
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Auris1.6 LPG Elite | 2017 Toyota Auris Elite — Bakımları Yeni Toyota Auris 1.6 LPG Elite Ekspertizli2017 · 125.000 km · Kahverengi 3.130.000 ₺ | 2017 | 125.000 km | Kahverengi | 3.130.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Cerato1.8 Hybrid Design | 2014 Kia Cerato Design — Az Yakan Kia Cerato 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2014 · 157.000 km · Yeşil 5.730.000 ₺ | 2014 | 157.000 km | Yeşil | 5.730.000 ₺ | KayseriKocasinan | ||
| Seat Cordoba1.6 LPG Prestige | 2010 Seat Cordoba Prestige — Az Yakan Seat Cordoba 1.6 LPG Prestige Bireysel2010 · 262.500 km · Sarı 2.240.000 ₺ | 2010 | 262.500 km | Sarı | 2.240.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| Lamborghini Aventador2.0 PHEV Urban | 2021 Lamborghini Aventador Urban — Değişensiz Lamborghini Aventador 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2021 · 70.000 km · Bej 4.110.000 ₺ | 2021 | 70.000 km | Bej | 4.110.000 ₺ | AdanaSarıçam | ||
| Renault Clio1.2 PureTech Sport | 2020 Renault Clio Sport — Masrafsız Renault Clio 1.2 PureTech Sport 2020 · 81.500 km · Kırmızı 1.220.000 ₺ | 2020 | 81.500 km | Kırmızı | 1.220.000 ₺ | MardinDerik | ||
| Ford Taunus1.8 Hybrid Executive | 2013 Ford Taunus Executive — Bakımları Yeni Ford Taunus 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2013 · 151.500 km · Siyah 5.440.000 ₺ | 2013 | 151.500 km | Siyah | 5.440.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Citroën C51.4 LPG Design | 2011 Citroën C5 Design — Garaj Aracı Citroën C5 1.4 LPG Design Ekspertizli2011 · 220.500 km · Lacivert 971.000 ₺ | 2011 | 220.500 km | Lacivert | 971.000 ₺ | ŞanlıurfaViranşehir | ||
| Nissan Micra1.8 Hybrid Prestige | 2018 Nissan Micra Prestige — İlk Elden Nissan Micra 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2018 · 85.000 km · Siyah 3.290.000 ₺ | 2018 | 85.000 km | Siyah | 3.290.000 ₺ | OrduAltınordu | ||
| Peugeot 2071.4 LPG Executive | 2010 Peugeot 207 Executive — Masrafsız Peugeot 207 1.4 LPG Executive Ekspertizli2010 · 297.000 km · Siyah 2.860.000 ₺ | 2010 | 297.000 km | Siyah | 2.860.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Fiat Egea1.0 TSI Elite | 2023 Fiat Egea Elite — Ekspertiz Raporlu Fiat Egea 1.0 TSI Elite Hızlı Satış2023 · 41.500 km · Mavi 2.330.000 ₺ | 2023 | 41.500 km | Mavi | 2.330.000 ₺ | İstanbulEsenyurt | ||
| Kia Stinger1.6 LPG Urban | 2014 Kia Stinger Urban — Masrafsız Kia Stinger 1.6 LPG Urban Ekspertizli2014 · 191.500 km · Kırmızı 771.000 ₺ | 2014 | 191.500 km | Kırmızı | 771.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Chevrolet Impala2.5 Hybrid Style | 2015 Chevrolet Impala Style — Tramer Kaydı Düşük Chevrolet Impala 2.5 Hybrid Style Takasa Uygun2015 · 117.500 km · Kırmızı 2.100.000 ₺ | 2015 | 117.500 km | Kırmızı | 2.100.000 ₺ | MersinTarsus | ||
