
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ford Mondeo2.0 d Premium | 2021 Ford Mondeo Premium — Değişensiz Ford Mondeo 2.0 d Premium Ekspertizli2021 · 78.000 km · Turuncu 2.070.000 ₺ | 2021 | 78.000 km | Turuncu | 2.070.000 ₺ | DenizliMerkezefendi | ||
| Ferrari SF901.6 LPG Elite | 2013 Ferrari SF90 Elite — Bakımları Yeni Ferrari SF90 1.6 LPG Elite Ekspertizli2013 · 172.500 km · Mavi 2.560.000 ₺ | 2013 | 172.500 km | Mavi | 2.560.000 ₺ | BalıkesirAyvalık | ||
| Lamborghini Revuelto1.5 e-Hybrid Premium | 2020 Lamborghini Revuelto Premium — İlk Elden Lamborghini Revuelto 1.5 e-Hybrid Premium Ekspertizli2020 · 109.500 km · Siyah 3.270.000 ₺ | 2020 | 109.500 km | Siyah | 3.270.000 ₺ | BalıkesirKaresi | ||
| BMW 6 Serisi2.5 Hybrid Titanium | 2010 BMW 6 Serisi Titanium — İlk Elden BMW 6 Serisi 2.5 Hybrid Titanium 2010 · 186.000 km · Beyaz 666.000 ₺ | 2010 | 186.000 km | Beyaz | 666.000 ₺ | AntalyaManavgat | ||
| Hyundai Accent Blue1.5 dCi Titanium | 2020 Hyundai Accent Blue Titanium — Garaj Aracı Hyundai Accent Blue 1.5 dCi Titanium Ekspertizli2020 · 60.000 km · Bordo 1.230.000 ₺ | 2020 | 60.000 km | Bordo | 1.230.000 ₺ | HatayReyhanlı | ||
| Honda Civic1.8 Hybrid Sport | 2014 Honda Civic Sport — İlk Elden Honda Civic 1.8 Hybrid Sport Ekspertizli2014 · 147.500 km · Kahverengi 3.030.000 ₺ | 2014 | 147.500 km | Kahverengi | 3.030.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Maserati GranTurismo1.4 TSI Style | 2013 Maserati GranTurismo Style — İlk Elden Maserati GranTurismo 1.4 TSI Style Ekspertizli2013 · 206.500 km · Kahverengi 718.000 ₺ | 2013 | 206.500 km | Kahverengi | 718.000 ₺ | TrabzonYomra | ||
| Mercedes-Benz B Serisi1.6 TDI Elite | 2011 Mercedes-Benz B Serisi Elite — Az Yakan Mercedes-Benz B Serisi 1.6 TDI Elite Fiyatı Düştü2011 · 178.500 km · Turuncu 2.270.000 ₺ | 2011 | 178.500 km | Turuncu | 2.270.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Audi e-tron GT1.4 LPG Design | 2025 Audi e-tron GT Design — Değişensiz Audi e-tron GT 1.4 LPG Design Ekspertizli2025 · 20.000 km · Mavi 1.820.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Mavi | 1.820.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Audi A42.0 Turbo Sport | 2015 Audi A4 Sport · Karabağlar — Tramer Kaydı Düşük Audi A4 2.0 Turbo Sport Ekspertizli2015 · 101.000 km · Yeşil 1.080.000 ₺ | 2015 | 101.000 km | Yeşil | 1.080.000 ₺ | İzmirKarabağlar | ||
| Tofaş Şahin1.4 LPG Comfort | 2024 Tofaş Şahin Comfort — Masrafsız Tofaş Şahin 1.4 LPG Comfort 2024 · 35.000 km · Bej 1.480.000 ₺ | 2024 | 35.000 km | Bej | 1.480.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| MINI Cabrio1.0 TSI Premium | 2017 MINI Cabrio Premium — Az Yakan MINI Cabrio 1.0 TSI Premium Ekspertizli2017 · 177.500 km · Turuncu 6.260.000 ₺ | 2017 | 177.500 km | Turuncu | 6.260.000 ₺ | MuğlaFethiye | ||
