
Otomobil İlanları
1.251 ilan
| Fotoğraf | Model | İlan Başlığı | Yıl | Kilometre | Renk | Fiyat | Tarih | İl / İlçe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hyundai Sonata2.5 Hybrid Prestige | 2023 Hyundai Sonata Prestige — Bakımları Yeni Hyundai Sonata 2.5 Hybrid Prestige Bireysel2023 · 53.500 km · Beyaz 3.880.000 ₺ | 2023 | 53.500 km | Beyaz | 3.880.000 ₺ | DenizliHonaz | ||
| Skoda Octavia2.0 PHEV Urban | 2025 Skoda Octavia Urban — Ekspertiz Raporlu Skoda Octavia 2.0 PHEV Urban Ekspertizli2025 · 17.000 km · Kırmızı 1.600.000 ₺ | 2025 | 17.000 km | Kırmızı | 1.600.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| BMW M Serisi1.8 Hybrid Urban | 2011 BMW M Serisi Urban — Ekspertiz Raporlu BMW M Serisi 1.8 Hybrid Urban Fiyatı Düştü2011 · 280.500 km · Sarı 1.750.000 ₺ | 2011 | 280.500 km | Sarı | 1.750.000 ₺ | KayseriYahyalı | ||
| Renault Symbol1.0 TSI Urban | 2011 Renault Symbol Urban — Masrafsız Renault Symbol 1.0 TSI Urban Ekspertizli2011 · 258.000 km · Kahverengi 775.000 ₺ | 2011 | 258.000 km | Kahverengi | 775.000 ₺ | ŞanlıurfaKaraköprü | ||
| Toyota GR862.5 Hybrid Premium | 2010 Toyota GR86 Premium — İlk Elden Toyota GR86 2.5 Hybrid Premium Takasa Uygun2010 · 314.000 km · Mavi 5.560.000 ₺ | 2010 | 314.000 km | Mavi | 5.560.000 ₺ | AnkaraÇankaya | ||
| Alfa Romeo 1561.6 TDI Premium | 2017 Alfa Romeo 156 Premium — Bakımları Yeni Alfa Romeo 156 1.6 TDI Premium Ekspertizli2017 · 159.500 km · Sarı 1.590.000 ₺ | 2017 | 159.500 km | Sarı | 1.590.000 ₺ | Vanİpekyolu | ||
| Renault Twingo1.8 Hybrid Style | 2012 Renault Twingo Style — Masrafsız Renault Twingo 1.8 Hybrid Style Fiyatı Düştü2012 · 151.500 km · Gümüş 2.250.000 ₺ | 2012 | 151.500 km | Gümüş | 2.250.000 ₺ | MardinArtuklu | ||
| Fiat 5001.6 Prestige | 2020 Fiat 500 Prestige — Masrafsız Fiat 500 1.6 Prestige Ekspertizli2020 · 86.000 km · Kırmızı 2.160.000 ₺ | 2020 | 86.000 km | Kırmızı | 2.160.000 ₺ | KocaeliKörfez | ||
| Mercedes-Benz S Serisi2.0 Turbo Style | 2019 Mercedes-Benz S Serisi Style — İlk Elden Mercedes-Benz S Serisi 2.0 Turbo Style Takasa Uygun2019 · 78.000 km · Gri 1.170.000 ₺ | 2019 | 78.000 km | Gri | 1.170.000 ₺ | MersinToroslar | ||
| Volvo S401.8 Hybrid Prestige | 2015 Volvo S40 Prestige — Masrafsız Volvo S40 1.8 Hybrid Prestige Ekspertizli2015 · 119.500 km · Sarı 736.000 ₺ | 2015 | 119.500 km | Sarı | 736.000 ₺ | TekirdağSaray | ||
| Lada Samara1.4 LPG Executive | 2013 Lada Samara Executive — Ekspertiz Raporlu Lada Samara 1.4 LPG Executive Ekspertizli2013 · 207.000 km · Turuncu 1.620.000 ₺ | 2013 | 207.000 km | Turuncu | 1.620.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Bentley Continental1.6 LPG Comfort | 2017 Bentley Continental Comfort — Bakımları Yeni Bentley Continental 1.6 LPG Comfort Ekspertizli2017 · 101.500 km · Sarı 6.410.000 ₺ | 2017 | 101.500 km | Sarı | 6.410.000 ₺ | KayseriDeveli | ||