| Citroën C31.5 e-Hybrid Prestige | 2011 Citroën C3 Prestige — Az Yakan Citroën C3 1.5 e-Hybrid Prestige Fiyatı Düştü2011 · 259.500 km · Mavi 5.710.000 ₺ | 2011 | 259.500 km | Mavi | 5.710.000 ₺ | İzmirKarşıyaka | ||
| Alfa Romeo MiTo1.2 PureTech Design | 2018 Alfa Romeo MiTo Design — Az Yakan Alfa Romeo MiTo 1.2 PureTech Design Ekspertizli2018 · 79.500 km · Bej 1.820.000 ₺ | 2018 | 79.500 km | Bej | 1.820.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Kia Cerato2.5 Hybrid Executive | 2014 Kia Cerato Executive — Bakımları Yeni Kia Cerato 2.5 Hybrid Executive Ekspertizli2014 · 113.000 km · Bordo 1.440.000 ₺ | 2014 | 113.000 km | Bordo | 1.440.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Lada Vesta1.6 LPG Premium | 2025 Lada Vesta Premium — Bakımları Yeni Lada Vesta 1.6 LPG Premium Ekspertizli2025 · 13.000 km · Sarı 2.070.000 ₺ | 2025 | 13.000 km | Sarı | 2.070.000 ₺ | AydınSöke | ||
| Peugeot 5081.8 Hybrid Elite | 2021 Peugeot 508 Elite — İlk Elden Peugeot 508 1.8 Hybrid Elite Ekspertizli2021 · 51.000 km · Yeşil 6.070.000 ₺ | 2021 | 51.000 km | Yeşil | 6.070.000 ₺ | DiyarbakırBağlar | ||
| Volkswagen ID.31.6 Sport | 2021 Volkswagen ID.3 Sport — Az Yakan Volkswagen ID.3 1.6 Sport Takasa Uygun2021 · 88.000 km · Turuncu 3.670.000 ₺ | 2021 | 88.000 km | Turuncu | 3.670.000 ₺ | İzmirBayraklı | ||
| Kia Ceed1.8 Hybrid Design | 2010 Kia Ceed Design — Garaj Aracı Kia Ceed 1.8 Hybrid Design Ekspertizli2010 · 277.500 km · Gümüş 3.080.000 ₺ | 2010 | 277.500 km | Gümüş | 3.080.000 ₺ | AnkaraMamak | ||
| Opel Kadett1.5 e-Hybrid Style | 2014 Opel Kadett Style — Değişensiz Opel Kadett 1.5 e-Hybrid Style Ekspertizli2014 · 216.000 km · Bordo 786.000 ₺ | 2014 | 216.000 km | Bordo | 786.000 ₺ | DiyarbakırSur | ||
| Porsche Panamera1.6 LPG Urban | 2025 Porsche Panamera Urban — Değişensiz Porsche Panamera 1.6 LPG Urban Takasa Uygun2025 · 19.500 km · Mavi 863.000 ₺ | 2025 | 19.500 km | Mavi | 863.000 ₺ | ŞanlıurfaAkçakale | ||
| Ford Mustang2.5 Hybrid Style | 2022 Ford Mustang Style — Bakımları Yeni Ford Mustang 2.5 Hybrid Style 2022 · 55.000 km · Mavi 6.000.000 ₺ | 2022 | 55.000 km | Mavi | 6.000.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Lada Vesta1.6 TDI Comfort | 2010 Lada Vesta Comfort — Az Yakan Lada Vesta 1.6 TDI Comfort Bireysel2010 · 209.500 km · Gri 1.350.000 ₺ | 2010 | 209.500 km | Gri | 1.350.000 ₺ | VanEdremit | ||
| Porsche 9112.5 Hybrid Design | 2024 Porsche 911 Design — Garaj Aracı Porsche 911 2.5 Hybrid Design Bireysel2024 · 31.500 km · Lacivert 809.000 ₺ | 2024 | 31.500 km | Lacivert | 809.000 ₺ | KahramanmaraşAfşin | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























