
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lexus IS1.8 Hybrid Style | 2015 Lexus IS Style — Masrafsız Lexus IS 1.8 Hybrid Style 2015 · 206.000 km · Kırmızı 3.780.000 ₺ | 2015 | 206.000 km | Kırmızı | 3.780.000 ₺ | AntalyaKonyaaltı | ||
| Mercedes-Benz C Serisi1.0 TSI Prestige | 2017 Mercedes-Benz C Serisi Prestige — İlk Elden Mercedes-Benz C Serisi 1.0 TSI Prestige Fiyatı Düştü2017 · 117.500 km · Bej 1.980.000 ₺ | 2017 | 117.500 km | Bej | 1.980.000 ₺ | HatayAntakya | ||
| Bentley Mulsanne2.0 Turbo Sport | 2022 Bentley Mulsanne Sport — Bakımları Yeni Bentley Mulsanne 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2022 · 71.000 km · Lacivert 2.800.000 ₺ | 2022 | 71.000 km | Lacivert | 2.800.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Citroën C41.5 dCi Titanium | 2016 Citroën C4 Titanium — Ekspertiz Raporlu Citroën C4 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2016 · 192.500 km · Bordo 1.620.000 ₺ | 2016 | 192.500 km | Bordo | 1.620.000 ₺ | ManisaAkhisar | ||
| Maserati GranTurismo1.6 LPG Executive | 2020 Maserati GranTurismo Executive — Masrafsız Maserati GranTurismo 1.6 LPG Executive Ekspertizli2020 · 85.000 km · Siyah 1.360.000 ₺ | 2020 | 85.000 km | Siyah | 1.360.000 ₺ | MalatyaDoğanşehir | ||
| Tofaş Kartal1.5 e-Hybrid Design | 2023 Tofaş Kartal Design — Masrafsız Tofaş Kartal 1.5 e-Hybrid Design Takasa Uygun2023 · 60.500 km · Gri 3.080.000 ₺ | 2023 | 60.500 km | Gri | 3.080.000 ₺ | AydınDidim | ||
| Volkswagen Arteon1.0 TSI Premium | 2022 Volkswagen Arteon Premium — Az Yakan Volkswagen Arteon 1.0 TSI Premium Takasa Uygun2022 · 57.000 km · Gri 2.870.000 ₺ | 2022 | 57.000 km | Gri | 2.870.000 ₺ | GaziantepOğuzeli | ||
| BMW 7 Serisi1.6 LPG Executive | 2011 BMW 7 Serisi Executive — İlk Elden BMW 7 Serisi 1.6 LPG Executive Ekspertizli2011 · 268.500 km · Gri 1.690.000 ₺ | 2011 | 268.500 km | Gri | 1.690.000 ₺ | BalıkesirEdremit | ||
| Volvo S902.5 Hybrid Design | 2022 Volvo S90 Design — Bakımları Yeni Volvo S90 2.5 Hybrid Design 2022 · 72.000 km · Beyaz 705.000 ₺ | 2022 | 72.000 km | Beyaz | 705.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Renault Fluence1.6 LPG Executive | 2024 Renault Fluence Executive — Bakımları Yeni Renault Fluence 1.6 LPG Executive Ekspertizli2024 · 37.000 km · Mavi 3.310.000 ₺ | 2024 | 37.000 km | Mavi | 3.310.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Volkswagen Passat1.8 Hybrid Prestige | 2013 Volkswagen Passat Prestige — Bakımları Yeni Volkswagen Passat 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2013 · 187.500 km · Mavi 1.970.000 ₺ | 2013 | 187.500 km | Mavi | 1.970.000 ₺ | DenizliAcıpayam | ||
| Skoda Scala1.5 dCi Premium | 2018 Skoda Scala Premium — Değişensiz Skoda Scala 1.5 dCi Premium Bireysel2018 · 112.000 km · Yeşil 2.420.000 ₺ | 2018 | 112.000 km | Yeşil | 2.420.000 ₺ | BursaOsmangazi | ||