| Citroën C12.0 TDI Titanium | 2022 Citroën C1 Titanium — Masrafsız Citroën C1 2.0 TDI Titanium Ekspertizli2022 · 43.000 km · Beyaz 6.220.000 ₺ | 2022 | 43.000 km | Beyaz | 6.220.000 ₺ | İstanbulPendik | ||
| Fiat 5001.6 LPG Urban | 2025 Fiat 500 Urban — Tramer Kaydı Düşük Fiat 500 1.6 LPG Urban Hızlı Satış2025 · 15.500 km · Kahverengi 2.190.000 ₺ | 2025 | 15.500 km | Kahverengi | 2.190.000 ₺ | BursaGemlik | ||
| Toyota Corolla1.6 LPG Premium | 2023 Toyota Corolla Premium · Etimesgut — Az Yakan Toyota Corolla 1.6 LPG Premium Ekspertizli2023 · 42.000 km · Siyah 3.070.000 ₺ | 2023 | 42.000 km | Siyah | 3.070.000 ₺ | AnkaraEtimesgut | ||
| Volkswagen Passat Variant1.5 e-Hybrid Elite | 2012 Volkswagen Passat Variant Elite — Tramer Kaydı Düşük Volkswagen Passat Variant 1.5 e-Hybrid Elite Takasa Uygun2012 · 269.000 km · Gri 1.040.000 ₺ | 2012 | 269.000 km | Gri | 1.040.000 ₺ | İstanbulKüçükçekmece | ||
| BMW 3 Serisi1.5 dCi Prestige | 2023 BMW 3 Serisi Prestige — Ekspertiz Raporlu BMW 3 Serisi 1.5 dCi Prestige Yeni2023 · 36.000 km · Bej 1.150.000 ₺ | 2023 | 36.000 km | Bej | 1.150.000 ₺ | MersinErdemli | ||
| Suzuki SX41.4 LPG Executive | 2019 Suzuki SX4 Executive — İlk Elden Suzuki SX4 1.4 LPG Executive Ekspertizli2019 · 67.000 km · Yeşil 859.000 ₺ | 2019 | 67.000 km | Yeşil | 859.000 ₺ | Hatayİskenderun | ||
| Mazda Mazda 31.4 LPG Comfort | 2018 Mazda Mazda 3 Comfort — Değişensiz Mazda Mazda 3 1.4 LPG Comfort Bireysel2018 · 157.500 km · Beyaz 4.240.000 ₺ | 2018 | 157.500 km | Beyaz | 4.240.000 ₺ | EskişehirÇifteler | ||
| Porsche 9111.5 dCi Premium | 2022 Porsche 911 Premium — Masrafsız Porsche 911 1.5 dCi Premium Takasa Uygun2022 · 48.500 km · Bej 3.880.000 ₺ | 2022 | 48.500 km | Bej | 3.880.000 ₺ | AntalyaSerik | ||
| Renault Taliant2.5 Hybrid Sport | 2012 Renault Taliant Sport — Az Yakan Renault Taliant 2.5 Hybrid Sport 2012 · 238.500 km · Gri 883.000 ₺ | 2012 | 238.500 km | Gri | 883.000 ₺ | KocaeliDarıca | ||
| Fiat Albea1.2 PureTech Executive | 2024 Fiat Albea Executive — Değişensiz Fiat Albea 1.2 PureTech Executive Ekspertizli2024 · 37.500 km · Siyah 1.920.000 ₺ | 2024 | 37.500 km | Siyah | 1.920.000 ₺ | SamsunÇarşamba | ||
| Rolls-Royce Phantom1.5 dCi Comfort | 2022 Rolls-Royce Phantom Comfort — Değişensiz Rolls-Royce Phantom 1.5 dCi Comfort Ekspertizli2022 · 52.500 km · Lacivert 3.270.000 ₺ | 2022 | 52.500 km | Lacivert | 3.270.000 ₺ | ManisaSalihli | ||
| DS Automobiles DS 42.0 PHEV Style | 2013 DS Automobiles DS 4 Style — İlk Elden DS Automobiles DS 4 2.0 PHEV Style Fiyatı Düştü2013 · 184.000 km · Bordo 1.950.000 ₺ | 2013 | 184.000 km | Bordo | 1.950.000 ₺ | BalıkesirAltıeylül | ||
