
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Citroën C51.6 LPG Titanium | 2014 Citroën C5 Titanium — Garaj Aracı Citroën C5 1.6 LPG Titanium Ekspertizli2014 · 148.500 km · Lacivert 5.420.000 ₺ | 2014 | 148.500 km | Lacivert | 5.420.000 ₺ | HatayDörtyol | ||
| Mercedes-Benz A Serisi1.6 LPG Titanium | 2012 Mercedes-Benz A Serisi Titanium — Bakımları Yeni Mercedes-Benz A Serisi 1.6 LPG Titanium Takasa Uygun2012 · 185.000 km · Mavi 5.660.000 ₺ | 2012 | 185.000 km | Mavi | 5.660.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Peugeot 4061.6 TDI Urban | 2014 Peugeot 406 Urban — Değişensiz Peugeot 406 1.6 TDI Urban Takasa Uygun2014 · 129.000 km · Bordo 4.830.000 ₺ | 2014 | 129.000 km | Bordo | 4.830.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Seat Ibiza2.0 TDI Executive | 2023 Seat Ibiza Executive — Ekspertiz Raporlu Seat Ibiza 2.0 TDI Executive Takasa Uygun2023 · 55.500 km · Bej 3.740.000 ₺ | 2023 | 55.500 km | Bej | 3.740.000 ₺ | KayseriTalas | ||
| Seat Leon1.6 LPG Style | 2017 Seat Leon Style — Tramer Kaydı Düşük Seat Leon 1.6 LPG Style Ekspertizli2017 · 174.500 km · Mavi 3.810.000 ₺ | 2017 | 174.500 km | Mavi | 3.810.000 ₺ | AntalyaMuratpaşa | ||
| Volvo V601.6 LPG Style | 2013 Volvo V60 Style — Masrafsız Volvo V60 1.6 LPG Style Fiyatı Düştü2013 · 164.500 km · Lacivert 3.020.000 ₺ | 2013 | 164.500 km | Lacivert | 3.020.000 ₺ | AntalyaAlanya | ||
| BMW 3 Serisi1.2 PureTech Elite | 2010 BMW 3 Serisi Elite — Az Yakan BMW 3 Serisi 1.2 PureTech Elite 2010 · 297.500 km · Bej 1.080.000 ₺ | 2010 | 297.500 km | Bej | 1.080.000 ₺ | İstanbulÜmraniye | ||
| Ferrari 2961.4 LPG Urban | 2020 Ferrari 296 Urban — Ekspertiz Raporlu Ferrari 296 1.4 LPG Urban 2020 · 54.000 km · Siyah 4.360.000 ₺ | 2020 | 54.000 km | Siyah | 4.360.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Maserati MC201.4 TSI Executive | 2010 Maserati MC20 Executive — Az Yakan Maserati MC20 1.4 TSI Executive 2010 · 226.000 km · Siyah 1.540.000 ₺ | 2010 | 226.000 km | Siyah | 1.540.000 ₺ | SakaryaSerdivan | ||
| Peugeot 1061.0 TSI Elite | 2024 Peugeot 106 Elite — Ekspertiz Raporlu Peugeot 106 1.0 TSI Elite Ekspertizli2024 · 38.500 km · Mavi 1.280.000 ₺ | 2024 | 38.500 km | Mavi | 1.280.000 ₺ | BursaMudanya | ||
| Lexus ES2.5 Hybrid Urban | 2016 Lexus ES Urban — Garaj Aracı Lexus ES 2.5 Hybrid Urban Ekspertizli2016 · 108.000 km · Bej 1.070.000 ₺ | 2016 | 108.000 km | Bej | 1.070.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Volkswagen Beetle1.5 e-Hybrid Comfort | 2015 Volkswagen Beetle Comfort — Bakımları Yeni Volkswagen Beetle 1.5 e-Hybrid Comfort Ekspertizli2015 · 139.000 km · Lacivert 1.370.000 ₺ | 2015 | 139.000 km | Lacivert | 1.370.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Mazda MX-52.5 Hybrid Prestige | 2022 Mazda MX-5 Prestige — Garaj Aracı Mazda MX-5 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2022 · 64.000 km · Gümüş 754.000 ₺ | 2022 | 64.000 km | Gümüş | 754.000 ₺ | ManisaTurgutlu | ||
