium | 2018 Lexus LC Titanium — Az Yakan Lexus LC 1.4 TSI Titanium Yeni2018 · 78.500 km · Gümüş 1.190.000 ₺ | 2018 | 78.500 km | Gümüş | 1.190.000 ₺ | AfyonkarahisarSandıklı | ||
| Alfa Romeo Giulia1.4 LPG Urban | 2017 Alfa Romeo Giulia Urban — Bakımları Yeni Alfa Romeo Giulia 1.4 LPG Urban Takasa Uygun2017 · 136.000 km · Beyaz 3.460.000 ₺ | 2017 | 136.000 km | Beyaz | 3.460.000 ₺ | OrduPerşembe | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