| Ferrari Roma2.5 Hybrid Comfort | 2024 Ferrari Roma Comfort — Ekspertiz Raporlu Ferrari Roma 2.5 Hybrid Comfort Ekspertizli2024 · 32.000 km · Lacivert 1.210.000 ₺ | 2024 | 32.000 km | Lacivert | 1.210.000 ₺ | AydınEfeler | ||
| Mercedes-Benz EQS1.4 TSI Premium | 2014 Mercedes-Benz EQS Premium — İlk Elden Mercedes-Benz EQS 1.4 TSI Premium Takasa Uygun2014 · 127.500 km · Lacivert 4.430.000 ₺ | 2014 | 127.500 km | Lacivert | 4.430.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Volkswagen Beetle2.5 Hybrid Design | 2022 Volkswagen Beetle Design — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 2.5 Hybrid Design Ekspertizli2022 · 76.000 km · Yeşil 2.360.000 ₺ | 2022 | 76.000 km | Yeşil | 2.360.000 ₺ | MalatyaHekimhan | ||
| Audi S Serisi1.0 TSI Design | 2019 Audi S Serisi Design — Değişensiz Audi S Serisi 1.0 TSI Design 2019 · 128.000 km · Lacivert 4.930.000 ₺ | 2019 | 128.000 km | Lacivert | 4.930.000 ₺ | MuğlaBodrum | ||
| Citroën C11.5 e-Hybrid Elite | 2022 Citroën C1 Elite — İlk Elden Citroën C1 1.5 e-Hybrid Elite 2022 · 79.500 km · Siyah 1.820.000 ₺ | 2022 | 79.500 km | Siyah | 1.820.000 ₺ | İstanbulBahçelievler | ||
| Kia Optima1.8 Hybrid Prestige | 2020 Kia Optima Prestige — Az Yakan Kia Optima 1.8 Hybrid Prestige Bireysel2020 · 58.500 km · Bej 2.570.000 ₺ | 2020 | 58.500 km | Bej | 2.570.000 ₺ | KocaeliGölcük | ||
| Mazda Mazda 22.0 PHEV Design | 2025 Mazda Mazda 2 Design — Bakımları Yeni Mazda Mazda 2 2.0 PHEV Design Ekspertizli2025 · 20.000 km · Gümüş 2.250.000 ₺ | 2025 | 20.000 km | Gümüş | 2.250.000 ₺ | TekirdağÇerkezköy | ||
| Bentley Continental2.0 PHEV Executive | 2020 Bentley Continental Executive — Garaj Aracı Bentley Continental 2.0 PHEV Executive Bireysel2020 · 84.000 km · Turuncu 740.000 ₺ | 2020 | 84.000 km | Turuncu | 740.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Toyota Yaris1.5 e-Hybrid Comfort | 2023 Toyota Yaris Comfort — Garaj Aracı Toyota Yaris 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2023 · 31.000 km · Turuncu 1.710.000 ₺ | 2023 | 31.000 km | Turuncu | 1.710.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Porsche Taycan2.5 Hybrid Elite | 2016 Porsche Taycan Elite — Bakımları Yeni Porsche Taycan 2.5 Hybrid Elite Ekspertizli2016 · 134.000 km · Bordo 821.000 ₺ | 2016 | 134.000 km | Bordo | 821.000 ₺ | VanÖzalp | ||
| Toyota Camry2.5 Hybrid Sport | 2022 Toyota Camry Sport — Az Yakan Toyota Camry 2.5 Hybrid Sport 2022 · 64.000 km · Kırmızı 1.320.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Kırmızı | 1.320.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| Chevrolet Cruze2.0 d Prestige | 2015 Chevrolet Cruze Prestige — Garaj Aracı Chevrolet Cruze 2.0 d Prestige Ekspertizli2015 · 129.500 km · Kahverengi 1.860.000 ₺ | 2015 | 129.500 km | Kahverengi | 1.860.000 ₺ | AdanaÇukurova | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