Türkiye Otomobil Rehberi
Otomobil, KimBulur'da Vasıta kategorisinin alt başlıklarından biridir ve Alfa Romeo, Aston Martin, Audi ve Bentley gibi seçeneklere ayrılır. Otomobil alırken kilometre, model yılı, hasar kaydı (Tramer) ve boya-değişen bilgisini ilan detayından karşılaştır. Satın almadan önce bağımsız bir ekspertiz yaptır, ruhsat ve motor/şasi numarasını kontrol et. KimBulur'daki otomobil ilanları Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibinin onayından geçer; aracı görmeden kapora gönderme. Bakım ve servis kayıtlarını, lastik ve fren durumunu sor; satışı noterde yap ve ödemeyi elden nakit yerine güvenli yöntemle gönder. İlanları yıl, kilometre, yakıt, vites ve kasa tipi filtreleriyle daraltıp karşılaştırabilirsin. Benzer aramalar için Arazi, SUV & Pickup, Elektrikli Araçlar ve Motosiklet kategorilerine de göz at. Aradığını bulamazsan aramanı kaydet; yeni otomobil ilanı yayına girdiğinde bildirim al.
Türkiye genelinde şu anda 1.251 otomobil ilanı yayında. Otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortanca değer 1.970.000 ₺. En çok ilan İstanbul (115), Ankara (74) ve Bursa (64) illerinde. Alt kategorilerde öne çıkanlar: Mercedes-Benz (66), Fiat (65) ve Renault (65). Fotoğraflı ilan oranı %100, kimliği doğrulanmış satıcı oranı %95.
- İlan süresi 60 gün
- En fazla 30 fotoğraf
- EİDS doğrulamalı ilanlar
Otomobil İlanları Hakkında Sık Sorulanlar
Otomobil ilanı en çok hangi ilde var?
KimBulur'daki güncel verilere göre en çok otomobil ilanı İstanbul ilinde (115 ilan). Ardından Ankara (74) ve Bursa (64) geliyor.
Türkiye otomobil ilanlarında hangi alt kategoriler öne çıkıyor?
En çok ilan Mercedes-Benz (66), Fiat (65), Renault (65) ve Audi (60) kategorilerinde. Alt kategoriye girerek aramayı daraltabilirsin.
Türkiye otomobil fiyatları ne kadar?
KimBulur'daki güncel 1251 ilana göre Türkiye otomobil fiyatları 650.000 ₺ ile 12.900.000 ₺ arasında değişiyor; ortalama 2.510.660 ₺.
Türkiye otomobil ilanı nasıl verilir?
KimBulur'da bireysel ilan vermek ücretsizdir. Telefonunla giriş yap, kimliğini bir kez e-Devlet ile doğrula, fotoğraf çek ve bilgileri girip yayınla. İkinci el taşıt ilanlarında mevzuat gereği Elektronik İlan Doğrulama (EİDS) ile ruhsat sahibi onayı alınır. Bu kategoride zorunlu bilgiler: Yıl, Kilometre, Yakıt, Vites. İlanın 60 gün yayında kalır.
İlan sahibinin güvenilir olduğunu nasıl anlarım?
KimBulur'da ilan veren herkesin kimliği e-Devlet ile doğrulanır; Doğrulanmış Satıcı rozeti bunu gösterir. Kapora göndermeden önce ürünü görmeyi ve KimBulur Kasası ile korumalı ödemeyi tercih etmeyi öneririz.
Daha geniş sonuçlar için Vasıta kategorisine göz at.