| Subaru WRX2.0 PHEV Executive | 2017 Subaru WRX Executive — Masrafsız Subaru WRX 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2017 · 181.500 km · Bordo 808.000 ₺ | 2017 | 181.500 km | Bordo | 808.000 ₺ | GaziantepŞahinbey | ||
| Toyota Prius2.5 Hybrid Premium | 2016 Toyota Prius Premium — Az Yakan Toyota Prius 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2016 · 164.000 km · Kahverengi 4.770.000 ₺ | 2016 | 164.000 km | Kahverengi | 4.770.000 ₺ | AdanaYüreğir | ||
| Citroën C4 X1.5 e-Hybrid Style | 2024 Citroën C4 X Style — Masrafsız Citroën C4 X 1.5 e-Hybrid Style Takasa Uygun2024 · 38.500 km · Beyaz 2.900.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Beyaz | 2.900.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Suzuki Alto1.4 LPG Sport | 2025 Suzuki Alto Sport — İlk Elden Suzuki Alto 1.4 LPG Sport Ekspertizli2025 · 11.000 km · Bej 1.330.000 ₺ | 2025 | 11.000 km | Bej | 1.330.000 ₺ | SakaryaErenler | ||
| Peugeot 3061.5 dCi Design | 2018 Peugeot 306 Design — Tramer Kaydı Düşük Peugeot 306 1.5 dCi Design Ekspertizli2018 · 122.000 km · Beyaz 704.000 ₺ | 2018 | 122.000 km | Beyaz | 704.000 ₺ | AfyonkarahisarMerkez | ||
| DS Automobiles DS 31.6 LPG Urban | 2020 DS Automobiles DS 3 Urban — Değişensiz DS Automobiles DS 3 1.6 LPG Urban Ekspertizli2020 · 119.500 km · Lacivert 914.000 ₺ | 2020 | 119.500 km | Lacivert | 914.000 ₺ | KonyaSelçuklu | ||
| Volvo S801.8 Hybrid Urban | 2012 Volvo S80 Urban — Bakımları Yeni Volvo S80 1.8 Hybrid Urban Ekspertizli2012 · 155.500 km · Kahverengi 3.770.000 ₺ | 2012 | 155.500 km | Kahverengi | 3.770.000 ₺ | DiyarbakırYenişehir | ||
| Chevrolet Cruze2.0 PHEV Executive | 2019 Chevrolet Cruze Executive — Masrafsız Chevrolet Cruze 2.0 PHEV Executive Takasa Uygun2019 · 86.500 km · Siyah 1.810.000 ₺ | 2019 | 86.500 km | Siyah | 1.810.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| Lamborghini Aventador1.4 LPG Sport | 2014 Lamborghini Aventador Sport — Değişensiz Lamborghini Aventador 1.4 LPG Sport Ekspertizli2014 · 166.500 km · Turuncu 2.430.000 ₺ | 2014 | 166.500 km | Turuncu | 2.430.000 ₺ | AnkaraSincan | ||
| Tofaş Murat 1311.5 dCi Prestige | 2019 Tofaş Murat 131 Prestige — Garaj Aracı Tofaş Murat 131 1.5 dCi Prestige Ekspertizli2019 · 94.000 km · Kırmızı 1.510.000 ₺ | 2019 | 94.000 km | Kırmızı | 1.510.000 ₺ | AnkaraKeçiören | ||
| 1.8 Hybrid Elite | 2016 Diğer Markalar Elite — Tramer Kaydı Düşük 1.8 Hybrid Elite Hızlı Satış2016 · 102.500 km · Kırmızı 6.350.000 ₺ | 2016 | 102.500 km | Kırmızı | 6.350.000 ₺ | SamsunAtakum | ||
| Fiat Punto2.0 Turbo Style | 2020 Fiat Punto Style — Bakımları Yeni Fiat Punto 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2020 · 75.000 km · Kırmızı 6.460.000 ₺ | 2020 | 75.000 km | Kırmızı | 6.460.000 ₺ | KayseriTalas | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