| Honda City1.5 dCi Premium | 2010 Honda City Premium — Masrafsız Honda City 1.5 dCi Premium Bireysel2010 · 207.500 km · Bej 1.080.000 ₺ | 2010 | 207.500 km | Bej | 1.080.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Peugeot 3081.5 e-Hybrid Prestige | 2018 Peugeot 308 Prestige — Bakımları Yeni Peugeot 308 1.5 e-Hybrid Prestige Bireysel2018 · 138.000 km · Lacivert 4.480.000 ₺ | 2018 | 138.000 km | Lacivert | 4.480.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Ford Mustang1.5 e-Hybrid Prestige | 2015 Ford Mustang Prestige — Az Yakan Ford Mustang 1.5 e-Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 126.500 km · Sarı 896.000 ₺ | 2015 | 126.500 km | Sarı | 896.000 ₺ | Gaziantepİslahiye | ||
| Audi A41.2 PureTech Prestige | 2012 Audi A4 Prestige — Masrafsız Audi A4 1.2 PureTech Prestige Takasa Uygun2012 · 251.000 km · Beyaz 3.610.000 ₺ | 2012 | 251.000 km | Beyaz | 3.610.000 ₺ | KahramanmaraşPazarcık | ||
| BMW Z Serisi2.0 PHEV Style | 2025 BMW Z Serisi Style — Masrafsız BMW Z Serisi 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2025 · 20.500 km · Turuncu 6.330.000 ₺ | 2025 | 20.500 km | Turuncu | 6.330.000 ₺ | MardinNusaybin | ||
| Jaguar XF1.4 TSI Elite | 2023 Jaguar XF Elite — Değişensiz Jaguar XF 1.4 TSI Elite Ekspertizli2023 · 35.500 km · Gümüş 2.040.000 ₺ | 2023 | 35.500 km | Gümüş | 2.040.000 ₺ | KocaeliGebze | ||
| Renault R 122.0 PHEV Style | 2019 Renault R 12 Style — Masrafsız Renault R 12 2.0 PHEV Style Takasa Uygun2019 · 69.500 km · Lacivert 1.110.000 ₺ | 2019 | 69.500 km | Lacivert | 1.110.000 ₺ | AydınKuşadası | ||
| Mercedes-Benz S Serisi1.6 LPG Prestige | 2022 Mercedes-Benz S Serisi Prestige — Garaj Aracı Mercedes-Benz S Serisi 1.6 LPG Prestige Ekspertizli2022 · 69.500 km · Bordo 1.500.000 ₺ | 2022 | 69.500 km | Bordo | 1.500.000 ₺ | VanÇaldıran | ||
| Renault R 191.6 TDI Comfort | 2023 Renault R 19 Comfort — Az Yakan Renault R 19 1.6 TDI Comfort Hızlı Satış2023 · 48.000 km · Kırmızı 1.110.000 ₺ | 2023 | 48.000 km | Kırmızı | 1.110.000 ₺ | MuğlaMarmaris | ||
| Fiat Siena1.5 e-Hybrid Premium | 2016 Fiat Siena Premium — Garaj Aracı Fiat Siena 1.5 e-Hybrid Premium 2016 · 133.500 km · Mavi 1.890.000 ₺ | 2016 | 133.500 km | Mavi | 1.890.000 ₺ | İstanbulBağcılar | ||
| Ford Mondeo1.8 Hybrid Executive | 2024 Ford Mondeo Executive — Tramer Kaydı Düşük Ford Mondeo 1.8 Hybrid Executive Ekspertizli2024 · 40.500 km · Yeşil 706.000 ₺ | 2024 | 40.500 km | Yeşil | 706.000 ₺ | DenizliTavas | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























